Leden 2011

Asijský trend

31. ledna 2011 v 14:18 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Asi každá je známe, jsou všude, mají stále rovné vlasy a perfektní oblečení.
Jsou to Asiatky.
Jejich božské plusy:
 • pořád mají rovné vlasy (což je k uvztekání)
 • jsou droboučké a hubené (neviděla jsem snad nikdy tlustou Japonku apod.)
 • mají skvělé outfity (no některé)
 • mají čistou pleť
 • jejich oči jsou zúžené a nevím proč ale skoro vždy vypadají nalíčené
 • když přijedou sem do ČR mají najednou moc peněz
 • jsou podnikavé, takže dokážou obchodovat se vším a třeba dělat nehty (to je výhoda!)
Jejich (už ne tak božské) mínusy:
 • když sem přijedou, krom své komunity nikoho neznají
 • je pro ně velice těžké se naučit naši řeč
 • tím jak jsou drobné mohou mít problémy s porodem a nošením dětí
 • od přírody jsou tak nějak "podpantoflem", protože je taková jejich kultura
 • mohou být terčem posměchu
 • mají široký nos (skoro všechny, které znám)
 • mají malé prsa (pokud nejsou umělá, of course)
 • když sem přijedou musí si vymyslet české jméno, protože leckdy se učitel nebo někdo jiný zapotí při čtení jména Nhuc D'uan
Ať tak či onak, jejich styl svědčí o tom, že bychom se leccos mohly přiučit a dokonce se jimi mnoho lidí (dívek) inspiruje. Když už styl, tak na maximum, jak si můžete prohlédnout na druhé fotce, Harajuku Girls.

Moje oblíbené Asiatky:
Michelle Phan
Božská slečna, která si umí na tváři namalovat snad všechno, od včely přes Lady Gaga až po Avatarlook.
Anna Sui
Paní která dělá Módu s velkým "M"

Přesto všechno tady jsou a budou a my vždy budeme obdivovat jejich úžasné looky a dobře vystylizované fotky!

Jaký názor na to máte vy?

Líbí se Vám některé čínské oděvy? (myslím ty od návrhářů ;)

Jaký máte postoj k oblečení "od vietnamců"?


______WARNING!!___VŠECHNY ODPORNĚ RASISTICKÉ KOMENTÁŘE HNED MAŽU!!________

Poznatky z Lapriina lifestylu

30. ledna 2011 v 20:35 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Pěkný večer,
dneska se nic extra asi nestalo, nebo leda něco o čem ani nechci mluvit :D Přináším Vám pár poznámek, které mě za tu nudnou neděli napadly:

Nervovat se? To sakra nemá smysl!
Pokud k tomu nesníte pytel citronů, jelikož je prokázáno že každým naštváním, které trvá déle než když do vás někdo šťouchne na ulici, se spálí 1miligram Vitamínu C. To za to orpavdu nestojí, céčko se hodí kvůli imunitě :P

Overknee nejsou jen kozačky!
Pokud znáte opravdu jen tyto botky, je to škoda. Co takhle overknee bratranec - čili přes koleno? A proč by overknee nemohlo být výraz pro to že toho máte dost? Nebo jak byste se cítili až nad kolena ve sračkách? :D (což není můj případ i kdybych byla po kolena ve sračkách, pořád budu frajer :D!!)

Internet je mocný!
Protože jsem zjistila, že na netu dokážete koupit i játra. Takže vesele pijte, dětičky :D

Chceš hubnout? Žvejkej!
Není nic snazšího, než kdykoliv máš na něco chuť nebo něco prostě "sežrat" dej si žvejku. Nejlépe mátovou která chuť na něco dobrého neutralizuje, můžete použít i pastu se stejnou chutí. Ale pasta se nejí!:D

 Už starší :D No stress s prckoškem :-** nájs abs

Kopec

30. ledna 2011 v 9:56 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Zdravím Vás: Bonjour!,
někteří z Vás už se děsně strachovali, co je se mnou, proč nepřidávám?
Jednoduše, chtěla jsem si vyřešit své záležitosti a na blog mi nezbyl čas a já radši píšu o něčem, než narychlo o ničem!
Pokud se nějak neuvěřitelně zdálo, že můj život jde z kopce, tak se teď zdá, že nabírá rychlý směr, pěkně nahoru. Bez podrobností :P
V pátek jsem byla s holkama posedět a povím Vám, není nad pořádný babinec, pokecat si i o takových věcech, co by kluk nikdy neměl slyšet apod. Navíc za každou vodku Amundsen byla nějaká cena, takže jsem domů přišla ještě obdarovaná.
Nevím jak moc sledujete můj FB, ale nakonec by jsem se rozloučila takovým sloganem, co jsem vymyslela, i když už není zas až tak aktuální, ale hold, člověk nikdy neví! Tak tady je:

Když tě nepodrží tvůj přítel, musíš se hold podržet sama a hlavně, NIC neřeš, nebo se z toho taky můžeš posrat a zkončíš jako labilní neurotik, co u romantické komedie jenom řve a sežere tabulku čokolády.


Přeji Vám pěkný den, protože já dneska budu zase makat aby byly chechtáky, haha :P
LL

Kdo vlastně chci být?

27. ledna 2011 v 21:07 | Laprinečka ;D |  Teď mám slovo JÁ
Trochu se zmítám mezi názory, tlakem okolí apod.
Kdo vlastně jsem? Chci rozebírat styl, chování a lifestyle, ne to jak moc jsem chytrá nebo tak ano :D

Každý den se do školy oblékám zodpovědně, nosím čisté věci a dávám si každý den čisté ponožky, cha :D Podle nálady vykouzlím i něco originálěnjšího např. legíny, sáčko atd. Většinou mě ale uvidíte v džínách a nějaké halence nebo tričku.
Každý den si ve škole koupím svačinu a pak prokecám pár hodin ve škole, občas poslouchám a dělám zápis. Když jdu domů, jedu tramvají, poslouchám muziku a doma mrsknu tašku do rohu a lehnu si, čili přemýšlím :P Pak se asi třičtvrtě hodiny věnuju škole, aby se neřeklo.
Když jdu v pátek nebo v sobotu na akci, hodně se maluju (večerní líčení) a obleču se jakože hodně jinak než jako do školy :D Vypiju pár drinků, nechám se i na něco pozvat, tančím a ve tři nebo později jedu domů. Toť můj nic extra lifestyle.

Tohle je den jiné holky, uvažujte, chcete být jí?
Každý den vstanu a asi 20 minut nevím co na sebe, protože tohle už jsem měla před týdnem a tohle snad do módy ani nikdy nedošlo. Zvolím něco jako kabátek GUESS a i když je venku mínus10 a kopy sněhu neobejdu se bez štoklí, přece se pak ve škole přezuju do papuček :)) Ve školním bufetu moc nejím, ale když tak pořádně a svačina mě výjde na 200. Pak s kámoškou kecáme nad hrnkem kávy a proklevetíme celou školní docházku. Zápisy se dají okopírovat. Domů jedu autem, mám teď měsíc řidičák a fotříček mi půjčil svoje Volvo. Doma jako první shodím ty otravné střevíčky i když vypadají fakt bestovně a zvednu telefon, volám s kámoškama, když má nějaká čas, jdeme na nákupy nebo balit kluky v centru. Na stodolní chodím každý pátek, nebo aspoň do Lodě, nebo tak do klubíku, pijeme, každý mě chce pozvat, tančím jako o život a nikdy nevím, jak jsem se dostala domů, prostě zábava.

Všechno křičí: Buď sama sebou! Na co peníze a falešná sláva?!
Jenže, je taky pravdou, že peníze zvládnou vyřešit mnoho problémů?
Je styl a póza k něčemu?
Comments :))

Radši vymyslete STOP stupiditě...

25. ledna 2011 v 12:13 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Tak jo, je dopoledne, přiznám se, ležím jen v posteli a nemám co dělat. Takže??
Čučím na reklamy a nudné dopolední pořady a to mě teda zase jedna reklama nadchla.
Ležím v pyžamu, bez makeupu a řekněme si upřímně, vlásky už by chtěly umýt, podtrženo sečteno asi nic na mě není atraktivní.

A běží reklama na prášek STOP APETIT, které doporučují všechny PRINCESS OF THE WORLD (asi nějaká organizace shromažďující vychrtlé bárbíny).
Jejich slogan je ještě vtipnější asi něco jako: Pilulka pro úbytku na váze a obrázek přeškrtnutého dortu.

Ty PRINCESS tam jakože makají ve fitku a mají mini kombinézky od STOP APETIT, celé se krásně potí (potí ten svůj neexistující tuk) a mají tuny makeupu a vlasy nastylované jak na MISS WORLD, ne na MISS PRINCESS ve fitku.

A tak se ptám, kde to sakra jsme? Proč nám pořád cpou rádoby ideály krásy a chtějí po nás abychom hubly? Potom se NAJEDNOU všichni diví plným nemocnicím holek na kapačkách, protože nic jiného už samy nesní.

Já jak já, já jsem se svým zadkem a stehny spokojená a určitě nehodlám ládovat tyhle idiotské pilulky a pak být miss kostra, ale co slabší slečny?

Co je vám všem do toho, nejradši bych na princezny vychrtlinky ukázala ten svůj zadeček, to si pište, že by pár dní neusnuly.

Good luck a jako odměnu, že jste dočetly až sem si něco snězte :P !

Eat well

24. ledna 2011 v 20:41 | Laprinečka ;D |  Sezónní Tipy
Denně sníte tolik věcí, o kterých ani nevíte, kdo kde a z čeho je vyrobil. To ovšem není případ potravin značky Marks&Spencer a jejich výrobků, takzvaných EAT WELL.

K čemu se Marks&Spencer zavazují a proč je to dobré?
 • vejce ve výrobcích nejsou s intenzivního chovu
 • půda nebyla hnojena chemickými hnojivy
 • obaly jsou recyklovatelné
 • všechny výrobky patří do skupiny EAT WELL (=jezte zdravě)
 • většina výrobků jsou vhodné pro vegetariány
 • při výrobě došlo k tkzv. FAIR TRADE
Že jsou obaly recyklovatelné je asi TOP, protože na to se teď hledí neustále. Můžete si všimnout obalů, že opravdu nejsou ze stejných plastových "něčeho" jako ostatní.

FAIR TRADE je druh volného obchodu, přičemž (pokud jde třeba o čokoládu někde z Afriky) byly zachovány podmínky fér obchodu, čili odměna za jejich výrobek, slušné jednání apod.

Nejdůležitější asi je (z toho co jsem uvedla si asi řeknete, proč zaplatit asi 40 Kč přirážku za sušenky FAIR když můžete mít sušenky normální), že v chuti je jednoznačný rozdíl. Pokud mohu já sama soudit, tak všechno chutná jemněji a přírodněji a to nepoznám jen proto, že je to napsané na etiketě ;)
Na obrázku jsem vyfotila něco, co máme doma a neodpustím si komentář :P
Jejich nutela chutná asi jako... vylepšená nutela od nestlé! Takže zážitek pro čokoholiky, nejen díky TAK vysokému obsahu kakaa.
To úplně vlevo je tkzv. Bombay Mix, směs pražených (bez oleje) ořechů, čínských nudlí a čočky s kokosem a výborným kořením. Arašídy nejím, ale na těchto jsem si pochutnala.

Pokud někdy zavítáte do M&S určitě neopomeňte uličku s potravinami (já vás znám shopaholičky, jdete jen po HADRECH :D) a dopřejte si pro sebe něco dobrého :)

Moje prsa jsou dvě celebritky

23. ledna 2011 v 11:14 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Zdravím,
přečetla jsem si dva zajímavé články o mém poprsí. Jde o fotku, která byla zveřejněna asi ještě dřív než Váš paparazzi blog existoval, jako důkaz uvádím výpis ze svého FB:
Fotka je tam stále k shlédnutí.
A pokud je tohle pokus o 1000 návštěvnost, tak nevyšel. Báj

Question for you, když jsme u těch prsou: Jakou velikost podprsenky si kupujete? :D


Zpět ke kabelkám

22. ledna 2011 v 12:00 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Kabelky a ženy, o tom už víte své z předchozího článku.
A abyste věděli, jak na tom jsem já (můžete z toho udělat kabelkový profil), ukážu některé své nejoblíbenější kabelky.
Tohle je aktuálně moje nejoblíbenější. Je z NY a dostala jsem ji na Vánoce. Její odepínání se překlápí a celá je lesklá a mě přijde že je to jakoby udělané "z bundy" :D
Tahle Lonsdale krasavice už je semnou rok. Zbožňuju když si ji můžu vzít jen tak ven k teniskám a vleze se do ní všechno potřebné. Kombinace černé a růžové je tady ideální.
Takový můj malý Louis. Nosila jsem ji skoro celé léto, je božská a hlavně prostorná.
Prostorná kabela od Beatles, tu si beru hlavně když jdu přespávat k miláčkovi, ale ráda si ji vezmu i jen tak do města. Rozhodně přitahuje pohledy už kvůli velkému nápisu HELP.
Malá s magnetickými uchy, které se vždy zacvaknou samy. Opět moje oblíbená kombinace černé a růžové. Dá se nosit i jen jako psaníčko podpaží.
Asi to není na fotce dost dobře vidět ale tahle kabelka má úžasnou oktanovou barvu. Je spíše letní a taky velmi prostorná.
Tak trochu etno taška, ale k mým gladiátorkám padla skvěle. Je kožená s perličkami a flitry.
Když se říká, že není všechno zlato, co se třpytí tak tahle kabelka je. Už ji mám hrozně dlouho a pořád jí zbožňuju, někdy až třikrát zvětší svůj objem :D!
Kostkovaná, kterou moc nenosím jelikož se do ní nevleze opravdu skoro nic. ANI PARFÉM!!:D

Question for you: parktičnost nebo luxus? u kabelek :D!


Sem se dívej

21. ledna 2011 v 21:50 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika

Pokud kliknete ZDE, můžete mi taky vynadat nebo se mě zastat. Je mi to jedno :D

ale je to děsně vtipné hlavně sousloví "posranými úmysli".
A už mám vlastní site na jejím blogu, nevím jak vy, ale já tomu říkám úspěch. Pokud to jde, you sux.

Louisovy TOP kousky

20. ledna 2011 v 21:06 | Laprinečka ;D |  LOUIS VUITTON
Bezvadné kousíčky od Louise, nikde nechybí skvělý monogram, který tak zbožňujeme.
Mým favoritem jsou ty mini přívěsky se zvířátky :))

Který se Vám nejvíc líbí? :P


TOP 10 proč jsem hrdá žena

20. ledna 2011 v 20:06 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
1. Když někomu nabídnu sex, nevypadám přitom hloupě a nedostanu facku

2. Mohu si vybírat oblečení, oblíkat se stylově a sexy a nevypadám jako gay

3. Když pužiju výstřih mohu dosáhnout závratných cílů

4.Když přijdu do baru, nemusím mít peníze

5.Dokážu porodit život :)

6.Můžu nosit podpatky

7.Můžu se porvat s jinou ženou a ještě budu vypadat sexy a hromada chlapů kolem bude skandovat DO TOHO!

8.Když budu líbat jinou ženu, chlapi se budou moct zbláznit.

9.Mohu se vymluvit, že neumím zaparkovat

10. Když budu mít defekt, každý chlap co pojede kolem mi pomůže :D


A co vy, proč jste pyšné na to že jste ženy/dívky?

Náušničky

19. ledna 2011 v 21:18 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Inspiration by Terezka :-*

Náušnice, jak praví přísloví: žena bez náušnic, je ve společnosti jako muž bez kravaty.

Náušnice pecky

Malé, zářivé, rozkošné. Nepobijí se s doplňkem na ruce nebo krku a zaujmou jak pod dlouhými tak krátkými vlásky.

Náušnice pírka

Pro éterickou girl, ale také pro vkusné holky. Lehoučké a pošimrají vždycky když se pohnete :)
Náušnice kruhy - tenké

V pohodě pro všechny, dáš vlasy do culíku a kšiltovku a tyhle tě bezva doplní!
Náušnice kruhy - hrubé

Vypadají skvěle, snad mnohem líp než tenké a přitom jsou to nadčasové kruhy, bezvadné.
Náušnice visací

Tyhle jsou teda hodně originální! Visacími ovšem nic nezkazíte a jsou elegantní, např. s malým kamínkem na konci.


Jaké náušničky máte? Playboye, jahůdky, obrovská paví péra?

prosím check odkaz na inspirátorku :))


Zákon schválnosti

19. ledna 2011 v 20:45 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Každý asi znáte murphyho zákony. Pokud se má něco pokazit zaručeně se to pokazí a jak naschvál.

Čekáš důležitou sms? Mezitím třikrát napíše infolinka, jako naschvál.
Čekáš důležitý hovor? Mezitím obdržíš asi deset hovorů od lidí, které si už pět let neviděla, ale oni zrovna dnes chtějí vedět jak se máš a důležitý hovor ztroskotá na tom, že jsi obsazená.
Jsi zkoušená? Jaká smůla, každý den se učíš a zrovna včera jsi na to zapoměla.
Píšete v PEKu test na rychlost? Zmáčkneš najednou dvě klávesy a samozřejmě vždy napíše ta špatná.
Zrovna si pomluvila otravnou sousedku? Ona stála metr vedle tebe a všechno slyšela.
Dneska si zapoměla peněženku? Tak to jsi magnet na revizory.
Zrovna ti začaly tvé dny? Jistě u sebe nemáš žádné pomůcky :D

 And question for you: Který murphyho zákon Vás naposledy dostal?

Když se dostanu do ráže tak veršuju!

17. ledna 2011 v 20:37 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Hezký večer,
ale ne tak pro všechny. Nejen že sedím s horečkou a bolestmi ale ještě mě zkouší někdo vytočit?
Mluvím o ní a co, víc se poděláte z toho že o ní zase píšu.
Prosím, přečtěte si komentář u předchozího článku a opravdu jen bezmozek by tvrdil, že se ona o mě nezajímá.
A co už, když to chceš, může se z drancování Vaňase stát pěkný sport (to je na olympiádu).
Čili no stres! Pokaždé když mě namíchne lidská hloupost objeví se článek, což má Vančour pěkně zmapované, tak jí ani nemusíte psát, asi mě má v oblíbených ;)
Pozdravuju Xeinu se vzkazem: tím videem si mi to fakt natřela, SKANDAAAL, ó em dží ;) :-**

S pusinkama před stodo (vanilko to je ta ulice, kde paří dospělí lidé, patnáctky a ne ty):Já jdu dál, we can beat her!! :-** čusík! ;D

Proč nejsem krásná.cz?

16. ledna 2011 v 22:19 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Ahoj ahoj,
ptali jste se mě, proč nejsem taky krásná blogerka.
Možnost A:
Nejsem krásná, ani blogerka a ani neumím psát.
Možnost B:
LadyVanilka vlastní TV NOVA a zařídila abych si neštrejchla.
Možnost C:
Nejsem zajímavá ani pro tak nízkorozpočtový server :D

Berte to s nadsázkou a každopádně si sami možnost vyberte, nebudu po tom pátrat ani závidět :)
Samozřejmě to přeju všem mým oblíbeným slečnám jako Cherrynce, Žvýkajdě, Wendy nebo Lucince Honest.

Co u mě nového?
Je ze mě přechodný optimista, vzduch kolem úžasné voní, všechno chutná sladce atd..(nic neberu, just in love)
Nemohu přestat poslouchat fancy footwork od Chromeo (viz předchozí článek)

Otázka pro Vás: umíte být krásná.cz? A vaše tipy! :D
hohooh

Girls and handbags

13. ledna 2011 v 21:21 | Laprinečka ;D |  Teď mám slovo JÁ

Malá, velká? Guess nebo od veitnamců? Každá jednu máme, ať už elegantní nebo sportovní přes rameno, nemluvím o ničem populárnějším než-li KABELCE.

Sama vlastním něco přes 10 kabelek, musí se hodit k botům, bundě, každá to známe. Kabelka by se mohla stát jedním z nejtypičtějších rysů žen.
Nosíme v ní všechno, od klíčů a šminek přes hřebeny, parfémy, svačiny, učebnice a náhradní ponožky.
Podle jejího obsahu také osobu poznáme. Kabelková legenda:
guesska
Holka s touhle kabelkou je: veselá, ale luxusní a pořádná
proč? tahle kabelka je znakem, že její majitelka si potrpí na vkus. i přes hektický potisk je jasné, že uvnitř má každá věc své místo.

lonsdale
Majitelka Lonsdale kabelky: chce mít pohodlí a potřebuje hlavně, aby se do její kabelky všechno vešlo ať už jde na trénink nebo na posezení s kámoškama.

michael kors
Slečna nosící tuto kabelku nejspíš nikam nespěchá, vyšla si na stodolní nebo jen s kamarádkami, do tohohle sladkého drobečka se totiž vejde jen to nejnutnější.


A obsah? Co holky nosí v kabelce?

A - antiperspirant, antikoncepci
B - brýle
C/Č - čočky
D - deodorant, dopisní papíry, dárky
E - emulze na vlasy
F - fix, fén
G - gumu, gumičky, gel na vlasy, gelovky
H - hřeben, háčky
CH - chleba na svačinu
I - iontové nápoje, inkoust
J - jablko, jelení lůj
K - kapesníčky, korektor, kondomy, krém, kalhotky
L - lepidlo, linky, lepicí pásku
M - masku, makeup, mobil, měsíčník
N - nabíječku, náplast, nůžky
O - oplatky, občanku, odličovač
P - pinzetu, peněženku, pudr, ponožky
R/Ř - rohlík, razítka, rtěnku, řasenku, rozvrh
S/Š - stíny, silonky, sponky, šminky
T - tampónky, tepláky
U - učebnice
V - voňavku, vosk
Z/Ž - žiletku

To vše a mnohem více! Něvěříte, pánové? Věřte!

Co navíc, co originálního máte v kabelce Vy?Priority

11. ledna 2011 v 21:11 | Laprinečka ;D |  Teď mám slovo JÁ

když ti bylo 15 chtělas být CREJZYY pro borce a nejvíc COOL pro kámošky. teď chceš klid a někoho milovaného vedle sebe.

Je na čase (nebo už bylo) srovnat si priority.
Co může být priorita? Např. škola, rodina, přítel. Je to nějaká věc na která nám záleží.
V mém životě se pohybuje několik priorit, jsou to
 • rodina
 • láska
 • vzdělání
 • přátelství
Další hodnoty jsou taky, jako být slušná, nelhat apod. ale těm se nechci věnovat. Jak né každý tuší, stala jsem se před čtvrt rokem plnoletou. 18, podle zákonů ČR mohu pít, kouřit, volit, vdávat se, podepisovat smlouvy a brát si půjčky etc. Co to ale znamená pro mě?
Potřebuju obnovit pas? musím si tam jít sama.
Propadám z matiky? musím se s tím poprat sama.
Chybím ve škole? Píšu si omluvenku sama.
Chci přestoupit k jiné doktorce nebo se objednávám k zubaři? Zvedám svůj telefon.

Nemysleli jste si snad, že za Vás nafurt bude věchno dělat maminka?
Proto řadím priority a vysvětlím i proč.

 1. Rodina - je tu pro mě kdykoliv je mi špatně a jsou tu, když už ostatní odešli
 2. Vzdělání - kdo mi pomůže když se nevyučím ani na uklízečku? Kluk, kámoška? Asi těžko, proto má tohle druhé místo na seznamu.
 3. Láska - je tak moc důležitá, ale každá sama z Vás ví jak bolí či jak je sladká, netřeba slov.
 4. Přátelství - pravý přítel tu bude když mi bude špatně a podpoří mě.
Přestaňte řešit videoodpovědi, pomluvy a jestli je ladyvanilka děcko.
Co je pro Vás opravdu důlěžité?

