Leden 2010

Mátový čaj

29. ledna 2010 v 8:31 | Massie |  Blonďatá rubrika

Diamanti's house

29. ledna 2010 v 8:30 | Massie
Dobré ráno (pokud ho máte ale špatné jako já, tak špatné ráno) vám všem :*)
jako první co jsem ráno udělala bylo, že jsem se chopila mátového čaje na moje bolavé bříško a zapla si: David Guetta ft. Kid Cudi & Pitbull - Memories (l.rmx Extended Radio Show PartyBreak)
to dokázalo moje ráno aspoň trochu zlepšit, přetože venku svítí sluníčko a je -0,8° a tomu už my říkáme HIC ( kámo ser na tenisky, dej si žabky )
přemýšlela jsem znova nad starými lidmi a nepřemýšlela jsem sama ale s jedním mým úžasným kamarádem no, a viděli jsme takovou babičku s batohem, co měla přívěšek takový to držátko na mince na vozíky do tesca atd. měla tam 15 korun. mě samosebou nic nenapadlo ale kámoš mi říká : co myslíš, tři kusovky by stály za to, tu babičku okrást že?
Doufám že vy přemýšlíte nad lepšíma věcma a děláte ze sebe lepší lidi.
xoxo

Andrew

27. ledna 2010 v 18:34 | Massie |  Blonďatá rubrika
dneska o tom, jak:
kvalitně blogařit
vysvětlit rodičům, co máte za známky
Klik na CČ

Stop and stare

26. ledna 2010 v 21:37 | Massie |  Blonďatá rubrika
whoaa,
těší mě jak mám denně aspoň 70 lidí na blogu, to znamená, že ještě lidičkové chtějí číst co píšu :p
stále víc mě začíná zarážet, jak face ovlivňuje naše životy. to je samý: včera mi napsal na face, a .. včera sem se na facu přidala do skupiny.. a třeba: dneska mě naštvala mamka, a já na to hned : jo četla jsem to na facu. poslední dobou mě tedy trápí už jen to, jak říct našim, jaký se mi povedlo vízo, jinak si žiju svůj sladkej život. vím jak byli někteří šťastní, že jsem sekla se svým zlozvykem, ale bohužel pokračuju, jsou doby, kdy je to moje jedina radost.
brou noc

Wazzup pomeranč :D

25. ledna 2010 v 17:57 | Massie |  Blonďatá rubrika


Choď von z mojich snov !!

18. ledna 2010 v 21:13 | Massie |  Blonďatá rubrika
Poněkud jsem změnila kabátek blogu a jak o mě většina lidí tvrdí - jsem tak namyšlená že jsem si do záhlaví musela už dát svou fotku.
Poslední dobrou /minutou../ musím přemýšlet o nějakých.. věcech, které jsou už celkem dost PASSovní /čili se odehrály už pěkně dávno/. A pak že je pravda, že čas všechno zahojí - tak mám pro vás novinku, všechno úplně NE.
Konečně si nechám píchnout pupíček i když jsem se ještě rozmýšlela mezi madonnou/ pokud by ste měli napad, dejte vědět/.
Přeju dobrou noc, jsem unavená :(

A co na to Ben Cristovao?

18. ledna 2010 v 17:02 | Massie |  Blonďatá rubrika
Tuhle část roku na výsost nesnáším. A taky tu další - prostě uzavírání známek a jak jinak - vysvědčení. Za tohle pololetní vysvědčení nedostanu asi ani padesát korun /spíš pár facek/ .
Naštěstí vysvědčení mého typu není tak ojedinělé, teda určitě ne na celé škole. Jen mě trochu trne když vidím kamarádky jak pro čtyřky brečí:( Nemusím připomínat ten sadistický výraz některých učitelů /zvláště Dušana/.
Zase jsem se zapojila do SUPER projektu, jmenuje se Evropský parlament pro mládež a už teď, když si prohlížím podklady mě trošku třeští hlava(!!) Nabízí ovšem Atheny nebo Ukrajinu, takže by výhra mohla být celkem zajímavá i když jí bude předcházet hrozný dril.
Venku je ODPORNĚ a začalo zase sněžit ( miláček říkal že dneska je nejdepresivnější den v roce a celkem se trefil!!), takže doporučuju něco jen tak přečíst a uvařit si horký čajíček.
Čtu:
Katie Price - Crystal
a soubor básní od Baudelaira.
zatím, xoxo

To je Bryan ..propadá z geometrie..

16. ledna 2010 v 15:23 | Massie |  Blonďatá rubrika
(by Wizards from Waverly Place)
Právě teď čekám na mojeho miláčka, stihla jsem si dát vanu, upravit vlásky atd. Dnešní den se doufám vyvede, večer si chceme někde s miláčkem sednout a naši šli na PLES :D Podle nich budou zpět do sedmi, ale já tipuju až tak kolem desíti - znáte to.
Všimla jsem si, že blog ožívá jen díky tomu že mi tu někdo nadává, jinak Vás asi rozumné komentáře nezajímají. Co už s váma, zatím se mějte,
Massie

Put your fuckin' hands up!

7. ledna 2010 v 21:25 | Massie |  Blonďatá rubrika
Dneska jsem si četla svůj bezvadný horoskop ( v časopise KVĚTY, TŽE NEVÍM JAK MOC JE SPOLEHLIVÝ) a dozveděla jsem se že nejlepší vztah mi teprve vyjde což je blbost, mě můj nejlepší vztah vychází už čtyři měsíce ;) a taky že si mám pustit k tělu více lidí, kteří se snaží být mými přáteli, že sice pár mě jich ublíží ale to prý za to stojí. Nevím kdo ty horoskopy píše. Ale asi se nudí.
Teď mě nejspíše baví hrát si na žárlivou krávu, tak to dělám.
Moje malinká sestřička jde zitra bobeček na operaci, držte ji všichni palečky stejně jako já.
+ tady máte music

Ja Su Vyjebánáá Zlatokopká..

6. ledna 2010 v 23:24 | Massie |  Blonďatá rubrika
Tak nějak je asi normální, že se ve vašem životě vždycky všechno neodehrává tak jak byste chtěli..
Ale já - úžasně perfektní "svého štěstí strůjce" , sem teď udělala pěknou ..(udělal tesař díru!!)
Moc ráda bych tady napsala, co pro mě ten človíček znamená, ale myslím, že ani na to můj slohový um nestačí. Za tak krátkou dobu se mi stal někým tak blízkým, koho si pustím opravdu velice k tělu a věděl asi dvě třetiny všech událostí mého života /fajn, trochu to odlehčím, o tom že sem třeba zrovna na WC atd. jsem jej neinformovala/.
Musím vzpomenout, jak mi volal do hodiny protože udělal řidičák a já měla (a pořád mám) děsnou radost i za něj.
A líbí se mi jak povídá o tom, co zažívá. Není to jak mluvíš ty a ten za tebou, hnusnej namyšlenej tón o tom kolik si toho vychlastal a kde jakou holku přefikl.. ne. Je úplně jiný.
A taky není ani zpoloviny zkažený jako já a to je strašně krásný.
Moc pro mě znamenáš i když tě ztrácím, je to jako nabírat vodu cedníkem, je to jak odejít.. a přitom zůstat napořád :-**


Crazy Loop

4. ledna 2010 v 19:10 | Massie |  Blonďatá rubrika
Dneska mě naštvalo hned několik věcí, které tu ráda vyjmenuji: (naštvaly mě třeba i včera ale neměla jsem čas, je tu psát)
  1. To, že jsem neuměla zapnout troubu a udělat nám s miláčkem pizzu (zapínání naší new trouby je asi jako operace mozku!)
  2. taky to, že jeden fakt v poho kámoš chodí s nějakou ošklivou vydřikundou z prváku ;DD (jo těch kámošů je tady víc, tže nikdo neví kerýho myslim)
  3. že každej učitel dneska přál: Doufám že se nám další společný rok vydaří!!..(netřeba komentářů)
  4. že jsem včera musela vidět subjekt A se subjektem B (POHROMADĚ!!)
  5. a že moje máti začíná nesnášet mého přítele.
Ale jak já říkám lidi, c'est la vie !!


Silvestr za všechny PRACHY!

2. ledna 2010 v 21:53 | Massie |  Blonďatá rubrika
Promiňte,
píšu až dneska, protože včera jsem toho jaksik nebyla schopná. A přiznám že nešlo ani trochu o alkohol !!(víte věrní čtenáři, že sme bych to napsala, tohle rodiče nečtou ;) )
Jka jste si užili Silvestra vy? Já už bych ho teda nejradši dostala z hlavy.
Dále veřejně poprosím tu slečnu co mi do komentářů nadává romsky, aby nechodila na můj blog když tu pořád cpu svoje fotky :p Jasně - je to totiž MŮJ BLOG ;))
xoxo