Hwězda SŠ část 2.

12. prosince 2008 v 16:15 | mA{sS}!€ |  >>stOry<<
V sále bylo přinejmenším nedýchatelno..všude kolem se tlačili studenti obchodky maximálně pár si jich sedlo.Kantoři pobíhali kolem a snažili se svoje třídy usadit.Protlačila jsem se kolem své nejlepší kámošky Sáry:,,Skočím si na záchod."Mrkla na mě a hlídala mi sedadlo v předposlední řadě.Když jsem odcházela,třídní po mě loupla očima.,,Hned jsem zpátky,"hlesla jsem na vysvětlenou.Pořadatelky ještě nezavřely prosklené dveře a těžké červené závěsy ještě nezatáhly.Vklouzla jsem na mramorovou chodbu když se za mnou dveře zaklaply.No co no,při nejhorším strávím další hodinu v dolním bufetu.U stolečku na konci choby seděla žena.Měla šedé vlasy,které vypadaly jako paruka stažené do uzlu na temeni hlavy a stejně šedý kostýmek.Na nohou měla hnusné béžové polobotky a celá vypadala hodně zastarale.Na nose jí seděly brýle s asi desíti dioptriemi.Četla si knížku.Nebo se do ní aspoň dívala.
,,Prosím vás kde najdu toalety?"
,,Chodbou teď do prava,pak po schodech nahoru.Pak už to neminete,"odpověděla nezvykle mladým hlasem. Kývla jsem a zabočila do prava.Nahoru vedly jen jedny schody a už za rohem bylo vidět cedulku s nápisem WC.Oddechla jsem si a vyhrabala v kabelce mobil.Bylo asi deset hodin.Kolem nikdo...Jen vedle dveří s nápisem WC pokojně vrčel automat na kávu.Dveře ale nešly otevřít.Zatlačila jsme do nich a zaryla podpatky(a jeden zlomený)do červeného koberce na podlaze.Dveře se nehly ani o píď.Sakra,to se tady teď počurám?
,,Potřebujete pomoct?"stála za mnou ta šedivá žena.V ruce svírala knihu.
,,Promiňte,nejde to otevřít."Pokrčila jsem rameny.Otočila jsem se čelem ke dveřím a zkoumala,kde je háček.Než jsem stačila na něco přijít někdo mi vrazil jehlu do krku.Silně to zabolelo a pak jsem viděla jenom tmu.Poslední co si pamatuju jsou ty hnusné béžové polobotky...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 dogs-of-monca dogs-of-monca | Web | 24. prosince 2010 v 15:29 | Reagovat

hustéééé :)) a ono to není jako pokračování z minulého dílu ? :D já myslela že to tak je že to je jeden nadílovanej příběh ;-)  ;-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama