Červenec 2009

You fuckin hustlers !!

26. července 2009 v 21:03 | Massie
Na dva týdny teď zmizím !
Proto prosím pokud něco potřebujete ozvěte se do cmnt a ja vám nejpozději do 15.8. odpovím. Díky SB,etc ;)


Think about POSERS :/

23. července 2009 v 10:42 | Massie |  Blonďatá rubrika
Jo už pár dní je naše město zaplněno dobrvolnými hasiči z celého světa a je třeba podotknout že ti španělé nevypadají vůbec špatně. Prý jsou velmi kvalitní milovníci,ale ta jejich řeč je děsná :D křičí na celý MHD což mě dovádí k šílenství ( mnohem víc než to že nevím o čem se baví :D) .
Stále víc začínám ujíždět na ... hiphop stylu. Poslouchám ho a snažím se přeměnit šatník,ale no tak,přece se na mě nebudete zlobit ne?:)
Jak jistě víte 27. odjíždím a vzdala jsem se dovolené v Řecku (beztak mám už toho povalování u vody dost).Nic by mě tam s rodičema nebavilo.Ani balení čísníků u jacuzzi.
Líbí se mi že se vám líbí moje video pomlouváme. Má celkem slušnou návštěvku :))

Playlist:
Snoop Dogg - Gangsta ride
Snoop Dogg - Drop it like its hot (dr. dre remix)
Eminem feat Dr. Dre, 50 Cent - Crank a bottle
Snoop Dogg - Whats my name ( Who Am I ?)
Snoop Dogg feat The Doors - Riders on the storm
Rytmus feat. Slipo & Miky Mora - Moja švrť
Beyoncé - Halo

Mood : Thinkin'

Dneska si hodlám vyrazit ve svých božích nových botičkách,které jsou v indiánském stylu který je teď IN. Jsou pošité kamínky a jsou to fakt luxusní pantoflíčky. Doporučuju. K tomu kabelku se stejným zdobením.

Názor: Co si myslíte o psaníčkách?Myslíte si to co já: jsou tak božské,sladké a fest stylové ale nepraktické? :D

Miluju vás xxx

Hwězda SŠ část 13.

20. července 2009 v 23:36 | Massie |  >>stOry<<
Co znamená být Ronovým vysněným cílem mi začalo pomalu docházet.Kolem mě se zvětšila ostraha,nikam už sme nechodila sama a když sme šli s Ros ven, na dvůr bylo na střeše komplexu asi tucet sniperů.Také mi Ros osvětlila,co obnáší být Ronovým vysněným cílem.
,,Ron učí agenty už pět let jako hlavní direktor.Na začátku má každý direktor jisté poslání,něco čeho by měl dosáhnout.Rozuměj,naše práce není žádná magie,vytváříme inteligenty i atlety chemicky.Není prakticky nic co by se nedalo vyrobit uměle.Ať už je to tělesná zdatnost nebo umění číst svahilsky pozadu." Při jejím výkladu jsem jen přikyvovala. Seděly jsme na železné lavici venku,já měla v koutku rtů stéblo z trávy která tam kolem všude rostla a očkem sem pomrkávala na snipery kolem.
,,Jenže Ron byl první direktor co si nechal cíl vyvěštit. Jo zní to asi celkem směšně,ale v rukou měl napsaný osud.Že když bude hledat ženu svého života,najde jí hodně brzo, v jejím raném věku,ale pozná že je to ona,protože ona jako jediná dokáže to,co jiní nedokázali. Nevím jestli silou nebo chytrostí ale ty budeš ta vyvolená."
Aha,povídky pro dětičky nebo pohádky o Matrixu.Jednou v životě sme vyhrála třetí místo ve vrhu koulí.A to je můj maximální atletický výkon.Nemám k tomu ani tělesné předpoklady být v nečem tak dobrá.
,,Zkrátka a dobře - Ron věří že ty jsi nejsilnější agenta České koruny.Za celou její dlouholetou historii."
Musela si myslet že jsem nabubřelá kráva.Určitě se jí to dotkl,když ji to třeba Ron řekl.
,,A Ervé,jeho bratr se to snaží pokazit. Bratři mají svůj osud napůl stejný. Oba mají největší cíl v tobě. Ale každý jiný.Ervé tě musí zabít a Ron uchovat."
Na jednoho člověka už příliš informací.Skřížila jsem pod sebou nohy v nafasovaných kaťáskách a znova se rozhlédla kolem.Až na ten ostnatý drát vypadalo tohle jako normální louka. Kolem si kopalo pár kluků s modrým míčem,některé holky postávaly ve stínu a vzrušeně si šeptaly a jiné nastavovaly tvář slunci.Možná měli za sebou stovky úkolů,ale žádný nebyl vyvolený jako já. Jako nejlepší agentka ČK.

Wazzup ?

20. července 2009 v 23:12 | Massie |  Blonďatá rubrika
Zajímá vás co se teď děje?
Ha,no jasně že zajímá ;)
Poslouchám Snoop Dogga (old skull nejvíce - Who Am I - 1993),takže sem tak po uši zabouchlá do černochů že ani není třeba to komentovat :D
Taky přemýšlím jakou informací vás oživit ( né - nedozvíte se jméno toho kdož láme srdce autorčino) ani s kým teď chodím ven a koho.. případně líbám ;)
Dneska sme si byli zahrát basket ( omyl - já se opalovala na tom božím sluníčku zatím co se kamarádi potili - ale to je taky fajn pohled). Bylo tam i pár pěkných fotbalistů navíc,ale nemluvím o cestě tam kdy jsem si málem zničila boty :D
Mějte se, choďte opalovat tělíčka na slunce a pokud ne tak aspoň do solárka,popíjejte koktejly,potahujte s ultra lehkých cigaretek,voňějte se luxusními svěžími parfémy,buďte sladce zamilovaní a hlavně - NO STRESS :)

Plác...on je božíí

18. července 2009 v 11:47 | Massie |  Blonďatá rubrika
Zase s Ondráškem.

...děláme poprask na Youtube.

18. července 2009 v 9:45 | Massie |  Blonďatá rubrika
Samozřejmě kdo bere toto video špatně tak se velice zmýlil :D

Hwězda SŠ část 12.

18. července 2009 v 9:40 | Massie |  >>stOry<<
Bylo unavené líné odpoledne. SLunce sálalo do oken a mě a Ros nezbývalo nic jiného než se po hodnotném obědě natáhnout na postele a neplýtval kyslíkem ani na mluvení.
Když sem viděla že Ros nespí zeptala jsem se :,, Nevíš náhodou kdo je to Ervé ?"
Ros otevřela oči dokořán ale pak si jakoby rozmyslela svou reakci a opáčila: ,, Jak si na něj přišla?"
,,Myslím že tu včera byl. Když sem čekala u tělocvičny."
Tentokrát Ros svou reakci neuhlídala. Vymrštila se z postele a prohledala skříň. Vytáhal z ní vysílačku a hned nahlásila kód : ,,427. IHNED!"
Kolem se spustily poplašňáky a všechny dveře se z třeštěním zavíraly. Těkala jsem očima kolem sebe :,, Co se to děje? Co je? Kdo je to Ervé?"
V tom se Ros rozčertila: ,, Buď laskavě zticha a seď tu na posteli." Vytáhla ze skříně zbraň kterou jsem v té době ještě neznala takže mi přišla jako nějaký namakaný kanón. A pak než vyskočila z okna (měla jsem tušení že jsme pěkně vysoko) řekla jen : ,, Ani se nehni a snad se ti nic nestane."

Čekala jsem asi půl druhé hodiny než se dveře s cvaknutím pootevíraly a chodba se naplnila lidmi. Všichni diskutovali,proč byl poplach. Uviděla jsem Vandala a zeptala se ho :,, Co znamená kód 427?"
Vandal byl očividně probuzen z nejsladšího snu a tak vypadal rozmrzele. ,,To je nepřítel v sídle s ohrožením na životě pro agenty." Zívl a potáhl si s cigarety co měl v pravé ruce. Rukou jsem rozhrnula obláček dýmu,který vyfoukl a otočila se. Chodbou zpět se řítila Ros a lidi kolem ní vzrušeně debatovali o poplachu. Ukázala na mě prstem : ,,TY. Hned semnou. Dělej."
Škubla mi za paži a už mě táhla kamsi, kde to bylo šipkama označeno jako VEDENÍ a v levé ruce pořád svírala ten kvér.
Když mě vhodila do místnosti rozpoznala jsem Ronovu pracovnu. Ron seděl na stole a neuroticky si okousával nehet na palci. Vypadal na nanejvýš rozladěně.
,,7777 !" vykřikl hned. Trhla sem sebou. Nerozuměla jsem ničemu co se děje. Proč byla Ros hrubá a proč je Ron ještě horší.
,,Měla si povinnost nahlásit mi včera výskyt neznámé osoby v křídle F !"
,,Myslela jsem že-"
,,Nemáš myslet ale vedět ! Takhle to nikam nedotáhneš. Mám ti jmenovat kde zkončili agenti kteří MYSLELI?"
Uzavřela jsem se do sebe a stáhla ramena. Dokonce mi vystoupily slzy do očí.
,,Ale já nevím co se stalo ?! Co jsem udělala ? Kdo je to Ervé?" pištěla jsem. Ros si povzdechla.
,,Ros, můžeš jít." A ona přikývla a odešla. Když se za ní zavřely dveře Ron si sedl ke mě na pohovku a podíval se do mých uslzených očí.
,,Promiň," řekl pak jakoby s obtížema se někomu někdy omlouvat.
Polkla jsem a nic neřekla.
,,Budu ti vyprávět strašně...strašně dlouhý příběh."Kývla jsem a on začal:
,,Před dvaceti pěti lety se narodili dva bratři. Oba se narodili ve stejný den a čas už od miminka bylo téměř nemožné je rozeznat. Jenže i nejmenší rozdíl mezi nimi se měl za pár let projevit. Rodiče poslali oba chlapce do internátních škol, když jim bylo 7. Ti kluci byli za první rok na internátě zvyklí se sami o sebe postarat a v osmi letech už veděli víc než leckteří dospělí.Po dvou letech jejich maminka umřela. Stala se obětí přestřelky v bance a byla zastřelena.Zemřela po převozu do nemocnice.To byl nesjpíš zlomový okamžik pro jednoho z bratrů.Našel v sobě to,co každý člověk radši schovává. Ve dvanácti letech byl ztělesněním zla. Nestačilo že upaloval kočky a šikanoval všechny kolem sebe. Jeho duše se úplně změnila. Neměl na mysli nic jiného než ničit a ubližovat. Miloval pláč cizích,když trpěli,inspiroval se vrahy v dějinách lidstva.Miloval lidskou bolest. Bylo jen otázkou času kdy někoho opravdu zavraždí.V patnácti letech se ho ujal jistý učitel všech bojových umění. Říkal si Mistr a ostatní říkali že je spojen s ďáblem.Jeho síla byla taková, že před ním lidé sténali a i ti největší pohané se modlili k Bohu.Když jednoho z bratrů vycvičil, poslal ho plnit úkoly. Bratr zabíjel lidi, miloval vůni krve jako upír,potřeboval vraždy jako narkoman dávku. Uvnitř ho to tak ničilo až z toho chlapečka,který trpěl kvůli mamince nezbylo zhola nic.Byl jenom zrůda která plenila lidské pokolení.
V jeho dvaceti letech se rozhodl vyhledat svého bratra,říkal,že potřebuje pomoct,prosil a sténal.
Když ho bratrova psychiatrička začala rozebírat...zemřela strachy.
Bratr nemohl tohle snášet a vykázal svého nečistého bratra navždy ze svého života. Zaslíbil se že už jej nikdy neuvidí,nikdy o něm slovem nezavadí,nikdy se jeho myšlenka nepřiblíží těm hnusným skutkům,které jeho bratr napáchal.
Ten bratr měl jediný cíl. Skutečně vysněný cíl. Ten zplozenec zla se rozhodl ho zničit.
Včera večer se mu to málem povedlo."
Hlas mu poklesl.Třeštila jsme na něj oči a skládala v hlavě skládačku. Ron - hodný bratr a jeho bratr Ervé. Znamenalo by to pak, že já jsem Ronův největší cíl?

Hwězda SŠ část 11.

18. července 2009 v 9:10 | Massie |  >>stOry<<
Moje hodinky značky Swatch které jsem dostala od Rona k výbavě ukazovaly asi za pět minut deset. Celý areál ČK byl potemnělý,v pokojích už byl kupodivu pokoj a já stepovala před dveřmi tělocvičny.Nebylo mi chladno ale na zádech mi naskakovala husí kůže a byla sem připravena omdlít hned jak ucítím Ronův parfém.
Najednou se chodbou ozvaly kroky až sem sebou trhla.
,,Co tu děláš?" zeptal se cizí hlas ale sametově hebký,ladil a byl sytý. Úplně mě okouzlil.Ale Ronův hlas to určitě nebyl. Zamžourala jsem chodbou směrem ke krokům.Ze tmy vyčnívaly jen černé naleštěné polobotky a zbytek muže byl skryt ve stínu.
,,Kdo jste?" v hlase mi zatrylkoval strach.A on se usmál. Tak ďábelsky až se jeho zuby ve tmě zaleskly.
,,Jsi hezčí než jsem myslel. Ale až budeš umírat,určitě budeš křičet.Určitě.Krásně křičet."
,,Vypadni úchyle nebo zavolám ostrahu!" a ohnala jsem se po něm rukou. Zmizel, ani jsme nemrkla a z druhé strany se ozvaly teď už tak známé Ronovy kroky.
,,Co to tu vyvádíš?" zeptal se a objal mě kolem ramen.
,,Já sem... no to nic." Vešel do tělocvičny a já uslyšela šepot: ,, ERVÉ." Zatřepala jsem hlavou a vešla za Ronem.
Teď v osvětlené tělocvičně jsem viděla, že Ron má na sobě slušivý tmavý oblek a vlasy rozcuchané.Modré oči měl unavené a celé rysy v obličeji posmutnělé.
,,Stalo se něco?" dovolila sem se zeptat.
,,Nic čím bych tě měl zatěžovat. Jen se převleču..." Odešel kamsi dozadu a nechal mě tam sedět na koze. Chvěla jsem se strachy z toho hlasu a toho cizince,který mi vyhrožoval. Budu muset upozornit Rona že jim po ústavu běhá nějaký šílenec zralý na pravý ústav.
Vrátil se zase do půl pasu nahý,ale celou tvář skřivenou starostmi.
,,Rone co se děje?"Pohlédla jsem na něj.
Zavrtěl hlavou ale přistoupil ke mě. Vzal mě za ruce a podíval se mi do očí.
,,Vypadá to, že ani nestihneš dokončit výcvik a budeš muset nastoupit na svoji první misi. Což mě zničí,protože budu vědět že si nebyla dostatečně připravená. Nemohu vedení vzdorovat. Na další výcviky máš jen měsíc. Což je šibeniční termín i pro dospělého chlapa, né-li pro dívku."
,,Rone já to zvládnu. Už jsem řekla že do toho prostě půjdu, takže mě tohle nezastaví."
,,Rád to slyším. Víš myslím,že si konečně ten někdo na koho jsme čekali..Fajn. Dost řečí,jdeme na věc."
A díval se na mě takovým jiným pohledem,díval se tak na mě pořád i když sme cvičili některé chvaty a díval se na mě pořád i když mě zchazoval na žíněnku a znova zvedal a díval se na mě pořád tak jinak i když jsem ho trefila první ránou. Díval se tak spokojeně.

...a tak vznikla láska.

15. července 2009 v 20:34 | Massie |  Blonďatá rubrika
Tak jo, upřímně, nemůžu se dočkat až vypadnu z tohohle pajzlu.
O rodiče vůbec nejde ( tak jo jde, teď na mě křičí tatínek ;) ale jde o celou tu atmosféru tady. Kecy o mě atd. Vypadnu a dva týdny se tady vůbec neukážu, kecy se buď uklidní a nebo vzrostou.
Kdo mi láme srdce? Je to pořád ten samý a nebudu přehánět když mu řeknu : namyšlenec. On ví jak sme si to uměli vyříkat teď nedávno ;) No.
Na nohách mám samé štípance od komárů,je to fakt děsivý a nic na to nezabírá. Musím brát DITHIADEN. Musím mít sladkou krev, upírům určitě citím jako Bella :D
Co furt vyvádíte? povalování u bazénu,popíjení koktejlů a projižďka v rodinném kabrioletu vás už omrzela?
Zajeďte si třeba do Paříže a tam v lehkých šatičkách od Versace brouzdejte po Champs Élyssés ( či jak :) a na večer se vraťte domů s tunou nových střevíčků a klobouků. To je osvěžující nemyslíte ?:)

Born to Succes.

15. července 2009 v 20:01 | Massie |  Blonďatá rubrika

Partnerský horoskop

13. července 2009 v 12:18 | Massie |  Blonďatá rubrika

Panna - Beran


"I když jsou obě znamení značně rozdílná, dokážou se dobře podporovat. Hlavně v práci. Beran si všechno vymyslí a udělá podle vlastní potřeby. Pracovitá a metodická Panna všechno sepíše, sestaví a spočítá. Takhle to částečně může běžet i v jejich domácnosti. Oba mají praktickou inteligenci, dobře se ""vyznají"". Ale skromná Panna taky potřebuje od poměrně dost sobeckého Berana víc podpory. Povzbuzení sebevědomí a projevení lásky je hodně důležité, stejně jako starání se o kapající kohoutky a zatloukání hřebíků, když ona všechno perfektně vyčistí. Spojuje je dobrá souhra."

jedině na horoskopy.cz ;) a v jedné části mají fakt pravdu,vyznačila sem ji kurzivou.

With Ondrazz ( i like u )

12. července 2009 v 11:44 | Massie |  Blonďatá rubrika
Háá není božský? :))

Kuba nám tam dal prst :D

Hwězda SŠ část 10.

11. července 2009 v 12:02 | Massie |  >>stOry<<
Prvních pár vteřin sem musela uvažovat jestli nejsem v nebi.Nebo v pekle. Hlava mě pálila jako střep a nohy sem měla jak z olova. Jako první když jsem otevřela oči jsem se prostě vyděsila že nejsem doma. Že vlastně to,že si teď hraju na Jamese Bonda v sukních je vlastně skutečnost. Mžourala sem na bílé stěny kolem sebe a do zorného pole mi najednou skočila Ros. Málem mě udusila,jak sem se zakuckala,když sem ji najednou viděla ale ona zaječela štěstím: ,,Už ses probrala?!Hned volám Ronovi."
Namáhavě jsem se posadila a s obrovským úsilím jsem přehodila nohy přes postel.Dopadly jak pytel brambor,nebyla sem schopna vstát. Jestli mě fakt postřelil,proč nejsem mrtvá?
Vtom se dveře rozletěly a dovnitř vplul ladným krokem Ron a za ním v závěsu Ros. Ron měl černé kvádro a perfektně naleštěné polobotky. Ros ani nepípla a on si dřepl přede mě a dosahoval mi asi do půl pasu a starostlivě se na mě podíval:,, Bude stebou větší práce než jsem čekal."
,,Tys mě postřelil?! Mohla sem být mrtvá !" ruply mi nervy a já se na něj zlobila.Tak moc sem se zlobila,že může pořád vypadat tak dokonale i když tu dřepí.
,,Nemluv když nejsi tázána. Tohle ti nikde nepomůže. Abys veděla ta pistole nebyla vůbec nabitá,cvaknutí spouště ti ale přivodilo lehké koma. Sérum které jsem ti vpravil ti nezareagovalo tak jak jsem čekal. Měla jsi halucinace. Omlouvám se, asi to byla moje vina."
Koukl na mě jako štěně. A já pořád měla takový vztek. ,, A co teď? Hlavu mám jako střep a nohy jak balvany!"
,,Musíš se učit bez séra proti bolesti. Rozuměj nemůžeš mít stejný výcvik jako ostatní což stebe bude dělat lepšího agenta. Všichni před tebou bolest necítili. Ale já ti věřím že -"
,,Ty žertuješ," zastavila jsem ho. Asi to bylo neslušné protože nakrčil obočí.Chvíli mě soustředěně sledoval a já se snažila neuhnout očima. Pak se prudce postavil a řekl úsečně: ,, Dneska tě čekám v deset večer v tělocvičně. Jinak máš den volný." Otočil se na podpatku a sako za ním jen zavlálo.
,,Ty vole," vydechla Ros.
,,Co je?" utrhla jsem se na ni.
,,Nic,jen sem nikdy neviděla Rona tak rozrušeného. Holka ty sním děláš divy. Když si se mu skácela na zem v tělocvičně začal fakt hysterčit. "
,,Co.."nechápala sem.
,,Myslím že mezi tebou a Ronem to začíná jiskřit více než je zdrávo. Věř mi ." Usmála se a praštila svými glady o rám postele když se natáhla.
Opřela jsem se zpátky o rám postele. Podívala jsem se do stropu a jen tak pro sebe se usmála. :)

Progressive.

11. července 2009 v 10:39 | Massie |  Blonďatá rubrika
Nový článek - ten panel už mám otevřený pěkně dlouho a přemýšlím,co napsat.
Včera to vypadalo na slušně zabitý den ale nakonec sme to dotáhli do Baroka a šlo to samo. Sice na můj vkus tam hráli příliš hiphop ale aspoň sem viděla hopera jak vyvolává bitku.
Byl tam se mnou i ten jehož jméno je v těchto článcích úplně zbytečné a tomu tam málem natáhl nějakej nácek, a on ( rozený provokatér ) by ho odnesl v zubech,beztak.
Ale akcička v poho,Mojito Mentolové Burton ;)
Dneska to ale bude pass. Navíc mě začíná být nějak divně - vůbec nejím protože prostě nemám HLAD. Nemám ani na nic chuť,vůbec nesnídám a nevečeřím.Oběd sníst musím to hlídá máti ale i tak jím málo :( Sakra.

Playlist:
only Hakimakli - Dilly Dally

Hakimakli - Dilly Dally

10. července 2009 v 14:49 | Massie |  Blonďatá rubrika


Vymoženost jménem Wi-Fi

8. července 2009 v 8:49 | Massie |  Blonďatá rubrika
Bylo jen otázkou času než se můj tatínek naštve dostatečně na to,aby pořídil Wi-fi pokrytí pro celej byt.Nebavilo ho když sem na Note a Ségra spinká :| !!
Teď mohu pohodlně korzovat po celém bytě aniž by se mi vyplo ICQ nebo blog.cz.
Taky jsem se konečně odhodlala k shlédnutí Stmívání a musím říct že dohromady na tom Edwardovi moc není. Hezký je ale nechápu že kvůli něj holky padají do mdlob.
Ze předevčerejška jsem si odnesla od kámoše ( Ondrazz pod tímto je fakt slavný :D ) mikinu. Je na ní napsáno Devils Fucking Gift. Pro mě se sice moc nehodí ale lepší než zmrznout! :p
Do hlavy mi vstoupila další písnička,které se nemůžu zbavit :

Nate Dogg - I got Love

A určitě víte proč a jestli ne tak je mi to stejně jedno.Jdu něco napsat,nudím se.

Sensational.

7. července 2009 v 8:47 | Massie |  Blonďatá rubrika
Jak jsem očekávala ,ten,jehož se předchozí melancholický článek týkal(netřeba zveřejňovat jeho jméno)se nad částí věnovanou THC nanejvýš pobavil.Nepřekvapí mě až tento ,,dopis" bude omílán jistou nejmenovanou částí Ostravy.
Ale mám se za to stydět?
Jeden z důvodů proč muži umírají dříve než ženy: neumí dát najevo emoce.

Kiss me.

6. července 2009 v 11:04 | Massie |  Blonďatá rubrika
Co chystáte na dnešek?Zase horko k zalknutí,nejlepší k vyplajznutí se k bazénu a popíjet třeba cosmopolitan.Přiznávám že včera při psaní článku dejchám vzduch se zradou na mě padla poněkud melancholická nálada,ale mazat to nebudu :)).

Přece jenom nás ten bazén už nudí,takže berem vodárničku a půjdem se zašít někam na louku.
Jo a jestli vám můžu něco doporučit,tak řecké pochoutky MCs protože jsou mnohem lehčí než jiné burgery.Takže například sendvič OLYMPOS a moje milované krevetky.Dejte si do čumáku;)

Massie