Hwězda SŠ část 8.

19. června 2009 v 21:44 | Massie |  >>stOry<<
Když se za posledním klukem zavřely dveře,sedl si Ron ke mě na zem.Nejdřív si unaveně protřel oči a pak pokračoval:,,Teď ti můžu do noci odpovídat na tvých milion otázek."Znělo to skoro útrpně.Nejistě jsem se zadrhla,nemohla jsem ze sebe dostat slovo.Z toho kluka vyzařovala jistá příjemná a dráždivá autorita.Usmál se sladce,jako na batole,které dělá první krůčky a začal sám:,,Tvoje vyučování se skládá ze sedmi vyučovacích hodin denně,tedy pokud v hodině něco nezvládneš máš na to celou noc.S čímž je taky spojen druhý týden výcviku,nebo spíš školení.Říkáme tomu ÚS."Nechápavě jsem zamrkala a tak pokračoval:,,Při akci někdy nemůžeš spát i několik dní,ÚS je zkratka pro Únavový syndrom,teda spíš se jedná jen o slovní hříčku.Po celý týden budeš pobývat ve sledované místnosti s okny,kuchyní koupelnou a podobně.Principem je,že můžeš dělat cokoli,ale nesmíš spát.Naučíš se navodit relax nebo prostě držet vědomí po několik dní."
Jo,už se přímo vidím, po 24 hodinách sebou šlehnu na postel a neprobudí mě ani rány ze samopalu.
Jakoby slyšel mou myšlenku hned dodal:,,Na zátylku budeš mít aplikovanou speciální elektrodu,která zaznamená i nejlehčí formu útlumu čili mikrospánek.Můžu ti říct,že elektrické výboje do páteře už donutili nespat více lidí, než jednu agentku ČK.",,Aha,"polkla jsem na prázdno.Minulý rok jsem na Silvestra vydržela do 3 ráno a druhý den jsem byla silně grogy.Tohle mi přišlo neuskutečnitelné.,,Jak dlouho trvá celé školení?"vysoukala jsem ze sebe asi po minutě ticha.
,,Půl roku,"řekl Ron líně.,,Co moji rodiče?"Opět odpověď kterou mě zaskočil.Asi si začnu zvykat na ten lhostejný tón když mluví o tom jak mi překopává život. A nutí mě do šílených věcí,které jsme prostě nikdy nedokázala a dokázat ani nemůžu.
,,Ve tři hodiny středoevropského času je navštívili dva speciálně vyškolení agenti k výmazu paměti."
,,Není to žádný matrix," řekl pobaveně když viděl můj vyděšený výraz, ,, jedná se o banální zákrok při kterém se pomocí gamma paprsků přeruší synaptická spojení v mozku.Tím pádem jen určitý časový úsek.Tví rodiče si budou pořád myslet že si ve škole a určitě jim to nijak neublíží."
Myslím že můj vystrašený bledý obličej mu pověděl svoje.
,,Tak fajn,těším se na zítřejší ráno,začínáš lekci bojových umění a to semnou, se svým direktorem."

Když jsem přišla do pokoje,Ros už poklidně spala.Glady měla pohozené vedle postele a oddychovala v pravidelných intervalech.Sedla jsem si na postel a podívala se z malého okna, na černo černé nebe bez jediné hvězdy.Nemusím podotýkat že jsem tu noc nezamhouřila ani oko.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 eL34 eL34 | 7. března 2011 v 14:12 | Reagovat

VIDĚLA JSI FILM dívčí parta? , nevím jestli to je stejné jako v knížce ale film je super ;) a promiň ale myslím že Domča Myslivcová je lepší jak ty.. Natalie Sadness je češka? znáš Aika Murczechho? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama