Jaké je to být nymfomankou? odpovědi

28. srpna 2010 v 10:57 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Pro začátek: Přesto všchno co udělala, tu ženu obdivuji, proto budou moderované komentáře, nechci aby ji někdo urazil, nebo odsuzoval za něco, co dělala, protože to už udělalo dost lidí.


Pro začátek, jak tvoje nymfomanie vůbec začala?
No, podle mě je to prokletí už od dětství, nějak geneticky dané, ale já začala muže chápat až tak v 16,17 a ještě to u mě nebyla nymfomanie. Ta se vyvinula až po několika stycích.

Kdy jsi měla první pohlavní styk?
V sedmnácti. Pak už to začalo být horší ;)

Jak se to postupně začalo projevovat?
Vím, asi si každý představuje, že jsem na jednou oslovovala cizí muže k sexu, ale to ne, začalo to u mého přítele. Chtěla jsem se s ním milovat pořád a vždycky. Začalo to být divné, když mu to přišlo už nepříjemné a mě napadaly věci jako zkusit to na šéfa apod.

Kdy jsi tedy zjistila, že potřebuješ sex více než cokoliv?
Bylo to divné, protože jsem najednou jela v autobuse a představovala si, jak se miluju se šesti různými muži, co seděli kolem a ta představa mě neskutečně naplňovala. Nehledě na to, že jednou se to i povedlo. Zní to asi neuvěřitelně, ale vyhlédla jsem si muže v autobusu a venku si to s ním rozdala.

Dokáží tě uspokojovat ti stejní muži, např. jen přítel?
Teď už samozřejmě ano, ale předtím? Ne, stále jsem toužila po novém a neobjeveném.

Co tvoje okolí, byl někdo kdo ti rozuměl?
Muži jsou k této nemoci většinou velmi tolerantní - pokud se netýká jejich partnerky a říkají že taková žena je "prostě bezva" atd., ale jelikož sem spoustu vztahů zničila, nebyl za chvíli nikdo, kdo by mě pochopil. Nevěděly, že něčím takovým trpím, ale mysleli si, že jsem *****

Kdy jsis uvědomila, že tímhle trpíš a je na čase se proti tomu zaopatřit?
Tohle bude moc ošklivé, ale uvědomila jsem si, že je něco špatně, když jsem se přímo za chůze venku vrhla na muže, který šel za ruku s přítelkyní. Nabídla jsem mu sex i před ní a ještě jí řekla, že se může přidat, kdyby už by nebylo zbytí. To, že jsem necítila žádný stud, to bylo děsivé.

Jak se teď liší tvůj život a máš ještě někdy chuť do toho znova spadnout?
Mám jen jednoho partnera a i přes to, že jsem trošku náročnější v posteli, není to nic co by neunesl :) hlavně je skvělý, protože pochopil moji minulost. Tohle je to samé, jako když vyléčený alkoholik vidí bečku piva, někde uvnitř nás to hlodá, ale existuje i něco, co to zastaví. Už se ani neotáčím za pěknými muži ;-)

Poslední otázka, jaké to je, být nymfomankou?
Je to sladké, ale i toho nejsladšího se časem přejíš.

--DĚKUJI ZA VAŠE DOTAZY A ZA ÚŽASNÉ ODPOVĚDI--NYMFOMANIE NENÍ JEN SRANDA, ŽE DOKÁŽETE UHNAT TOLIK MUŽŮ---NESE I VELKOU ZODPOVĚDNOST :))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jakub jakub | 28. srpna 2010 v 11:11 | Reagovat

hmm asi jsem taky ten nymfoman no, lol) :-D

2 Chloé ♥ Chloé ♥ | Web | 28. srpna 2010 v 11:13 | Reagovat

no .. ..:-o

3 jakub jakub | 28. srpna 2010 v 11:38 | Reagovat

jiak si mysim ze existuji i muzi kteri to dokazou pochopit a nevadi jim ,ze by spala i s jinymi muzi nez on), precejenom sex nedela vztah)

4 Ugur Ugur | E-mail | Web | 12. října 2011 v 21:31 | Reagovat

Docela jsem o tom četl a souhlasím s tebou....

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama