Hwězda SŠ část 7.

18. června 2009 v 22:12 | mA{sS}!€ |  >>stOry<<
Hned po večeři(dala jsem si pečené brambory a lososa s malinovou omáčkou,což bylo asi zatím to nejlepší co jsem v životě jedla) si mě Ron zavolal na kobereček.Teda poslal zprávu po jednom klukovi a pak se vypařila taky Ros,ale ona tomu říkala na kobereček.Jinak Ron vzkazoval ať se stavím na čaj.Přemýšlela jsem jestli má v pracovně kobereček.
Jeho pracovna byla narvaná lidmi.No...lidmi,teenagery.Zamávala mi Ros.Všichni kolem seděli na koberce a Ron nad nimi stál a pokynul mi,abych se taky posadila.Nesměle jsem se posadila vedle Ros a Vandala.Toho kluka co ji lechtal v našem pokoji.
Ron zůstal stát a začal:,,Tohle je setkání,kdy se seznámíte s poslední členkou sektoru Beta.Je to 7777,je jí 16 let,měří 176cm,váží 61 kilogramů,má ráda černou a růžovou barvu,k jídlu BigMac k pití cocacolu a vodu Vittel.Hraje basketbal a vybíjenou,pasivně všechny sporty.Doposud navštěvovala střední školu,Business school."
Vychrlil to na všechny kolem a mě překvapilo,jaktože o mě toho tolik ví??Jak ví BigMac??!!Všichni kolem broukli na pozdrav.,,Sektor Beta se skládá s deseti kluků a teď už z osmi holek.Ve věku 16-2O.",,Paráda,"hlesla jsem a střelila pohledem po Ros.Povzbudivě se usmála.
Ron začal postupně všechny představovat:,,Vanessa,Bourák,Vandal,Ros,Peca,Dany,Keks,Patricia..."dal jsem nějak neposlouchala.
Sedím tu v kostkované sukni a halence s korunkou,několik kilometrů od domova.A týpek v košili mi představuje 17 lidí kolem.Ron bez ohledu na mojí nepozornost pokračoval:,,Sektor Beta teď bude něco jako tvoje rodina. Zastáváme tady pravidla.První z nich je žádné lži.Stejně o tobě ví víc než si schopna pojmout."Ron pokrčil rameny a zvědavě pozoroval moji reakci.Neřekla jsem nic,jen pozorovala ty tváře kolem mě co těkaly pohledem ze mě hned na Rona.
,,Fajn.Pokud nemáš žádné další otázky na skupinu rád bych tu teď s tebou zůstal o samotě."Všichni se jako napovel zvedli a Ros na mě lišácky mrkla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MuFFiNqA♥SB♥ MuFFiNqA♥SB♥ | Web | 19. června 2009 v 19:40 | Reagovat

Jak de život?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama