Duben 2009

*Ecko .. fákt DOBRY ;)

29. dubna 2009 v 13:43 | Massie |  Blonďatá rubrika
Hh bloček se rozjíždí,to vidíte moje Sbenko mi napsalo že mám udělat víc soutěží a tak, rozmnožit návštěvnost, to se nebojte přesně tohle hodlám udělat ;)
Teďka máme ICT a musíme upravovat DOKUMENTY jako ta typografie to je konec :D .. Od Pana Naj Ašuloha ;)... jsem dostala (půjčenou :D ) *ecko mikinku .. jo je mi asi o ŠEDESÁT čísel VĚTŠÍ ale jako říkám vám - je to cool ;):D
Mějte se ,Massie

Photo 0.1 ;)

28. dubna 2009 v 20:02 | Massie |  Blonďatá rubrika

Co nám to děláte ...

28. dubna 2009 v 19:58 | Massie |  Blonďatá rubrika

Grr..vláda nám studentům OAO působí potíže.

Nedávno sme zase psali TEST z práva fakt velkej opakování za celej rok no a přímo otázka číslo
6): jmenuj premiéra ČR . A chcete Fishera nebo Topolánka ?? Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Check Taylor Swift Love story :
Sem někde slyšela že prej jako naše Ewa Farna,no to je hnus ;)

Bločís

27. dubna 2009 v 16:55 | Massie |  Blonďatá rubrika
Thak jak ste si všimli misto bločku mam rozkopanou stavbu ;) ale dejme tomu že ten základní kabátek už má,budu se snažit jen doladit. Uvažuju jesi si dát etě záhlaví,ale nejspíš něco skutím.Mějte se zatím co nejlíp a prosím všechny moje STARÉ SB aby se mi znova ozvaly na Blog. Děkujíí

Grr__STOP

18. dubna 2009 v 10:45 | mA{sS}!€ |  Blonďatá rubrika
Ták Jo,Jelikož se tady návštěvy úplně SEKLY-rozhodla jsem se ZMĚNIT BLOG OD ZÁKLADŮ!Nejen DESIGN,ale i OBSAH,SB...všechno.Nevím jak dlouho mi to bude trvat a jestli nakonec vůbec nezruším tento BLOG,ale snad to bude brzo.
Massie

Make love * =p

15. dubna 2009 v 21:03 | mA{sS}!€ |  Blonďatá rubrika

Mash Up

15. dubna 2009 v 19:34 | mA{sS}!€ |  Blonďatá rubrika

Jelikož vím jakou obrovskou mám díru v hlavě,poznamenám si zde že 24.dubna je párty na blogu pink-princess.

:D všechny věrné Sb mi sem taky můžou napsat aspoň šest komentů abych nezapoměla na párty ;)Předem teda děkuji ;)
Dneska nás profesorka v ICT chtěla zkoušet z typografie(doufám že je to ono,ale asi vám došlo že o tom moc nevím)ale když viděla jak upravujem ten její text radši řekla,že na to máme....
Znáte tzv. Mash up songy? je to prostě něco jako remix ale víc se ty písničky prolínaj.Příklad je třeba Prodigy a Enya,což je fakt slušnej Mashup ;)
Další solidní music na poslouchání(pokud si libujete v electru) je: Markus Winter - Electro Love Song
Link tohle je např. VIVA Club Rotation Edition,ale vzhledem k normálnímu remixu to zní celkem stejně dobře :)
Zatím se mějte,ještě určitě něco přidám ;)

Sčítání lidu domů a bytů :D...

12. dubna 2009 v 21:40 | mA{sS}!€ |  Blonďatá rubrika

Na tomto blogu se právě nachází 2640 článků !! :)

Jupí otevírejte šampus ;)

Změny na blogu...nové SB...sobota...etc ;)

12. dubna 2009 v 21:29 | mA{sS}!€ |  Blonďatá rubrika
Tak jo,změny na blogu... pár sem si jich všimla,teda upřímně moc nevím vo co go ;) přijde mi to stejný až na ty comenty ale to je jedno když server často vypadává a pod.
Přidávám nové SB ..je to slečna co má blog o CliQue ;) Lady CliQ
Sobota a prostě celý víkend byl úplně mega,hlavně páteční noc,Moje Dylanka určitě ví:)
Jo a zkuste si před Venuší zahrát street a pak jít do Banditu s mužem na piwo :p
Majte saa ..

Just say: I LOVE

8. dubna 2009 v 21:37 | mA{sS}!€ |  Blonďatá rubrika
http://www.revolution-bars.co.uk/uploads/images/oct_08/I_Love_Vodka_08_logoPREFIX1223556632.jpg
http://www.outdoorsblog.com/pics/ilovenewyork.gif
Logo Adidas
Logo Converse
Logo Horsefeathers
Logo Mango
Logo Puma
Logo Volcom

10600 je pěkné číslo

8. dubna 2009 v 21:11 | mA{sS}!€ |  Blonďatá rubrika
10600 není jen moje návštěvnost za těch X dní co máme blog,ale tohle číslo by bylo pěkné i jinde ne...říkám si např:10600:párů bot,triček,džín,bytů,domů,kámošů,€ (eur)...
Nedávno mi kámoš psal,jaký se mu stal trapas,ale bohužel jeho slovník není příliš obsáhlý ani slušný,takže troška korekce a je to tady:
,,...znáš mýho psa ne,je to takovej staford no hrozně velký tele a holky ho doslova žerou!A tak šla kolem KUNDA jak cip a ja jen mrknu na (jméno) a řikam:viš co máš dělat ne.. von se za ní rozběh a začal se ji srandovně motat kolem nohou.V tom ta holka ale úplně ztuhla.. a pak začla ječet.Mu se to líbilo,tak po ní začal chňapat.. jenže nakonec se ukázalo že ta borka má fobii ze psů..teď když jde kolem mě nejradši bych lez kanálama,páč bydlí kousek ode mě.Sem si přišel jako ocas.."
Zdar

O Big Shocku Gold

7. dubna 2009 v 18:17 | mA{sS}!€ |  Blonďatá rubrika

Big Shock! plechovka 500ml GOLD

Tahle varianta Shock!u udělá radost všem příznivcům sycených energeťáků. Zlatý nápadný obal upoutá na první pohled a svou jemně perlivou chutí osvěží každého.
SHOCK! 0,5l plechNápoj obsahuje na 100 ml1 balení obsahuje% RDA* v 1 balení
* Doporucená denní dávka
Kofein32 mg160 mg-
Taurin400 mg2 000 mg-
Vitamín C18 mg90 mg150%
Niacin5,4 mg27 mg150%
Kyselina pantothenová1,8 mg9 mg150%
Vitamín B60,6 mg3 mg150%
Vitamín B20,48 mg2,4 mg150%
Kyselina listová60 µg300 µg150%
KOFEIN Kofein je oblíbený a známý stimulant, který je obsažen zejména v kávě, v čaji, v kakau, v kole, v maté a v guaraně. Stimuluje činnost mozkové kúry, zvláště vyšší činnost nervovou. Kofein brání ospalosti, zvyšuje sílu při tréninku, funguje jako vynikající startér. Nové výzkumy ukazují, že kofein zvyšuje sportovní výkon a urychluje metabolismus a tím podporuje urychlení spalování tuků. Zkušenosti prokazují nejlepší reakci na kofein pri požití dva až třikrát týdně.
TAURIN Taurin je neesenciální aminokyselina tzn. že tělo si ji tvoří samo z jiných aminokyselin. Tato látka se účastní metabolických procesů v mozku, kde ovlivňuje uvolňování neurotransmitoru. Tím zvyšuje fyzický výkon a rychlost reakcí, zvyšuje koncentraci a celkový pocit pohody. V lidském těle se vyskytuje jako součást žlučových kyselin. Pusobí jako úcinný antioxidant a pomáhá zlepšovat vstřebávání vápníku střevní stěnou do krevního oběhu. Taurin je součástí žluči, která je důležitá pro vstřebávání tuků, vitamínů rozpustných v tucích a kontrolu hladiny cholesterolu v krvi. Taurinu je také připisována role ochrany srdce před poškozením. Má také pozitivní vliv při léčení žaludečních vředů. Zejména při vývoji zrakového a nervového systému u dítěte (i nenarozeného) je nutný dostatek taurinu. V kulturistice se používá samostatně jako psychostimulant - zvyšovač výkonu. Taurin se v potravinách prakticky téměř nevyskytuje, mohli bychom ho nalézt pouze v mase.
VITAMÍN C Pro lidský organismus je velice důležitý, účastní se mnoha metabolických procesů, imunitní odpovědi organismu a má antioxydační účinky. Vitamín C se vyskytuje nejčastěji ve formě kyseliny askorbové zejména v ovoci a zelenině. Hlavními zdroji vitamínu C jsou citrusové plody, černý rybíz, paprika, jahody, rajčata, brokolice…Vitamín C má v lidském organismu mnoho funkcí. Je velice důležitý pro tvorbu kolagenu - látky, která tvoří strukturu svalu, cévních tkání, kostí a chrupavek a dodává jim pevnost a pružnost. Dále přispívá k dobrému stavu zubu a dásní. Je velice duležitý pro správnou funkci imunitního systému, podporuje odolnost organismu proti infekcím.
VITAMÍN B2 (riboflavin) Vitamín B2 je pro člověka velmi duležitým vitamínem, neboť se podílí na metabolismu tuků, cukrů i bílkovin. Pomáhá u drobných poruch sliznic (např. bolavé koutky úst, bolavý jazyk, zánět spojivek), chrání rohovku oka, preventivně působí proti šupinatým zánětům kůže, podporuje dobrou funkci jater, zabraňuje maštění pokožky a vlasů, pomáhá léčit některé typy chudokrevností, snižuje frekvenci a bolestivost záchvatů migrény, chrání před šedým zákalem. Jako lék se riboflavin podává zejména u stavů spojených s jeho možným nedostatkem: u rozsáhlých popálenin, dlouhotrvajících horečnatých stavů, u alkoholiků, u lidí s vážnými potížemi trávicího systému apod. Zdrojem vitamínu B2 je například pivovarské a pekařské droždí, mléko, vejce, kakao, tvaroh, vepřové, hovězí a telecí maso, ořechy, brambory, ryby…
NIACIN (Vitamín B3) Niacin je vitamínem mentální a nervové rovnováhy, podle některých pramenu je "vitamínem optimismu". Niacin je vhodný při léčení chorob stáří a krevního oběhu, snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridu, reguluje vysoký krevní tlak, snižuje poruchy nervového systému způsobené alkoholem, odstraňuje bolesti hlavy a deprese, mnohdy odstraňuje zápach z úst, působí na dobré zažívání, podílí se na látkové výměně všech jídel, sehrává roli při syntéze pohlavních hormonů. Mezi potraviny bohaté na vitamin B3 patří kvasnice, játra, maso, ryby (tuňák, losos), drůbež, lušteniny, cereálie, semena, ale i mléko, listová zelenina, káva, čaj, obiloviny.
KYSELINA PANTOTHENOVÁ Kyselina pantothenová se řadí mezi vitamíny komplexu B, hraje klíčovou roli v metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin, a tak se podílí na všech reakcích stavby a odbourávání buněk a tkání. Má význam při tvorbě protilátek a účastní se imunitních procesů. Velký význam má pro kosmetický průmysl, kde se používá ve formě panthenolu, který pomáhá udržet plet jemnou a vláčnou, stimuluje obnovu kožních buněk, zklidňuje pleť a zabraňuje jejím zánětům a zarudnutí.
VITAMÍN B6 Vitamín B6 je nezbytný pro zpracování a tvorbu bílkovin. Ovlivňuje funkce nervového systému. Je důležitý též pro správnou funkci imunitního systému a pravděpodobně zlepšuje paměťové funkce, pomáhá v prevenci tvorby ledvinových kamenů, usnadňuje trávení bílkovin a tuků, potlačuje příznaky mořské nemoci a různých ranních nevolností, tlumí noční svalové a běžné křeče v lýtkách. Zabraňuje tvrdnutí cév, což je jedna z hlavních příčin infarktu. Podporuje uvolňování histaminu, a tím je užitecný pro ty, kteří trpí alergiemi, zabraňuje vzniku nevolností během těhotenství, zabraňuje těhotenským křečím, vysušuje mastnou pleť a omezuje tvorbu lupů. Nejvetší obsah vitamínu B6 je ve slunečnicových semenech, pivních kvasnicích, játrech a sóje.
KYSELINA LISTOVÁ Kyselina listová je jeden z vitamínu B, který je třeba dodávat pravidelně v potravě, tělo si samo nedokáže kyselinu listovou příliš dlouho uchovávat. Kyselina listová se jí říká jednoduše proto, že byla poprvé izolována ze zelených listů špenátu. Je nezbytná pro tvorbu mnohých protilátek. Její potřeba je minimálně dvojnásobná u těhotných žen. Podporuje množení červených krvinek, podporuje normální růst plodu, působí proti potratům, zvyšuje odolnost proti nemocem, je účinná proti dědičným chorobám, zvyšuje tvorbu mléka při kojení, chrání proti střevním parazitům, u šedivých vlasů pomáhá vracet původní barvu, udržuje svěží pleť. Zdrojem je například špenát, játra, ledvinky, zelí, chřest.

Řetězák 0.3

7. dubna 2009 v 18:12 | mA{sS}!€ |  Blonďatá rubrika
Když....
pití:tak big shock GOLD
jídlo:tak něco od MC's
oblečení:tak stylové
brýle:tak pilotky
pořádný retro:tak Xtina a jeji Candymen
barva:tak růžová
tetování: tak xoxo
pierc:tak do pupíčku
svíčka:tak ji bezpečně pálit
škola:tak obchodka moje
ICQ:tak jedině 6.5
status na ICQ:tak zaneprázdněn
ovoce:tak hrozno ;)
zelenina:tak paprička;)
kámoš:tak Davidek
kámoška:tak Sejra
bolest:tak láska
kolotoče:tak ne kamikaze ;)
zmírat nudou:tak nad Oliwerem Twistem
foťák:tak Canon (with Canon you can ;)
blog:tak muj :)
stylová holčí:tak Dylan
hudba:tak drumy
den:tak i noc
kluk:tak HONZA

The Unborn/Nenarození (2009)

6. dubna 2009 v 19:47 | mA{sS}!€ |  Blonďatá rubrika
Plakát:
Originální název: The Unborn
Rok výroby: 2009
Režie:David S. Goyer

Motto

Zlo potřebuje život

Mezi světem živých a mrtvých se potulují temné duše, které se snaží vrátit do života. Jejich vstupní bránou mohou být citliví jedinci, které postupně zlomí a zcela ovládnou. Těmto démonům se říká dybukové. Jejich oběti mají jen dvě možnosti - dobrovolnou smrt nebo svěření se do péče profesionálního exorcisty. Toto mrazivé téma si jako východisko svého hororového příběhu vybral zkušený režisér (Blade: Trinity) a ještě zkušenější scenárista (Batman začíná, Temný rytíř) David S. Goyer.

Casey Beldonová (Odette Yustman) je vysokoškolačka v rozpuku, kterou trápí snad jen dávná vzpomínka na matčinu sebevraždu. Záhy se kolem ní ale začnou dít podivné věci, které nabývají čím dál zlověstnější charakter. Sny se prolínají s realitou, Casey se začne měnit barva očí, zdánlivě bez příčiny umírá kojenec, kterého hlídala…

Na konci děsivé spirály, která ji přivede na samou hranici šílenství, Casey pochopí, proč její matka spáchala sebevraždu. Na rozdíl od ní se ale nepoddá a rozhodne se s temnými silami, které ji chtějí ovládnout, svést nerovný souboj. Pomáhat jí budou přátelé a hlavně židovský rabín Sendak (Gary Oldman), který jako jediný ví, jak dybuka zastavit. Nebo se tak alespoň tváří.

Horor Nenarození patří ke vzácným reprezentantům svého žánru, které nenechají diváka ani na chvíli vydechnout. Mrazení v zádech v něm vyvolá už první nevinný záběr běžící Casey a do závěrečných titulků ho neopustí. Byť se Goyer brouzdá v bezpečných vodách, které před ním projeli Vymítač ďábla nebo Rosemary má děťátko, přesto dokáže překvapit. "Myslím si, že i když film spadá do žánrové kategorie horor nebo nadpřirozený thriller, můžete se na něj dívat i jako na psychologické drama.

Sérioví zabijáci s mimořádnými schopnosti nebo různí zombies vás můžou vyděsit, ale opravdový strach máte většinou jen tehdy, když se příběh potkává s realitou," říká režisér Goyer. Jedním z důležitých motivů filmu je i odedávná fascinace dvojčaty a snaha odhalit mystéria, která je obestírají. Koneckonců u nejhrůznější metody jejich zkoumání, nelidské pokusy nacistických lékařů v koncetračních táborech, leží kořeny tohoto příběhu.

Horor Nenarození vzešel z produkční dílny slavného režiséra Michaela Baye Platinum Dunes, které má s tímto žánrem obrovské a hlavně pozitivní zkušenosti. V jeho produkci vznikly například remake Texaského masakru motorovou pilou, 3:15 zemřeš nebo předělávka Pátku třináctého.

Nenarození, Odette Yustman, Meagan Good
Nenarození, Odette Yustman, Cam Gigandet, Meagan Good
Nenarození, Ethan Cutkosky
Nenarození, Ethan Cutkosky, Idris Elba
Nenarození, Odette Yustman, Gary Oldman
Nenarození, Odette Yustman
Nenarození, Odette Yustman, Cam Gigandet

Řetězák 0.2

6. dubna 2009 v 16:01 | mA{sS}!€ |  Blonďatá rubrika
Knihy a filmy..
 1. Gossip Girl:Bible..
 2. Foglar:jen v nouzi největší :D
 3. Don Quijote:připomíná mi Tomáše ;)
 4. Neohrožená:pecka to kniha..
 5. Jacqueline Wilsonová:od ní cokoliv..
 6. Million Dollar Baby:nejlepší film
 7. Zohan:BRUTALNI :D
 8. Nenarození:chci jit do kina na to..
 9. Deník Nymfomanky:ví můj Migel
 10. HSM3: bývávalo s miláčkem :(
 11. Sestrestvo putovních kalhot:to sem přečetla upa rychle :D

G-Unit

6. dubna 2009 v 15:48 | mA{sS}!€ |  Blonďatá rubrika
gunitgunitgunitgunitgunitgunit gunit
gunitgunitgunitgunitgunitgunit gunit
gunitgunitgunitgunitgunitgunit gunit
gunitgunit
gunitgunit
gunitgunit____gunitgunitgunitg unt
gunitgunit____gunitgunitgunitg unt
gunitgunit_________gunitgunitg nt
gunitgunit_________ gunitgunitgnt
gunitgunitgunitgunitgunitgunit gunit
gunitgunitgunitgunitgunitgunit gunit
gunitgunitgunitgunitgunitgunit gunit


Večer na téma.. ( ;D )

3. dubna 2009 v 16:51 | mA{sS}!€ |  Blonďatá rubrika

Jak dát blogu stylový a velmi IN kabátek

Tákže,co bude IN na jaro 2009 jako kabátek pro váš blog?Není přece fér chodit podle posledních trendů a svůj bloček nechat chátrat.
 1. Jak ste si mohli všimnout v předchozím článku,poletí barvy jako jsou:křiklavá růžová,jemně doplněná barvou růžového třešňového květu,vysokooktanová modrá a samozřejmě černá a bílá.
 2. Pořád IN jsou zvířecí vzory,s nimi bude váš blog šelmička ;)
 3. Ještě lepší je obléci se do nějaké té barvičky,vyfotit se a udělat si z toho záhlaví.
 4. Pěkné doplňky pro záhlaví jsou:diamanty,písmenka XOXO,pusinky,různé malé třpytivé objekty(samosebou vždycky sladěné s ostatním designem ;),melounky,jablíčka,nanučky
Motivy na pozadí:
Věcičky do záhlaví:

Barevné kódy:
RoyalBlue#4169e10,6250,7270,568
DodgerBlue#1e90ff0,58210,558
DarkTurquoise#00ced10,50210,409
Pink#ffc0cb-0,0210,876
LightPink#ffb6c1-0,0210,856
DeepPink#ff1493-0,0910,539
HotPink#ff69b4-0,081
0,705 A Teď už je jen na vás jak si s designem pohrajete:)

Tento článek je APRÍL

1. dubna 2009 v 20:45 | mA{sS}!€ |  Blonďatá rubrika

Vzhledem k tomu že je spousta lidí co věří i největší kachně světa,napíšu rovnou že celý článek se bude skládat ze lží.

Dneska jsem vybulala celou školu,protože jsem moc frajerka.Doma jsem si uvařila králíka co mi včera Honza zabil kousek od Báni.Když toho kralika honil,spadl mu z kapsy jeden z jeho šesti iPhonů a rozbil se.Mě to nevadilo,řekla jsem mu že ho budu mít ráda i tak.Na blogu jsem měla asi kolem milionu návštěv,takže se mi zasekl celý toplist a způsobil krach serveru.Musím jim napsat že se omlouvám,ale když vám nejde zabránit ať tu chodíte;)Zpátky k mému obědu,to takhle kuchám toho zajíce a co nenajdu uvnitř!Prsten od Ghandiho z prvního století,tak ho střelím na Aukru za mega.Jenže jsem šileny notorik tak to za dnešni noc hustě propiju.Rano budu mit z jater kámen a do školy se dostanu jen jako kupa slizu.Nepojedu osmičkou,ale 120kou,tím jezdí COOL holky.Doufám že jste si Apríla užili jako já,ale každej rok je to stejně...stejně NUDNY;p

Xtina Aguilera and P.Diddy Tell me

1. dubna 2009 v 20:38 | mA{sS}!€ |  Blonďatá rubrika
Stary ale furt dobry song ;)