Květen 2011

100% drive in!

29. května 2011 v 17:05 | Laprinečka ;D
Zdravíčko,
jako první pro Vás mám fotku svojí nové Berušky, někteří z Vás mi psali že se na můj FB nedostanou čili ani neví že jsem dostala autíčko :))


Chachá, tady je :) už jsem se s ní projela dokonce sem i do začátku dostala plnou nádrž :P
Drahoušci pořád se domáháte nového videa takže pod článkem ja anketa, hlasujte mi :)) Jakékoliv nápady jiné, do komentářů, budu ráda :)

Nie, radšej knihu!

23. května 2011 v 21:39 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Při slově kniha, se většina lidí osype, představí si tisíce nudných stránek hustě popsaných textem bez obrázku (!!) a deseti kilové bichle které dělají skoliózu. Omyl, proto ale asi polovina mladých nečte.
Když pomyslí na půjčovné 80 kč za rok v knihovně napadne je krabička LMek, které by chutnaly stokrát lépe a víc toho daly.
Podepisovala jsem petici v knihovně za STOP zvyšování daně na knihy. Panebože, nikdo už tak nečte, co až se knihy zdraží o 10% ? Číst bude možná tak pan prezident a politici.
Odjakživa nebyly knihy výsadou králů a boháčů, ale četli všichni, děti, dospělí, staří nezáleželo na jméně nebo bohatství.
A dnes? Frajírek není ten kdo přečte smsku a nějakou tu historii ICQ, ale kdo dokáže přečíst příběh.
Zlom je ve filmech, tolik knih je už zfilmovaných, že k matuře ti stačí posedět tři dny u PC. Film oklešťuje fantazii, hrdina má červené triko, blond vlasy a jeho žena je prsatá brunetka s dlouhýma nohama. Přece to můžeš vidět jinak ne? Je hrdina mužný nebo chlapecký typ? To vše je na naší představivosti. Chápu, že je lákavé nechat si vše naservírovat a nemuset přemýšlet. Kdo dočetl sem, už to je úspěch a nepovažuju Vás za inteligenty typu homo habillis.
Já osobně se nevyhýbám povinné četbě ani ničemu dalšímu, dokonce si spoustu obsahů pamatuju.
Poslední knihy, které jsem přečetla:
Svět podle Garpa
Krakatit
My děti ze stanice Zoo
Freudovy sebrané spisy II. a III.
Co Vy, čtete knihy?
Pokud ano, jaké?
Jaký máte názor na lidi co jsou takzvaně "literaturou nedotknutí"?


Nicole "Right there" a Rihanna "California king bed"

20. května 2011 v 18:25 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Ani jedné z této krásek se toho nedá moc odepřít, jsou snědé a jejich hity úspěšné.. ALE?!

Nicole Scherzinger - Right there
+ žádný mě nenapadl, myslete si, že jsem závistivá tlustá bič, ale fakt ne
- všechno co má Nicole kdy na sobě je asi, shit, poskládané z nečeho co samostatně nemůže fungovat a vydrží to pohromadě jen těch 20 sec. v klipu
ať se podíváte na cokoliv Nicole musí mít prdelku obalenou aspoň kusy oděvů nebo střapci aby, když začne booty shaking, se všechno nejistě klepaloRihanna - California King Bed
+ hned jak jsem ji slyšela (poněkud nechtěně) donutila mě k slzám a to jsem ani pořádně nepřekládala text (proč je to plus??)
- měla by změnit účes, zaprvé je ta red head už pěkně okoukaná a za druhé s tou afinou na bok za chvíli začne šilhat, jelikož ukazuje jen jedno oko
co je to za bavlněný retardér vášně, co má Ri na sobě?!! nedokážu si představit který úchyl by tohle nosil a ještě zkusil vypadat sexyTohle ne

12. května 2011 v 7:14 | Laprinečka ;D
Já vím, že si to nezasloužíte a je blbé si vybíjet svoje vzteky na Vás.
Ale pozastavuju blog, než se všechno urovná. Mám teď zmatek, nevím jestli plakat nebo řvát ale ani jedno není dobré.
Do té doby, pozastavuju blog, pokud se vrátím, budu pokračovat.
Vy naději neztrácejte, život je moc krásný, když máte s kým ho žít. Což já nemám.
Zkusím teď prodělat nějakou změnu, ale čert ví, jestli se to povede.
Ale depresivní články o tom 10+1 tip jak mu zlomit TAKY srdce apod. tu dávat nechci.

,,Když budeš milovat, budeš buď podveden nebo zničen. Tak jako tak z toho vylezeš jako kretén. Whatever."Ten dělá to a ten zas tohle aneb klučičí typologie

4. května 2011 v 22:17 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Jací jsou? Jak na ně? Nemyslete si, že jen my holky máme škatulky :P

Bouchač
Je samý sval a hrdinský čin, co slovo to perla a nebojí se ty perly přímo sypat, protože jej jaktěživ nikdo nezmlátil! Ale, pod touhle maskou se možná krčí maminčim podivín, který si přeje být trochu milován. Zaútoč na dítě, které má uvnitř, pro tebe jistě bude rád malý chlapeček.

Šampon, Narcis
Pokud je něco důležitějšího než jeho účes, je to možná jeho nová košile. Zásadně nechodí na TV, jelikož by se musel zpotit!! (fuj...) a pak se koupat ve sprše s jinýma klukama, kteří děsně smrdí. Dostaň ho tím jak jsi upravená a přirozeně krásná.

Pan "všechno-umím-nejlíp"
Spolkl celou moudrost světa, není nic co by jej vykolejilo, je nabubřelý a svým způsobem závistivý. Ať chceš nebo ne, pokaždé nebudeš důležitější než on. Od něj ruce pryč!

Ten Hoper
Jeho styl to jsou peníze a peníze jeho styl. Rád se vlní do rytmu a občas má všechno tak trochu "na párku". Říká ti něco streetdance? Nauč se pár kroků, nebo mu zkus složit RAP.

Mistr Pohodář
Neřeší co si má zítra oblíct, rád si dá pivko nebo i dvě. Nebrání se ničemu novému a klidně si v parku lehne na trávu mezi pobíhající psy. Zdá se, že tohohle týpka nic nevytočí! Zkuste spolu freetime, vyvalit se někam na deku a kecat o životě, jistě neodolá.

Trochu šprt
Je inteligentní, směle vypočítá relativnost situace že ty a on máte jít na rande, ale nikdy nenajde odvahu tě pozvat. Tady je to na tobě, líbí se ti génius? Vylákej ho z ulity.

Spíš holka, než kluk
Tak co, je přiteplený, ale nákupy s ním tě zaručeně maximálně pobaví! Poradí ti a dokonce zdrbne i tu husu z vedlejší třídy. Že bys zaskórovala tady ale nečekej.

Milionář
Povahou je líný, protože si všechno může dovolit za peníze, bůhví jestli ještě umí chodit když věčně sedí ve svém Audi. Rád ti koupí na cokoliv si ukážeš ale stejně jako jsou drahé věci kolem je drahé i jeho srdce. Takový typ chce milou holku, co by z něj "nekopala zlato" ;)

Sexuální bůh
V posteli je to machr, která se sním milovala nemůže zapomenout, ale teď má být tvůj? Tomuhle klukovi asi pramálo říká něco pořádný cit, ovšem když si získáš i jeho srdce, zažiješ úžasný románek.

Básník
Je uzavřený, ale co neřekne dokáže briskně napsat! Čekej závaly smsek a dopísků, kde lyricky vyzná svou hlubokou lásku!

Fotbalista/Hokejista
Na prvním místě je a bude jeho sport. Pokud bys tady chtěla zasahovat pramálo uspěješ. Pokud ovšem dobydeš tohoto srdce, máš vyhráno! Ovšem jen na půl, tito chlapci jsou pověstní svými zálety a nechceš být jen hloupá manželka na tribuně, že ne?

Naivka obecná krutě zamilovaná
Něco jako dotěrný pudlík u nohy, kdes byla? kam jdeš teď? kdy přijdeš? s kým jdeš? Je tak zamilovaný že tě spíš udusí než umiluje a to tě brzy začne nudit. Bude žárlit i na dědečka nebo bratra.

Hudebník
Je bubeník nebo kytarista? Tenhle kluk má rád pořádný rawwr, jen tak se sním nudit nebudeš a čeká tě super život. Než se sjede...

Vlastníte některého z těchto miláčků?
Který typ je nej? Který naopak?


Holčičí skupiny

3. května 2011 v 21:47 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Jsou na základce, na střední i v tvojí partě kdykoliv. Jaké jsou a proč některé nemáme rády...

Super sportovkyně
Jedí jen správné jídlo, pořád běhají, nosí nike a adidas a všechno mají upnuté na dokonalém těle. Chodí nejspíš s fotbalistama a společně trénují.
Růžové bárbínky
Jsou roztomilé, úžasné, všechno milují! Jejich skříňka voní po vůni PlayBoy. Přijímají mezi sebe jen další barbie, Keny nebo oběti k roztomilému rozmazlování.
Roztleskávačky
Většinou holky, u kterých je nejlehčí dostat je do postele ale mají mezi kluky vysokou prestiž. Sukýnky, svetříky a střapce, pořád hulákají a rády nakupují to jsou ony.
Šprtky
Nemají čas ani na osobní hygienu natož na kamarádky, jejich kamarádka je vlastně kniha. Když jsou v dobré náladě studují spolu, mají brýle a oblečení ze 100% bavlny.
Mažoretky !!!
(Od jisté doby moje úhlavní nepřítelkyně) Jsou strašně "sexy" a pořád vysmáte, umí dobře ruční práce, když pořád mají v ruce tyčku. Mají nožky v kozačkách s korzetovým vázáním a mini sukýnky. V reálu mohou být sebehnusnější, ale na vystoupení si vždy dají záležet - na první pohled snad dokonalost, ale moje zkušenost se nemýlí - jsou to ku*vy!!!
Emo sekta
Holky pro které je extáze se pořezat a pak o tom hodiny debatovat na myspace nebo vampirefreaks. Nosí černou, občas jsou hustě extrémní i v růžové a jejich cíl je všechny přesvědčit že trpí světabolem.
Skejťačky
Jejich oblečení stálo možná více než tvoje kabelka, protože jedou po Vans, Roxy apod. Tráví odpoledne na prkně někde v parku a nejspíš kouří a pomlouvají barbie skupinu.
Holky "nepatříme do žádné skupiny"
Buď jsou nestranné a nebo divné a nemohou se rozhodnout, s kým se bavit. Radši na všechno řeknou nevím a je mi to jedno než aby se s někým dostaly do křížku.
Drsňačky
Všechno měly, všchno znají, všechno ochutnaly a všechno viděly. Holky které nudí absolutně všechno, protože už mají vše prožité. Můžou vyhrožovat tím, že tě zmlátí, upálí cigáro o hlavu ale většinou jsou to panny s upjatou matkou, které si léčí komplex.

Jaké skupiny máš ve třídě, městě...??
Do jaké skupiny patříš, nebo jsi nestranník??