Září 2011

all the lights in prague!

24. září 2011 v 14:07 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Někdo jako já - typická Ostravačka, měšťačka a pohodář navštívil na tři dny Prahu. Cílem nebylo pokoukat památky ( které už každej viděl) ale hlavně si užít poslední společný výlet čtvrťáků S.
Ubytovali nás na Starém Městě, všecko bylo blízko takže paráda.
Jak nesnáším pražáky, povím Vám, co se mi líbilo:
-samozřejmě Pařížská, hlavně Cartier (Serena VDW má v "miluji tě napořád" nové zlaté hodinky Cartier, které v Praze přijdou jen na 3 milióny Kč)
-Burberry a jeho trenchcoaty!
-suvenýry, kde je všude I LOVE PRAGUE, samé veselé přívěsky, trika apod.
-že pokud je na obchodě napsáno TABAK, nevedou ani cigarety, ani jízdenky ;D
-kývající kostra na orloji
-trdelník ( ne už tak jeho cena)
-Paneria - snad nejlepší papání, lehké a za rozumnou cenu, to u nás chybí
-Starbucks Créme Brulé
Ale tohle mě dostalo:
-bezdomovci pijí vaše nápoje bezprostředně potom, co jej odložíte na odpadkový koš
-žebrají jako modlící se muslimové
-Pražáci se strašně hlasitě smějí v divadle
-dlouho jim trvá, než něco vypoví (o razení ve směru cesty ani nemluvě)

Nebyla jsem na nákupy, měla jsem sebou jen něco na užívání, užili jsme si míchané drinky s 50% OFF, půlmetrové pendreky, restauraci u parašutistů a nakonec koupily našim drahým polovičkám stejné dárečky a doufáme, že je potěší ;D

Odstraň svou sokyni!

19. září 2011 v 20:19 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Jelikož nás žen je na světě vůbec o tolik tisíců více, prostě se občas stane, že překážke v novém vztahu je JINÁ HOLKA.
Zjisti, kdo to je.
Doufejme, že nejsi tak pomstychtivá a nedáš to sežrat náhodně vybrané chudince. Nejlepší je si informaci ověřit sama, nenech si ji zjišťovat přes tři kamarádky, jedna z nich si určitě taky chce přihřát polívčičku. Nejlépe zjisti slečnino ctěbé jméno i s příjmením a bydlištěm (v době FB nic složitého).
Stojí ti tento kluk za to?
Pro účel článku předpokládejme, že tvoje srdce prahne po satisfakci (holky, které takové nejsou ať se jen dále baví článkem:). Kluk o kterého hodláš bojovat je jistě TEN kluk, kterého bezpodmínečně musíš mít i kdyby jen z principu aby jej neměla tak druhá. Čím víc o něj ale budeš stát, tím lépe si povedeš.
Chceš být fér nebo mrška?
Tady se nabízí nehrát až tak fér a použít jakýkoli prostředek k tomu, aby jsi dosáhla svého. V ženské válce žádná pravidla nejsou a pokud ti bude oplácet stejnou kartou, neváhej špekulovat jak být víc originálnější.
Vzhled?
Je vyšší? Má delší vlasy? Nebo jen lepší oblečení? Neboj prokouknout, vem si podpatky, vlasy narovenj žehličkou a půjč si např. oblečení od kamarádky. Jsi odvážná? Klidně ti může zůstat trocha sekunďáku na její židli, nebo se krabička s peroxidem vymění za šampon.
Správný bojovník je diplomat!
Je to nefér bitch co tě pomlouvá na celé škole a dělá ze života peklo tím, že je s NÍM vždycky tam kde se ty nachomýtneš? Nevadí, tuhle slepičku dostaneš slovy. Těmi ještě nikdo nikoho nezabil a špatně se prokazuje jejich působnost. Pomluvy odstraň ignorativní poznámkou a vyjádři se nevábně o její inteligenci. Urážet oblečení nebo vzhled moc nepomůže. Základ ale je, že každou holku urazí, když ji někdo řekne, že je tlustá i kdyby měla 45kg.
Co oči nevidí...
Pokud to není vina mistra dokonalého a to co dělá, dělá nezištně, nevystavuj ho vašemu handrkování. Vystavuješ ho situaci kdy by se musel otevřeně rozhodnout a nebo rozsoudit vaši hádku, což by ho přivedlo do podtlakové situace, to chlapi rádi nemají a vykašlal by se na Vás obě. To je totiž mnohem jednodušší.
Okouzluj jinak a lépe
Tím, že na škole rozhlásíš že má syfilis asi ničeho nedosáhneš. Kluk tomu může věřit, ale určitě ti neskočí do náruče. Buď chytřejší, zlepši si známky na jedničky, zapiš si nepovinné předměty, kluci milujou chytré holky. Zúčastni se akce, kde bude určitě taky a tancuj jako bohyně, ať vidí jak se umíš hýbat.

Už jste někdy soupeřily o kluka s jinou holkou? Jaký byl výsledek a jaké jste k němu použily metody?
Moje zkušenost: jsem impulsivní člověk a tak většinu věcí řeším s horkou hlavou, hned a ne zrovna slušně. občas padne i sprosté slovo a to, co bych řekla své konkurentce, to by si za rámeček jistě nedala. už jsem se párkrát o kluka utkala a ne vždy to bylo fér k té holce, nakonec jsme přišly na to, že je to debil. ;D

See no more

17. září 2011 v 11:19 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
What happend? Co zajímavého se stalo a co připravuju :)
-již brzy uvidíte nový design blogu od miláčka Bonitky, která ho jistě neodflákne a bude široko daleko úúplně nejlepší :)
-včera jsem byla dabovat Mafiány 7, a přísahám, že si užijete spouuustu legrace smenou i s klukama
-kdo byl včera na funpárty.cz TGIF Warm UPu? Třeba sem tam někoho z Vás viděla :P
-jelikož toho teď mám spoustu do školy, neuvidíte tu tolik článků, ale dneska mám spoustu času, tak Vám něco přednastavím :*

Nový poznatek: být zamilovaná opravdu je pořád hezké! (přesto jak je všechno lepší bez citů...)

GATE

6. září 2011 v 21:43 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Malý style mix:
Košile GATE
Šortky GATE
Botky F&F
Kabelka Lonsdale

Večerní rituály

6. září 2011 v 21:36 | Laprinečka ;D |  Sezónní Tipy
Každý večer bys pro sebe měla udělat maličkost abys měla krásnou noc a příjemné ráno.

KOUPEL
Dopřej si alespoň o víkendu vanu. Každá víme že sprchování je zdravější, rychlejší a více úsporné, ale občas se hýčkat musíme! Nešetři olejíčky pro hebčí pokožku nebo mořskou solí plnou minerálů pro zdraví celé kůže. Pak použij sprchový gel, který ti nerozpustí pěnu a ještě víc pokožku zvláční.
PO KOUPELIhappy-3.gif image by Salisko
Na tělo použij mléko, nejlépe na problémové partie kde se dělá celulitida nebo je třeba zpevnit. Můžeš použít zeštíhlující přípravky nebo se jen namazat krémem. Já používám Dove Velvet Lotion, které úžasně voní a chrání pokožku před vysušením.
ODLÍČENÍangry-2.gif image by Salisko
Pleť si musíš odlíčit vždycky! Ať už jsi přišla ve 4 ráno z pařby nebo je líný nedělní večer. Pleť bez odlíčení pod vsrtvou makeupu nemůže dýchat a budou se ti tvořit nepříjemné pupínky. Nemluvě o tom, že se ti mohou pod nánosem řasenky polámat přes noc řasy. Doporučuji odličující ubrousky Dermacol, praktické i do kabelky když někde přespíš.
PÉČE-POGloomy 28.
Odlíčení běžné pleti stačí, ale udělej pro sebe něco navíc a jednou týdně si dopřej např. peeling. Nanáší se na vlhkou pleť a pak se masíruje do tváře přičemž "odstrouhá" nečistoty. Nepoužívej jej často můžeš si zničit svrchní vsrtvu pokožky. Pokud se necítíš na tohle použij jen face tonikum, doporučuji DERMACOL s výtažky z oliv. Postačí i obyčejná čistící voda.
ZDRAVÉ ZOUBKY
Další z věcí, které nemáš dělat jen před spaním, ale i ráno a nejlépe po každém jídle. Což ovšem nejde, ale večer je to stěžejní, kdy kaz může v noci na zubu spolehlivě pracovat. Jedna z věcí, které se prostě dělají i v 7 ráno, když ses vrátila a jsi k smrti unavená. Používám pastu SENSODYNE pro namel, pro citlivé zuby, mohu doporučit.

(véélká omluva ale stoplo se mi přidávání příspěvků :( polepším se)