Hwězda SŠ část 10.

11. července 2009 v 12:02 | Massie |  >>stOry<<
Prvních pár vteřin sem musela uvažovat jestli nejsem v nebi.Nebo v pekle. Hlava mě pálila jako střep a nohy sem měla jak z olova. Jako první když jsem otevřela oči jsem se prostě vyděsila že nejsem doma. Že vlastně to,že si teď hraju na Jamese Bonda v sukních je vlastně skutečnost. Mžourala sem na bílé stěny kolem sebe a do zorného pole mi najednou skočila Ros. Málem mě udusila,jak sem se zakuckala,když sem ji najednou viděla ale ona zaječela štěstím: ,,Už ses probrala?!Hned volám Ronovi."
Namáhavě jsem se posadila a s obrovským úsilím jsem přehodila nohy přes postel.Dopadly jak pytel brambor,nebyla sem schopna vstát. Jestli mě fakt postřelil,proč nejsem mrtvá?
Vtom se dveře rozletěly a dovnitř vplul ladným krokem Ron a za ním v závěsu Ros. Ron měl černé kvádro a perfektně naleštěné polobotky. Ros ani nepípla a on si dřepl přede mě a dosahoval mi asi do půl pasu a starostlivě se na mě podíval:,, Bude stebou větší práce než jsem čekal."
,,Tys mě postřelil?! Mohla sem být mrtvá !" ruply mi nervy a já se na něj zlobila.Tak moc sem se zlobila,že může pořád vypadat tak dokonale i když tu dřepí.
,,Nemluv když nejsi tázána. Tohle ti nikde nepomůže. Abys veděla ta pistole nebyla vůbec nabitá,cvaknutí spouště ti ale přivodilo lehké koma. Sérum které jsem ti vpravil ti nezareagovalo tak jak jsem čekal. Měla jsi halucinace. Omlouvám se, asi to byla moje vina."
Koukl na mě jako štěně. A já pořád měla takový vztek. ,, A co teď? Hlavu mám jako střep a nohy jak balvany!"
,,Musíš se učit bez séra proti bolesti. Rozuměj nemůžeš mít stejný výcvik jako ostatní což stebe bude dělat lepšího agenta. Všichni před tebou bolest necítili. Ale já ti věřím že -"
,,Ty žertuješ," zastavila jsem ho. Asi to bylo neslušné protože nakrčil obočí.Chvíli mě soustředěně sledoval a já se snažila neuhnout očima. Pak se prudce postavil a řekl úsečně: ,, Dneska tě čekám v deset večer v tělocvičně. Jinak máš den volný." Otočil se na podpatku a sako za ním jen zavlálo.
,,Ty vole," vydechla Ros.
,,Co je?" utrhla jsem se na ni.
,,Nic,jen sem nikdy neviděla Rona tak rozrušeného. Holka ty sním děláš divy. Když si se mu skácela na zem v tělocvičně začal fakt hysterčit. "
,,Co.."nechápala sem.
,,Myslím že mezi tebou a Ronem to začíná jiskřit více než je zdrávo. Věř mi ." Usmála se a praštila svými glady o rám postele když se natáhla.
Opřela jsem se zpátky o rám postele. Podívala jsem se do stropu a jen tak pro sebe se usmála. :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Luci-Q Luci-Q | Web | 12. července 2009 v 10:10 | Reagovat

Ahoj předem se mooc omlouvám za reklamu.
Prosíííím koukni na můj blog a napiš komentík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama