Hwězda SŠ část 11.

18. července 2009 v 9:10 | Massie |  >>stOry<<
Moje hodinky značky Swatch které jsem dostala od Rona k výbavě ukazovaly asi za pět minut deset. Celý areál ČK byl potemnělý,v pokojích už byl kupodivu pokoj a já stepovala před dveřmi tělocvičny.Nebylo mi chladno ale na zádech mi naskakovala husí kůže a byla sem připravena omdlít hned jak ucítím Ronův parfém.
Najednou se chodbou ozvaly kroky až sem sebou trhla.
,,Co tu děláš?" zeptal se cizí hlas ale sametově hebký,ladil a byl sytý. Úplně mě okouzlil.Ale Ronův hlas to určitě nebyl. Zamžourala jsem chodbou směrem ke krokům.Ze tmy vyčnívaly jen černé naleštěné polobotky a zbytek muže byl skryt ve stínu.
,,Kdo jste?" v hlase mi zatrylkoval strach.A on se usmál. Tak ďábelsky až se jeho zuby ve tmě zaleskly.
,,Jsi hezčí než jsem myslel. Ale až budeš umírat,určitě budeš křičet.Určitě.Krásně křičet."
,,Vypadni úchyle nebo zavolám ostrahu!" a ohnala jsem se po něm rukou. Zmizel, ani jsme nemrkla a z druhé strany se ozvaly teď už tak známé Ronovy kroky.
,,Co to tu vyvádíš?" zeptal se a objal mě kolem ramen.
,,Já sem... no to nic." Vešel do tělocvičny a já uslyšela šepot: ,, ERVÉ." Zatřepala jsem hlavou a vešla za Ronem.
Teď v osvětlené tělocvičně jsem viděla, že Ron má na sobě slušivý tmavý oblek a vlasy rozcuchané.Modré oči měl unavené a celé rysy v obličeji posmutnělé.
,,Stalo se něco?" dovolila sem se zeptat.
,,Nic čím bych tě měl zatěžovat. Jen se převleču..." Odešel kamsi dozadu a nechal mě tam sedět na koze. Chvěla jsem se strachy z toho hlasu a toho cizince,který mi vyhrožoval. Budu muset upozornit Rona že jim po ústavu běhá nějaký šílenec zralý na pravý ústav.
Vrátil se zase do půl pasu nahý,ale celou tvář skřivenou starostmi.
,,Rone co se děje?"Pohlédla jsem na něj.
Zavrtěl hlavou ale přistoupil ke mě. Vzal mě za ruce a podíval se mi do očí.
,,Vypadá to, že ani nestihneš dokončit výcvik a budeš muset nastoupit na svoji první misi. Což mě zničí,protože budu vědět že si nebyla dostatečně připravená. Nemohu vedení vzdorovat. Na další výcviky máš jen měsíc. Což je šibeniční termín i pro dospělého chlapa, né-li pro dívku."
,,Rone já to zvládnu. Už jsem řekla že do toho prostě půjdu, takže mě tohle nezastaví."
,,Rád to slyším. Víš myslím,že si konečně ten někdo na koho jsme čekali..Fajn. Dost řečí,jdeme na věc."
A díval se na mě takovým jiným pohledem,díval se tak na mě pořád i když sme cvičili některé chvaty a díval se na mě pořád i když mě zchazoval na žíněnku a znova zvedal a díval se na mě pořád tak jinak i když jsem ho trefila první ránou. Díval se tak spokojeně.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama