Červen 2009

Gucci Spring-Summer 2009 Womens Ad Campaign

27. června 2009 v 13:17 | Massie |  GUCCI
Gucci Spring-Summer 2009 Womens Ad Campaign
Natasha Poly
úžasné Gucci tašky a psaníčka,peněženky na off stránkách TADY

Popový Král Michael Jackson zemřel :(

26. června 2009 v 9:47 | Massie |  Blonďatá rubrika

Michael Jackson, popová megastar osmdesátých a devadesátých let a zřejmě jeden z nejznámějších hudebníků druhé poloviny 20. století, ve čtvrtek ve svém domě v Holmby Hills v Los Angeles utrpěl zástavu srdce. Na místo byli okamžitě přivoláni zdravotníci a zpěvák byl převezen na kliniku UCLA v Los Angeles. Podle informací serveru TMZ.com a dalších médií však ještě před příjezdem lékařů Jackson zemřel. Jeho úmrtí později potvrdil i ústav soudního lékařství.

Zdravotníci u padesátiletého Jacksona nebyli schopni nahmatat puls a veškeré oživovací pokusy, které trvaly déle než hodinu, byly neúspěšné, uvedl TMZ.com. Zpěvák byl mrtev už před příjezdem záchranky, podle některých zpráv byl převezen do nemocnice v hlubokém kómatu. Lékař v nemocnici po dvou hodinách od zavolání na tísňovou linku konstatoval smrt.

Michael Jackson v březnu v Londýně oznámil, že jeho turné začne v červenci.


Hard to resist...

25. června 2009 v 13:18 | Massie |  Blonďatá rubrika
Je stále těžší odmítat tu sladkou pozornost mužů kolem.Dneska sme s mojí milovanou seděly venku a přemýšlely tak vůbec o životě a došly jsme k závěru že bychom něměly přemýšlet nad tak smutnými věcmi jako je zbořený vztah,měly bychom žít.Tak já vám říkám,žijte,stejně COOL jako já,užívejte každého dne(popíjejte koktejly,kupujte si nové botky a svádějte kluky..).Naše hlavinky nemají být obtěžkány starostmi jako je vysvědčení nebo rodiče.Přeju krásné léto.

Cocaine

23. června 2009 v 16:07 | Massie |  Blonďatá rubrika
Ne že bych byla nějaky toxikoman ale tohle mě vážné pobavilo =D [ROFL]

My adopted pixel honey

23. června 2009 v 15:56 | Massie |  Blonďatá rubrika
Thák mám tu svoji adoptovanou owečku ;)


Buďte na ni hodnýý pojmenuju ji..třeba OWCA. ;DD [LOL]

Diplom v SONB u TanisheQ

23. června 2009 v 15:25 | Massie |  Blonďatá rubrika
Kujuu mojá ;D=*

Muj >

21. června 2009 v 12:22 | Massie |  Blonďatá rubrika
Podle mě moc povedený =p


Kontaktujte mě :

21. června 2009 v 11:13 | Massie |  Blonďatá rubrika
Na Libimseti.cz : TADY
Na Myspace.com: TADY
Na Yotube.com: TADY
Na Facebook.com : TADY Jako Dominika Sasynová
Na Lide.cz: TADY


Budu ráda když si mě kdokoliv z vás přidá na nějakém serveru :) Pp

Hwězda SŠ část 9.

21. června 2009 v 10:47 | Massie |  >>stOry<<
Počáteční výjev v tělocvičně,kterou jsem hledala půl druhé hodiny, mě řekněme zaskočil.Ron, do půl těla svlečený,s postavou na které se rýsoval sebemenší úpon svalu.V nafasovaných kraťasech a triku jsem si v moderní tělocvičně přišla jako na špatné spartakiádě.,,Dobré ráno,"hlesl Ron a v jeho hlase nebyl slyšet sebemenší ostych.Sklopila jsem oči a jen kývla.,,Budeme se učit základní praktiky sebeobrany.Pro začátek je nutné abych ti píchl tohle sérum."V ruce držel tlustou injekci s čirou tekutinou uvnitř.Téměř instinktivně jsem si sáhla na velkou modřinu na krku.Ron se usmál:,,Neboj,pro naše účely postačí vpich do ramene.Tohle je 10mg látky,která zabrání uvolňování hormonu bolesti.I když jde o začátek lekce,nehodlám tě šetřit."Nic jsem neříkala ani když si jehla razila cestu svalem a já bolestně přivřela oči.
,,Vyzkouším to,vím,že pocítíš ránu jen proto že ji uvidíš,ale neboj se,bolest neucítíš."
,,Ránu?"zopakovala jsem po něm ale to už odněkud ytáhl dřevěnou tyč a vší silou mě jí praštil přes záda. Vykřikla jsem a padla na kolena.Z reflexu jsem zakřičela ale.. bolest žádná.Pomohl mi vstát a přitáhl mě blízko k sobě.Cítila jsem jeho dech a teplo jeho těla.Vonil jako všechny nejjiskřivější vůně světa.Očima jsem dosahovala sotva k jeho bradě a tak jsem k němu vzhlédla.Podíval se na mě dolů a pootevřel rty,jakoby chtěl něco říct,ale jen se nadechl.Začala jsem se chvět.Tep se mi pomalu zrychloval.V tom promluvil:
,,Nikdy v boji nevíš kdo je tvůj přítel a kdo ne.Nepřítel tě často může zaskočit."Přitiskl se ještě blíž.
,,Nikdy nevíš kdo je tvůj přítel," plynulým pohybem nabil zbraň a přiložil jí hlavní k mému spánku.Vytřeštila jsem oči a ...on vystřelil.


Naj dess

20. června 2009 v 11:11 | Massie |  Blonďatá rubrika
Tak jo trochu jsem popravila dess ten starý už byl prostě starý a já mám tak často chuť na změnu
Asi jste si všimli že pokračuju v povídce, no chytlo mě to a baví mě to. Zase na nějakou dobu.
Zatím

Hwězda SŠ část 8.

19. června 2009 v 21:44 | Massie |  >>stOry<<
Když se za posledním klukem zavřely dveře,sedl si Ron ke mě na zem.Nejdřív si unaveně protřel oči a pak pokračoval:,,Teď ti můžu do noci odpovídat na tvých milion otázek."Znělo to skoro útrpně.Nejistě jsem se zadrhla,nemohla jsem ze sebe dostat slovo.Z toho kluka vyzařovala jistá příjemná a dráždivá autorita.Usmál se sladce,jako na batole,které dělá první krůčky a začal sám:,,Tvoje vyučování se skládá ze sedmi vyučovacích hodin denně,tedy pokud v hodině něco nezvládneš máš na to celou noc.S čímž je taky spojen druhý týden výcviku,nebo spíš školení.Říkáme tomu ÚS."Nechápavě jsem zamrkala a tak pokračoval:,,Při akci někdy nemůžeš spát i několik dní,ÚS je zkratka pro Únavový syndrom,teda spíš se jedná jen o slovní hříčku.Po celý týden budeš pobývat ve sledované místnosti s okny,kuchyní koupelnou a podobně.Principem je,že můžeš dělat cokoli,ale nesmíš spát.Naučíš se navodit relax nebo prostě držet vědomí po několik dní."
Jo,už se přímo vidím, po 24 hodinách sebou šlehnu na postel a neprobudí mě ani rány ze samopalu.
Jakoby slyšel mou myšlenku hned dodal:,,Na zátylku budeš mít aplikovanou speciální elektrodu,která zaznamená i nejlehčí formu útlumu čili mikrospánek.Můžu ti říct,že elektrické výboje do páteře už donutili nespat více lidí, než jednu agentku ČK.",,Aha,"polkla jsem na prázdno.Minulý rok jsem na Silvestra vydržela do 3 ráno a druhý den jsem byla silně grogy.Tohle mi přišlo neuskutečnitelné.,,Jak dlouho trvá celé školení?"vysoukala jsem ze sebe asi po minutě ticha.
,,Půl roku,"řekl Ron líně.,,Co moji rodiče?"Opět odpověď kterou mě zaskočil.Asi si začnu zvykat na ten lhostejný tón když mluví o tom jak mi překopává život. A nutí mě do šílených věcí,které jsme prostě nikdy nedokázala a dokázat ani nemůžu.
,,Ve tři hodiny středoevropského času je navštívili dva speciálně vyškolení agenti k výmazu paměti."
,,Není to žádný matrix," řekl pobaveně když viděl můj vyděšený výraz, ,, jedná se o banální zákrok při kterém se pomocí gamma paprsků přeruší synaptická spojení v mozku.Tím pádem jen určitý časový úsek.Tví rodiče si budou pořád myslet že si ve škole a určitě jim to nijak neublíží."
Myslím že můj vystrašený bledý obličej mu pověděl svoje.
,,Tak fajn,těším se na zítřejší ráno,začínáš lekci bojových umění a to semnou, se svým direktorem."

Když jsem přišla do pokoje,Ros už poklidně spala.Glady měla pohozené vedle postele a oddychovala v pravidelných intervalech.Sedla jsem si na postel a podívala se z malého okna, na černo černé nebe bez jediné hvězdy.Nemusím podotýkat že jsem tu noc nezamhouřila ani oko.

Hwězda SŠ část 7.

18. června 2009 v 22:12 | mA{sS}!€ |  >>stOry<<
Hned po večeři(dala jsem si pečené brambory a lososa s malinovou omáčkou,což bylo asi zatím to nejlepší co jsem v životě jedla) si mě Ron zavolal na kobereček.Teda poslal zprávu po jednom klukovi a pak se vypařila taky Ros,ale ona tomu říkala na kobereček.Jinak Ron vzkazoval ať se stavím na čaj.Přemýšlela jsem jestli má v pracovně kobereček.
Jeho pracovna byla narvaná lidmi.No...lidmi,teenagery.Zamávala mi Ros.Všichni kolem seděli na koberce a Ron nad nimi stál a pokynul mi,abych se taky posadila.Nesměle jsem se posadila vedle Ros a Vandala.Toho kluka co ji lechtal v našem pokoji.
Ron zůstal stát a začal:,,Tohle je setkání,kdy se seznámíte s poslední členkou sektoru Beta.Je to 7777,je jí 16 let,měří 176cm,váží 61 kilogramů,má ráda černou a růžovou barvu,k jídlu BigMac k pití cocacolu a vodu Vittel.Hraje basketbal a vybíjenou,pasivně všechny sporty.Doposud navštěvovala střední školu,Business school."
Vychrlil to na všechny kolem a mě překvapilo,jaktože o mě toho tolik ví??Jak ví BigMac??!!Všichni kolem broukli na pozdrav.,,Sektor Beta se skládá s deseti kluků a teď už z osmi holek.Ve věku 16-2O.",,Paráda,"hlesla jsem a střelila pohledem po Ros.Povzbudivě se usmála.
Ron začal postupně všechny představovat:,,Vanessa,Bourák,Vandal,Ros,Peca,Dany,Keks,Patricia..."dal jsem nějak neposlouchala.
Sedím tu v kostkované sukni a halence s korunkou,několik kilometrů od domova.A týpek v košili mi představuje 17 lidí kolem.Ron bez ohledu na mojí nepozornost pokračoval:,,Sektor Beta teď bude něco jako tvoje rodina. Zastáváme tady pravidla.První z nich je žádné lži.Stejně o tobě ví víc než si schopna pojmout."Ron pokrčil rameny a zvědavě pozoroval moji reakci.Neřekla jsem nic,jen pozorovala ty tváře kolem mě co těkaly pohledem ze mě hned na Rona.
,,Fajn.Pokud nemáš žádné další otázky na skupinu rád bych tu teď s tebou zůstal o samotě."Všichni se jako napovel zvedli a Ros na mě lišácky mrkla.

Wow.We_made_you_(rock_star)

15. června 2009 v 18:51 | Massie |  Blonďatá rubrika
Ani nevím co jsem chtěla napsat :D

Diplomky za Bleskovku ^^

14. června 2009 v 22:15 | Massie |  Blonďatá rubrika
Nálož diplomků je tady,doufám že se vám líbí a vyhověla jsem vašim přáním :) Ještě jednou děkuji za hlasy :)

Press

13. června 2009 v 14:24 | Massie |  Blonďatá rubrika
Ahojky holky, diplomky mám už skoro dodělané ale jelikož teď musím letět za miláčkem už je tu nestihnu dát.Určitě k večeru a nejpozději v neděli.
BTW jsem v Druhém KOLE SNB díky vám cukrátka =) Prosíím tady hlasujte dále pro Massie. Kuju

Bleskovka !!___

11. června 2009 v 17:25 | Massie |  BLESKOVKY
Beru prvních 10 lidíí =*

1.Ahoj
2.Hlásni pro mě tady a napiš jaký to byl hlásek :)
3.Tak jo,dál máš taky blog?
4.Co chceš na diplom? :)


Jsem v SONB

10. června 2009 v 21:47 | Massie |  Blonďatá rubrika
Ahojky,všechny moc prosím jsme v SONB TADY x) a moc by mi pomohl váš hlásek. Dík

Centrifuga.

8. června 2009 v 21:16 | Massie |  Blonďatá rubrika
Stávám se psychicky labilním jedincem.Moje emoce se mění častěji než aprílové počasí a ještě rychleji než těhotné.
Tak dneska jsem se zase tak nesmyslně vytočila kvůli prvotřídní stupiditě,příjdu domů (btw La Princess Junior je na škole v přírodě,miminko moje malinké =* )a najím se a jsem v pooho protože mě zarazí nečekaná ICQ konverzace.A tu sem zas úplně smutná kvůli prvotřídní stupiditě (* delší slovo pro ,,KLUK" ).A pak mám zase hlad a pak jsem naštvaná že jsem předtím byla smutná.A to jsem včera obdržela TU SMS,která mě donutila skákat do stropu( předběžný odhad výšky stropu: 2,00m.)Co se mnou dokážou udělat tak malé věci :) Pořád lítám.