Říjen 2009

Citát

24. října 2009 v 19:39 | Massie |  Blonďatá rubrika
Žádná armáda nedokáže zastavit myšlenku, jejíž čas právě nastal.

-V.Hugo

Im not drunk.

18. října 2009 v 21:16 | Massie |  Blonďatá rubrika
Jo tak za celou dobu co tu články nepřidávám se ozvala jen má milá Coca colka. Nevim jestli se lidem víc líbí takový ty blogy jako jen s mýma fotkama a kecama kde sem zrovna kalila na stodo. No i kdyby byla coca colka poslední čtenář tohohole bločku tak s ním nepřestanu.

Poslední dobou je jediné motto nebo prostě to co si čím dál častěji opakuji jen: Co už.

xoxo

Espańa

10. října 2009 v 23:16 | Massie |  Blonďatá rubrika
Bydlím nedaleko jedné věhlasné univerzity a tak je skoro denním chlebem že semnou v tramvaji jezdí pár cizinců,kteří tam jistě velmi pilně studují :D
Dneska večer zase přistoupili,zrovna když jsem byla ve světě Davida Guetty a přes ten hluk v mých sluchátkách je stejně bylo slyšet.Je jasné že španělé mají jinou (hlasitějí) morálku. Neváhají si nahlas povídat přes celý vagón a sedět třeba na zemi (!).Přitom se samosebou hlasitě smějou a fotí.A případně fotí vás,jak už se mi stalo ;)
Největší vtip na tom je že jim nemůžete rozumět ani slovo,protože strašně melou a jde slyšet silný dialekt,takže se jenom dohadujete jestli ten krásný opaléný týpek co zní jakože mluví španělsky mluví o tom jak by vás opřel nebo o tom že venku už je velké chladno.Zbydou jenom dohady a nakvašené pohledy čechů,ve kterých tvoří cizí řeč hrůzu né-li přímo děs.Někdy by jim taky neškodilo si trochu povyrazit jak tito španělé.
A tak vystupuju a blažím po českém slovu,načež uslyším svou (skoro mateřskou) angličtinu.Ty dvě slova nebyla nic jiného než: ,,DAMN IT!"
Takže se loučím se slovy: ,,I cant speak Spanish or which language do you speak."
:D

Co bych poradila Českým celebritám 1 - Hanka Mašlíková

9. října 2009 v 23:46 | Massie |  Blonďatá rubrika
Zrovna ve středu jsem koukala na Top Star magazín,kde si Topmodelka Hanka Mašlíková (fotila zorvna fotky s Jaguárem) stěžuje na silné migrény,které má údajně od krční páteře. A co bych naší modelce poradila?

-Nech si zvětšit prsa ještě o dvě čísla ;))

Jesus didn't die for you.

9. října 2009 v 23:15 | Massie |  Blonďatá rubrika
Dneska se odehrálo spoustu věcí keté moji náladu vystřelily na nejvyšší stupeň kamsi nad mraky,i když se pořád nejde pár lidí,kteří mě stahujou zpátky dolů.
Co nového: nálada:Chytynková
zdraví:zdraví
music: Kid Cudi a David Guetta - Memories
School:EVP
Love:SEX!
Day:zimaaa :(
Work: jesus
vlasy: blond :D (žadna změna) nehty: Zlatá francie.
TV: žadna buč.
Hometown: Ostrava STATUS:Occupied

Tichá domácnost.

6. října 2009 v 20:42 | Massie |  Blonďatá rubrika
Zdá se že tento nepřetržitý fenomén mnoholetých manželství teď funguje i u nás doma ale překvapivě ne mezi rodičema ale mezi MNOU a MÁTI.
Na mé uklidnění mi tedy zbývá jedině kniha od Merleho a pampeliškový Rajec. Doufám že vy se máte aspoň z poloviny tak dobře jako já.
xoxo

Fejsbůk.

4. října 2009 v 23:53 | Massie |  Blonďatá rubrika
Co nového:
nálada:Terminátor-Příbě Sáry Connorové
zdraví:rýma :-|
music:no to .. tuv tuc
School:ESP
Love:Passion
Day:najtka
Work: elektikář
vlasy: blond :D (žadna změna)
nehty: Zlatá francie.
TV: žadna buč.
Hometown: Ostrava
STATUS:Onlájn

Limericky a Mechanickej pomeranč.

2. října 2009 v 22:21 | Massie |  Blonďatá rubrika
Tak jsem přišla na to že jediný co mě fakt baví je psaní.
Nemusím si na nic hrát jak to bejvá někde venku,nemusím se tu s nikým hádat(např. s rodičema) a nemusím řešit nic kromě toho jestli jsem nepřehodila nebo nevynechala pár písmenek.
Navíc si můžu vymyslet něco,co by se jinak nikdy nestalo a to mě baví nejvíce.Něco jako útěk od reality,ale takove zdravější než si střelit savo do paty :D
Slyšeli jste už o limericku?Je to teď nějaký nový styl psaní básniček,skládá se to z pěti veršů jejichž rytmus je aa bb a.Přitom má jít vlastně o nesmysl.Např.
Standa sedl do bezu,
teďka leží u jezu,
nemá co by dělal,
leda by si běhal,
Standa,tam už nevlezu!
Pěknej večer :D;D

Emoce?Na co,vždyť máme smajlíky.

2. října 2009 v 14:41 | Massie |  Blonďatá rubrika
Není nic pohodlnějšího (teda já nic pohodlnějšího neznám) než vyjádřit svoje emoce textem nebo ještě líp mini animovaným obrázkem čili smajlíkem.
Takový smajl totiž začne na povel plakat,červenat se nebo posílat pusinku a upřímně,kolik z vás už se s někým rozešlo přes ICQ a poslalo přitom smutnýho smajla i když třeba smutní nebyli?
Nebo vyznávali lásku pomocí smajlu IN LOVE a byli přitom druhým očkem na fotce svý bejvalky? :D
Takže není nic lehčího se na ICQ přetvařovat,samosebou nebudu pokrytecky tvrdit že já to nedělám.Jsou to přece jen milosrdné lži a ty jak víme,nám v nebi budou odpuštěny :p I když milosrdné lži zní jako ten největší oxymorón,ale co už.
Hezký den,xoxo

Francie -Fotky 0.1

1. října 2009 v 19:54 | Massie |  Blonďatá rubrika
Naprosto mě nadchlo focení lidí,tak tady první várka ;) ------->

Každý svým způsobem věříme.

1. října 2009 v 19:47 | Massie |  Blonďatá rubrika
To jsem si včera přečetla v jedné knížce a prostě mě to nanejvýš uklidnilo.Protože jsem od miláčka dostala taky růženec,který jsem hned začala nosit no a několik lidí mezi nimi i moje máti mi řekli že se vlastně rouhám,protože nejsem věřící.
Ale když si to tak vezmete,je vám nejhůř a prostě si řekněte Můj Bože ať už je konec a nejčastější slovo je určitě Ježíši!..aspoň u mě což znamená že jsem průměrný teenager a tak můžu srovnávat.Takže se určitě nerouhám i když ve skutečnosti ho nosím tkzv. na styl.
Pomalu a jistě se nám rozjel podzim a já už asi druhým rokem trpím nějakou podzimní depresí, nebo je to třeba jen přecitlivělost.Mám třeba najednou tak šílený nával vzteku že bych nejradši zuby rozdrtila kachličky v koupelně a pak se hned sesypu ve sprše.No a potom sednu na ICQ a při konverzaci s Migelem se smíchy dusím.Přitom moje máti říká jen: Kdy už ta léta zkončí...
Dneska mě můj drahý Migelek taky překvapil novou informací i které bych se tu tak nerada zmiňovala ale tak moc pro mě znamená,že moje srdce poskočilo.Řeknu jen že v tom hraje roli jistý meloun.Což vedět trochu něco vo mě chápete oč jde.
Zítra je pátek,tak co plánujete?
Mám tři možnosti:
1)Ožrat se jak bačkůrka v jednom Altánu
2)Jít ven s láskou
3)meloun
Věřím že si pátek užijete o něco víc než já,zatm zdraví ze svého koženého křesla - Massie :))