Duben 2011

Jestli to nebude láska...??

28. dubna 2011 v 16:28 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Nikdo nás před tím nevaruje, nikdo to přesně nepopíše, jelikož to na každého působí jinak, jen jedno se neustále dohaduje: Tak je to dobré nebo ne, když to tak bolí?

Láska a její tváře:

Platonická láska - nejkrásnější ze všech, každý si jí projde a nic nestojí. Zamiluješ se do zpěváka, herce nebo učitele...taková láska může zkončit např. tím, že vzdálený objekt se ti stane dostupným, na této lásce je nejlepší, že ji nikdy nemůžeš mít a baví tě to. Tohle však může končit i pěknou depresí, takže labilním nedoporučuju ;)
Dětská láska - pusinky a vodění za ručičku, jedna z těch, kterou každý taky projde. Papírek stylem: chceš se mnou chodit? ano x ne a nabídky jako že ti vezme aktovku nebo hraní na policajty a zloděje. Nevinná a čistá, někončí zlomeným srdcem, jelikož z toho nemáme rozum.
Láska, která nerezaví - většinou stará, kdysi už zažitá. Osvědčená a tedy v pořádku! Pozn. taky je možno si nabít hubu znova.
Nešťastá láska - taková, která musela zkončit umělým přerušením (lásky-trat), někdo ji zničil nebo vyprchala. Tak jako tak na konci je jeden z nich smutný.
Mladá láska - cola, pozvánky do kina, oťukávání, první francouzák. Možná taky jedna z nejhezčích, akorát je pro tebe kluk spíše kámoš a pro kluky holka uslintaný otrapa :D
Láska tak velká, že je předem odsouzena k záhubě - láska z románů, ona je princezna on chudý chemik, ona se jako otráví a on se mezitím bodne...krásná ale končí smutně, přesto že "přenášela" hory.

Co je vlastně láska? Proč ji vyhledáváme přes to, jak nám dokáže ublížit? Proč někomu vydrží a někomu ne, přesto že nic není věčně?
Děti, milujte se a množte se, když teda já milovat nemůžu, ale množit se možná začnu ;D

A to má být hra, pane Komenský?

26. dubna 2011 v 15:07 | Laprinečka ;D |  Teď mám slovo JÁ
sick.gif sick picture by kaikuwaheeTohle si snad říkáme denně když nastupujeme do tramvaje, busu nebo auta směr škola. Dokonce i když chodíme pěšky.
Pro většinu je škola otrava, ztráta času a to byly ještě ty slušné výrazy ;D
Ovšem zamysli se....
Chceš být pako se základkou, které sotva spočítá svou měsíční mzdu a zametá chodníky?
Chceš být uznávaným kuchařem?
Chceš být slavná fotografka?
Lákají tě práva?
Krom prvního bodu musíte pro svůj cíl něco udělat ať už se vyučit nebo vystudovat.
Jak se říká, maturita je základ, že bez maturity jsi dnes nic, ale nepodceňujme ani učební obory, dobrému zedníkovi mohou lidi urvat ruce jaké je po nich scháňka!

cool.gif cool picture by kaikuwaheeJak si vybrat svou školu
Uvažuj nad tím co tě baví a u čeho máš tendenci vydržet čtyři roky (popř. 3), uživí tě to v budoucím životě, je pro tebe tento obor zajímavý? Pokud se ráda maluješ a děláš si nehtíky asi nepůjdeš na architektku. Stejně tak kluk, kterého baví se hrabat v motorech nepůjde na kuchaře.
1) Zjisti si jaké má škola podmínky přijetí, jestli poskytuje přípravné kurzy k přijímačkám.
2) Určitě musíš znát dopravní dostupnost, přece jen tam budeš denně.
3) Jaké má škola vybavení? Je tam příjemno trávit čas?
4) Zeptej se přátelů nebo známých - jaké má škola reference? Vychází z ní samí "učení" lidé nebo čtyřmi roky opravdu ztratili čas?

thrilled.gif thrilled picture by kaikuwaheeJak se na škole udržet
Pro úspěch je třeba něco udělat, pokud škola klade vysoké nároky na učivo je potřeba se tomu věnovat. Venek s kámošema dneska prostě musí stranou - teď je na řadě účetnictví. Je na škole potřeba praxe? Kuchařinu nebo malování můžeš cvičit i doma a cvičení dělá mistra! Důležité je nemít absenci tkzv. "nebulat", bulače na škole nikdo nechce. Buláš? Tak proč si se na školu vůbec hlásil/a? S klidem můžeš být doma denně, ale zapomeň na kvalitní vzdělání!pixel

love.gif love picture by kaikuwaheeProč to všechno??
Vzdělání je jedna z nejcennějších věcí, co můžeš mít. Nejlepší je že prakticky nic nestojí (až na učebnice, školné...) a nikdo ti jej nemůže vzít. V našem věku nemáme jinou povinnost než se vzdělat (kalbička není povinnost :D), škola za nás platí zdravotní i sociální pojištění, což je lepší než být doma a platit si jej sám.

Otázky pro Vás:
Kam chodíte na ZŠ, SŠ, VŠ?
Kam hodláte pokračovat?


Úlet z hnízda

24. dubna 2011 v 10:24 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Už jste přemýšleli o tom, bydlet sami? Mít svůj place, kde je vše jenom Vaše, žádné zákazy?...
Podívejte se na to z obou stran;)!

Výhody osamostatnění:
-půjdeš ven, kdy chceš
-půjdeš domů, kdy chceš
-budeš si vařit jen jídlo, co ti opravdu chutná
-nebudeš se tolik učit do školy
-pokud ti rodiče zakázali domácího mazlíčka, můžeš si ho pořídit
-můžeš přibrat sexy podnájemníka/podnájemnici

Nevýhody úletu z hnízda:
-na všechno budeš na vlastní pěst
-budeš muset vydělávat na provoz bytu
-nikdo ti už nevyžehlí, nevypere...
-doma už nebude čekat nachystaná večeře
-ať si říkáš co chceš, po rodičích se ti zasteskne

Podle mě je na osamostatnění vždycky tak nějak dost času (nemluvím o maminčinu mazánkovi, který ve 40ti miluje maminčinu svíčkovou a nevypere si ponožky). Dokud studuju, mám se doma dobře, přece že mám brigádu, přispívám do rodinného rozpočtu i tak, že jsem student. Mám občas zaječí úmysly, někteří mí kamarádi bydlí sami a mě to celkem přitahuje, chtěla bych to vyzkoušet, ale jen na chvíli. Loni jsem byla o prázdninách sama doma na týden a bylo to fakt super, až na to že jsem měla peníze od rodičů ;D

Chtěli by jste bydlet sami?
Máte představu jak si vydělat na nájem, vodu, elektřinu...?
Bydleli by jste sami nebo s kamarády?Proč speciál out now!

23. dubna 2011 v 14:18 | Laprinečka ;D |  Videa
Za nějaký čas se zlepší kvalita, jinak sledujte 480p prostě HQ.

Inspiration from the block 0.2

22. dubna 2011 v 11:16 | Laprinečka ;D |  Inspiration from the block
Na ulici najdete šupáky, ale i slečny jakoby vystřižené z módního časopisu, zde další postřeh, nebylo lehké najít vše do detailů přesné :)
inspiration from the block 0:2
Šaty - slečna měla na sobě spíš maci triko neboli tuniku a byla proužkovaná, námořnické proužky. Nám postačí tohle :)
Botky - vyložene nějde o určitý styl ale nesmí chybět moderní šněrování, ty první jsou opravdu luxusní ale volte uzavřené :)
Brýle - nutnost do horkého dne
Punčošky - dlouhé ponožky do bot, vypadají skvěle!
Maximální doplňky - hodně na krk i na ruku, pokud mohu poradit můžete zvolit i art deco.
Taška - buď kabelu přes rameno a nebo radši kabelku do lokte, kabela přes rameno může kazit outfit popruhem.
Výhody
časově i finančně nenáročný outfit, dobrý do horkého dne, díky volné tunice a světlé barvičce. Vhodné kamkoliv (závisí také na výšce podpatku ;)
Nevýhody
někdo nemusí být tak odvážný a sáhnout po ponožkách :)

Tak já píšu!

22. dubna 2011 v 9:19 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Když napíšeš, že napíšeš, tak napiš a nepiš, že napíšeš, když nenapíšeš, to já když napíšu, že napíšu, tak napíšu a nepíšu, že nápíšu, když nenapíšu.
Vítejte zpět! Trochu to tady rozjedeme po delší odmlce, nevím kdo si s čím hrál (prohnané cookies?!)

Whats new ??
1) Vanilka mě odmítla zařadit do soutěže o Miss blogu z čistých nesympatií a prý nemám mluvit o diskriminaci. No to je diskriminace, do nebe volající!! Člověk se snaží udělat dobrý skutek a je takto atakován! Naposled jste se mě ptali, co proti ní mám!
2) Sleduju trendy, co lidi nosí a včera mě dokonale zaujala jedna slečna v centru, za chvíli tu máte polyvore vzoreček jak na to.
3) Viděla jsem na živo Agátu Hanychovou, měla u nás přehlídku nebo co. Přijela v Nissanu Juke, byla celá dočervena (jako její auto) a to její úžasné bříško! Vypadá fakt skvěle, mám ji ráda :P
4) TIP - v Lasu v Bati, je možno zakoupit converse jen za 599! Bohužel velikost max. 6, a omezené barevné provedení ale lidem s malýma nožkama doporučuju!


Komerční sdělení

20. dubna 2011 v 9:50 | Laprinečka ;D
Promiňte zlatíčka ale doma už mi několik dní nejde spustit můj blog, pořád je tam chyba serveru. Budu se snažit to co nejdřiv napravit ;)
Stay cool

Nový společenský status: Blogerka

17. dubna 2011 v 13:06 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Jak se to stalo a proč? Ve společnosti se objevuje nový post - blogerka. Staví se na úroveň například spisovatele nebo fotografa, dokonce by se mohlo uvádět jako povolání :D!

Blogerka je....
...slečna, která píše, fotí, kreslí nebo nějak vytváří svůj virtuální svět. Na blog.cz nebo blogspot.com, či blog.com. Blogerka by měla mít svůj názor, svůj vyhraněný styl a něco, co sděluje světu - hlavně je vše autorské. Blog o Avril Lavigne není autorský a jeho majitelka není prostě pravá blogerka! Blogerka je založena na kreativitě a autenticitě.

Blogerčin blog je...
...většinou o ní samé a co ji zajímá, nevzpomenu si, kdo první přišel s názvem blogerky, ale před nějakým časem se začaly shlukovat úspěšné autorské blogy, které vedly holky a nakonec jim někdo dal nálepku - BLOGERKY.

Komerce nebo originalita?
Jeden to může chápat jako nějaký komerční tah, shlukly se blogy, co píšou vlastně o tom samém a je to jen přetahovaná v návštěvnosti. Ta dělá to a ta zas ono a ve výsledku to vypadá jak přes kopírák. Videa, líčení, móda.

Blogspot se odděluje
Jak už se mnozí ptali, podle mě je blogspot někde úplně jinde, je plný fashionistek a není to honění návštěvnosti a oblíbenosti. Jde ale zase o to, kdo nemá blogspot a dělá blog dobře, může na blog.cz prostě vynikat (viz. Cherrynka)

Jsi blogerka?
Vadí ti tohle směšné škatulkování?

Ovšem moje motto zní: Radši ať mladé holky píšou krávoviny na net, než aby fetovaly a souložily pod zákonem!

Krásky vs. Ošklivky

13. dubna 2011 v 12:53 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Já sama neškatulkuju škaredé a hezké holky, podlě mně každá může být krásná když o sebe pečuje.
Ať už jedno nebo druhé, má to své výhody.

Ošklivky
1. Nikdo si o nich nemyslí, že jsou namyšlené.
2. Nemusí se trápit starostma jestli prvního, druhého nebo třetího krasavce na baru.
3. Nesoupeří s ostatníma holkama o "kus flusu".
4. Mohou celý svůj čas věnovat učení.
5. Neutratí tolik peněz
Zápory
1. Nikdo za ne něplatí v baru.
2. Může se stát že dlouho nenarazí na kluka, kterému se líbit budou.
3. Mají tolik volnéh času, že z toho můžou mít depresi.
4. Nikdy si nepřijdou pěkné.

Krásky


1. Chlapi za ně utrácí strašné peníze.
2. Každého okouzlí.
3. Jsou oblíbené a obletované.
4. Mohou si vybírat kluky.
5. S hezkou tváří máš půlku úspěchu

Zápory
1. Působí namyšleně.
2. Třetina kluků je ani neosloví, jak se stydí.
3. Musí se složitě udržovat na svém standardu.

4. Mají spoustu rivalek.Podle mně, je krása velice relativní a šminky a hadry krásu nedělají. Pro každého je krásné něco jiného, proto když si myslíš že nejsi miss universe, nezoufej, je spousta kluků, kteří by kvůli tobě chodili po horkých uhlících!
Už ses někdy smála nějaké ošklivce?
Když vidíš krásnou slečnu, pomyslíš si že musí být úžasná kráva?

Proč speciál

12. dubna 2011 v 20:31 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Ať už pětileté děti nebo teenageři, všichni máme stejnou otázku: PROČ?
Zdá se že snad neexistují žádná protože!
Tomu je konec, zde v tomto článku, máte jedinečnou možnost, pokládat otázky začínající: Proč...??
Udělám speciální video, kde zodpovím nejtajnější dotazy, nejrůznější teorie i nejblbší věci stylem proč je tráva zelená :D
Neboj se a ptej se PROČ?!

Sorry, ale já byla opilá!

10. dubna 2011 v 9:57 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Asi každý kdo někdy pil, nebo se pohyboval mezi lidmi, co pijí ví, že alkohol lidi mění a pokud je ho příliš, mění je až moc.

Znáš to (nebo doufám že patříš mezi ty aspoň trochu slušné a nepoznáš :D), vypiješ tolik panáků, že už si ani nejsi jistá kdy si měla první, natož kolik jich bylo, poslední co zvládáš ovládat je možná tak dech a kdyby sis zapálila cigaretu možná i dýchat zapomeneš. Teoreticky si to představte jako... dva centimetry od otravy alkoholem :D

V tomto stavu by se na tobě dalo dříví štípat, ale kluk, kterému si naznačila, že se ti líbí (to bylo ještě tolik panáků, kdy si dokázala říct souvislou větu i když neměla moc smysl) teď dostává svou příležitost a rozhodne se o tebe oštípat jiné nářadí ;)

Je ráno, pokud jsi doma gratuluj si, ale stejně to nejspíš nestihneš než z tebe prakem vyletí včerejší noc a nevybírá si jestli pusou, nosem nebo opačnou dírkou :D V tom případě bych ti radila být asi dva světelné roky od domova, protože si představ, jaké z toho bylo haló, když si ráno přišla. Jelikož si byla na pokraji Matrixu, marně si vzpomínáš, co se do prčic mohlo stát a čím víc na to myslíš, tím víc tě rozbolí hlava. Trochu diagnóza amnézie.

Nevadí, tvoje mamka ti udělala teplou polívku nebo kafčo, táta šel vytřít záchod a mezi zubama drtí, jak by radši nikdy dítě nechtěl, nebo si poblila někomu doma půlku vyřezávaného nábytku a už si zdárně zvládla vylézt před vchod aniž by tě domácí neukamenoval a v trafice ti dokonce šlo rozumět, že chceš "bublinkovou vodu".

Dejme tomu, že už ses jakžtakž dala dokupy a už nevypadáš jako přejetá mastná skvrna, sedneš na FB a přiletí facka. Nejenže na fotkách ti každý strká jazyk do krku, ale ty nečinně sedíš takže to skoro vypadá že se ti to líbí. Pak objevíš fotku kde si s kámoškou vzájemně lezete do kalhotek a kolem je kupa vysmátých lidí co ještě nebyli tak na plech.

Pod novým příspěvkem na zdi "Včerejší noc byla úžasná", ti tvůj kluk doporučí aby ses mu vyhýbala. Co teď? Dyť si přece, chudinko, byla opilá!!!

Uznávám, tohle byl trochu extrém, ale vsadím se, že se najde spousta 15ti letých (i starších) slečen, co to vyzkoušely. Upřímně, nikdy jsem se nevymluvila na alkohol, pokud se něco stalo, vím, co a kolik můžu vypít, takže omluva není vůbec ale vůbec na místě. Nezvládneš svoje choutky? - tak nepij, nebo alespoň netrestej toho chudáka, co je s tebou už rok zadaný.

Stalo se Vám někdy něco podobného? :D


Není voda jako voda

9. dubna 2011 v 13:21 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrikaAbsolutní TOP, jahodová Vittel (k dostání i meruňková). Dostanete ji v každém marketě i v MC k Happy Mealu :D Je ještě jemnější a lahodější než obyčejná Vittel, cítíte pravou chuť jahod v každém doušku.Cena kolem 20 Kč.Vittel Natural, spojení osvěžení a chuti. Když jsem ji ochutnala poprvé, pak jsem týden nechtěla pít nic jiného, ani colu ani nic podobného. Ta voda je prostě sladká! Nejlépe samozřejmě vychlazená. Cena v MC 33 Kč.San Pellegrino, nejoblíbenější voda u bohatých lidí, často slyšíte ve filmech nebo čtete v knihách o tomto zázraku z Italských Alp. Jiskřivá voda se dá dostat jen ve skle a v ČR jsem na ni ještě nenarazila, je ovšem možné že v Praze ji mají...?Bling H2O - bezkonkurenčně NEJ voda s velkým ,,V". 750 ml pořídíte za 40 dollarů, láhev je z ušlechtilého skla (kdovíproč tomu slavní tak říkají??) a posázená crystaly Swarovski. Tuhle vodu pije pes Paris Hilton ;)

Jaký je Váš oblíbený nápoj?
Pijete vodu z kohoutku?

Sakra, ty seš ale PAPARAZZI!

7. dubna 2011 v 20:41 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Ou Hi,
zdravím s nějakým tím názorovým článkem za který asi budu (o5) napadána :D Let's do it ;)

Paparazzi - človíček, co by měl vědět a vidět více než my a podat to tak aby nás to alespoň naštvalo nebo šokovalo. Recept? Špetka pravdy a mnoho smyslu pro humor.

Oběť - tkzv. předmět paparazzi, nevinná nebo šílená osoba, co buď neudrží moč nebo slzy aby to bylo aspoň trochu zajímavé. Někdo kdo na Stodolní ojede i sloup veřejného osvětlení, nebo někdo, kdo chodí spát s růžencem, ale něco se dá vymyslet.

Papa-nůďo - neaktivn paparazzi blog a nebo to samé téma: Jak si Vaňas udělala tohle, jak si hodila vlasama, jak si čistí zuby... bla bla bla furt dokola!

Kvalitní Paparazzíčkové - shánějí fotky, čehož docílili jen u Dominiky Myslivcové, alespoň mě teda ještě nikdo inkognito nevyfotil.

Tak co, kdo další se do toho pustí? Chce to kvalitní Paparazíčky, všude je totiž papanůďo :D


Single a ...??

6. dubna 2011 v 21:28 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika


Patříš mezi single, neboli nezadané občany? Pak přestaň brečet nebo se utápět v kafi nebo co zrovna děláš po rozchodu a přečti si jaké to nese výhody!

1. Zakazoval ti výstřihy a mini sukně? Teď už nebude, budou na tebe hvízdat kluci kvůli úžasnému dekoltu nebo pevném zadečku v legínách a ty si to můžeš jen bez výčitek užívat.
2. Musela si chodit na akci s ním? Nyní se může najít pět různých, co ti koupí pití a udělají cokoliv abys s nimi poseděla u stolu.
3. Vadilo mu, že se líbá s popelníkem? Teď si klidně zapal před jeho obličejem a drze vyfoukni na jeho adresu. Pokud si moc velká rebelka, zapal si i dvě najednou :D
4. Ve vztahu s xxxx? Klidně se hoď do vztahu s Obamou!
5. Říkal ti v kolik se máš vrátit? Teď klidně přespi na lavičce, jen bacha co na to mamka a policisté :D


Přesto jak jste některé smutné a můžete tvrdit, že kecám (což v některých případech jo), snažím se jen zvednout náladu Vám, co se trápíte (a i sobě??) a tak neváhejte a napište, co bláznivého se dá dělat, když jste single :))

Inferno

5. dubna 2011 v 20:10 | Laprinečka ;D
Kde se setkáme se slovem peklo?
Danteho Peklo
50 Cent a jeho Disco Peklo
Peklo s princeznou
křesťanské peklo

Pro mně, je peklo, pokud dostanu několik čtverců ve škole a pak mám doma peklo jelikož nesmím nikam ven. Pro mě je peklo zůstat doma o víkendu :D
Nadpeklo, to je podle mě smrt, velká bolest nebo zlomené srdce. Peklo je sledovat svého přítele s jinou. Peklo je sledovat jak Vám se kazí život a ona je ve všem úspěšná.

Křesťanské peklo je jáma plná bolesti, kde z Vás servou maso za Vaše hříchy. Všude je horko a jsou tam něco jako hříšné duše co z Vás to maso trhají.

Pohádkové peklo, samí veselí čerti, co se mění ve zvířata a kradou lidem dušičky. Většinou mají v pekle teplo a spouustu jídla.
Disco peklo, 50 cent asi mínil horko na parketu a roztřesené zadky černošek (jedna v klipu Disco Inferno ho má fakt šílený, už si nikdy nebudu stěžovat!!!)

Co je pro Vás pravé peklo?

K večeři losos

5. dubna 2011 v 20:10 | Laprinečka ;D |  Sezónní Tipy
Pokud nevíte, co na večeři a chleba Vám nestačí je tu rychlá a úžasná lahůdka. Losos.

Co přesně je to za rybku se můžete dozvědět zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Losos_obecn%C3%BD
Losos je báječná pochoutka, která se snadno připraví tak, aby Vám chutnala. Plus, co ocení každá z Vás je to dietní jídlo, pokud víte jak jej upravit.
Nejjednoduší je udělat si filety na másle s kořením, bez soli a bez dochucovadel od Vitany na ryby, ale s čerstvým kořením a bylinkami. Výborný je potřený česnekem.
Osobně mám radši řízečky z filé než podkovy a losos přírodně než v obalu.
U nás doma se nevaří denně, ani týdně, ale když je, vždycky se těším na oběd.