Ty jsi ale anonym!

10. ledna 2011 v 19:46 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Zdravím,
zrovna mi přišla jedna pěkná otázka na formspring a tak mě napadlo nad tím trochu zauvažovat. Nejen díky tomu, ale i kvůli smysluplným komentářům, jak jinak.

Každý asi zažil ten bezvadný šimravý pocit když někoho mohl anonymně zesměšnit. Hele, nikdo neví, že jste to psali Vy, takže odpadá trest a přijdou jen poklony. Ach, bezva co ;)

Ale look na to z druhé strany, anonym nadá vaší mamce a hle, není to jak vyřešit, páč nevíte, kdo to napsal! A chybička se vloudila.

Poukazuju na určité dva anonymy, které určitě při troše štěstí najdete sami ;) Naco jim dělat reklamu, jsou to přece ANONYMOVÉ.

Jak se bránit?
Tak jakože celkem nijak, ale co takhle zkusit nebýt známá pro více než 30 lidí? Myslím jen rodinu a pár přátel a další jako nemít blog ani FB a zahrabat se někde hoodně ale hoodně daleko.
Mezi námi - nemožné!
Takže co s tím?
No co, moje holky, my si poradíme, jelikož neustále zůstáváme nad věcí!
Je tak? :-**

This boots!

6. ledna 2011 v 21:10 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika

bitchy is my middle name. hope you hate it

hey guys,
včera sme měly s mojí Terezkou dámskou jízdu ale na to jak sme se kundily, je dost málo fotek :D
Jenže jsme holky a děláme to rády, berte si z nás příklad ;D

dotnknow

Měly sme jahůdkového amundsena a čivavu. Zábavy jak prase!! :D
Im obssesed with THIS !! >>
tis shoes

when i say you have to take this boots i mean you MUST HAVE THIS!


Mashup

4. ledna 2011 v 15:21 | Laprinečka ;D
Tak ahoj ahoj,
trochu bych zhrnula, na co se mě ptáte na formspring. K něčemu mám co říct atd.

Proč nemáš ráda Justina Biebera?
Proč? protože je to malý chlapeček a už jsem asi ve věku, kdy se mi líbí perspektivní chlapi a ne holka s patkou. Jeho písničky taky neposlouchám, protože mi přijde ten jeho popík příliš sladký.
Proč nemáš ráda ladyvanilku?
S tím jděte vy víte kam ;))
Kolik vydělávají tvoji rodiče?
Nechcete abych tady dala i číslo účtu, občanky a heslo na blog? Tohle je trochu moc, co vám je sakra do toho :D
Otázky typu: můj přítel v posteli.
Tak do toho je Vám asi ještě míň :D Mohu Vás ujistit, že jsem nadmíru spokojená a kdybych nebyla tak Vám to samozřejmě rychle napíšu sem abyste byli v obraze.
Co dneska budeš celý den dělat?
Co asi, učit se, pařit nebo poflakovat, opravdu nic extra, nevím jestli čekáte že krotím aligátory nebo něco podobného. Jsem only teenager :))
Masturbuješ? potažmo Co je to masturbace?
To je můj formspring, kde se ptáte na věci na mou osobu, nejsem sexuální poradna pro náctileté. A nejsem robot tak proč bych to neměla dělat? :D
Otázky (rádoby vtipné) na moje rodné město Ostravu.
Ano, zbožňuju to tady i když se tu dvakrát týdně dusíme, ještě něco?
Zaručeně pravdivé info jako :,,Slyšela jsem že si ještě nikdy nepila?"
Nevěřte taky všemu co se povídá, to je základ. Pokud něco chcete vědět, zeptejte se tu a já odpovím a určitě se nebudu dělat lepší. Možná ;D

takže ještě nějaké otázky?? :D