Říjen 2011

Sex s Ex

28. října 2011 v 14:47 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Slovní hříčka nebo skvělý zážitek?

Říjnové kousky a antidepresivní koktejl!

25. října 2011 v 8:00 | Laprinečka ;D |  Sezónní Tipy
Z Oriflame mi přišel tento báječný štěteček na makeup. Proč můžu doporučit? Stál jen 69,- výborně makeup roztírá, konečně to dělám teda správně, když jste mi říkali, že to neumím. Tvář je opravdu zakrytá a makeup zvláště déle vydrží. Doporučuju opravdu dobře roztírat nebo budete vypadat jako omalovánka :))
Z Avonu mám škrabošku na spaní. Vždycky jsem ji chtěla, líbilo se mi jak ji ve filmech nosí herečky. Tato relaxační maska na spaní je výhodná hlavně kvůli toho, že Vás neruší okolní světelné vjemy nebo pohyby a vy klidně spinkáte s absolutním klidem za očima. I když se to může zdát nepohodlné, opak je pravdou :)
Kabátek - objednaný z katalogu z Německa, je super teplý, ale zase nebudu originální protože podobný mají v NY. Je projmutý takže nevypadám jako těhotná slonice a má zajímavou barvu, kterou ještě v šatníku nevlastním.
Jak se vyrovnat s hloupým stresem a depresemi ze špatného počasí? Tři jednoduché věci :)
1) dopřej si dobré jídlo, nemusí to být jen Burger King jako na obrázku, ale také různé chuťovky doma. Pokud máš stres, radši se najez než abys dělala hlouposti. Když si chceš hlídat linii nacpi se zeleninou, která ti také navodí dobrou náladu a dodá vitamíny, které teď potřebuješ.
2) dobré pití - alkohol, nealko míchačky, dobré vínko, to vše je OK. Horský svařák ke krbu nebo filmu, čaj s hřebíčkem nebo skořicí nebo příjemná míchačka při pátku v klubu.
3) dobrá vana - sprcha nebo jacuzzi? dopřej si horkou lázeň nebo sprchu a odreaguj se.

To vše nejlépe praktikovat s osobou blízkou :P :*

Coatky a shoesky

24. října 2011 v 19:45 | Laprinečka ;D
fallPodzim není nic extra příjemného, prší občas už i sněží, ráno je mlha a všude je prostě depresivní šero. Ale svým šatníkem alespoň můžeš ukázat, že TY se na podzim nenudíš!
1) Chlupatá vestička - ideální na svetr, ale ne příliš teplá. Jelikož je to ale módní kousek necháme si lokty zmznout (u nás NEW YORKER)
2) Kabáty a trenche - nadčasovka - styl podzimu který nikdy nestárne, propínací kabáty do A, trenche stáhnuté v pase to vše a mnohem více, tento kabátek nabízí mnoho variací a koupíte i oteplenější.
3)Šelmí kožich - nezakryje ti záda ale budeš v něm hvězda. Je teploučký a stylový.
4) Stará dobrá kůže - už naši předkové se do ní zahalovaly a zůstala nám do dnes. Doporučuji radši koženku, nemusí kvůli nám umírat několik set zvířat, že. Nedoporučuji do zimy (i když některé holky v kožce odchodí i zimu), která bývá ráno ale na odpoledne je dokonalá. (kvalitní kožené bundy nehledej v Tally nebo NY)
5) Pončo pro stylistky - stylový kousek, pokud si na něj troufneš. Přehodíš jej přes hlavu a o více se nestaráš. Není však nejteplejší

Fall botičky - všecky obdoby válenek už i se vzorem, knoflíčky nebo mašličkami (doporučuji shlédnout PlayBoy válenky). Jak se ukazuje v různých obuvích, asi letos poletí botky na podpatku obrácené na rub s kožešinkou nebo klínkem a šněrováním. Na teď si určitě pořid kozačky nad kolena klidně i s podpatkem, dokud si jej nezlomíš na námraze. Semišky jsou skvělá volba, ale pozor, promokají :)) na botky vám doporučím se podívat do F&F, kde si vybere každá za rozumnou cenu :)

Co v šatníku máte na podzim Vy?

Slova muže

20. října 2011 v 20:41 | Laprinečka ;D

Krásná slova muže: "Ony spí v našich vytahaných tričkách a trenkách - vypadají v nich roztomile. Ony mají rády, když je líbáme beze slov. Ony se fintí dvě hodiny a pak říkají: "To jsem zvládla dnes nějak rychle, co?" Ony mají rády, když jim navlíkáme ponožky. Ony se neumějí prát a s námi se cítí v bezpečí. Ony se nás ptají, jakou barvou si mají nalakovat nehty. Ony usínají v tu nejlepší chvíli. ...Ony mají rády, když je hladíme po vlasech. Ony nás s nadšením tahají na nákupy a přitom vědí, že to nenávidíme. Ony mají rády, když je nosíme na rukou a přitom řvou ať je dáme dolů, protože jsou těžké. Mají rády, když jim kupujeme spodní prádlo. Ony vědí, kdy bude 147 rande. Vždycky chtějí, aby jsme se vrátili po 5 minutách po hádce. Pořád se nám hrabou v mobilu a žárlivě se ptají "A kdo to je?" Pokaždé čekají na sms na dobrou noc. Mají rády, když uklízíme v bytě, myjeme nádobí a vaříme večeři. Chodí do klubu s kamarádkami jen proto, abysme se o ně báli, žárlili a volali jim každou půl hodinu. Mají rády kafe do postele a sprchu ve dvou. Říkají o nás všechno svým kamarádkám! Ony nás chytají a zavírají oči, když koukají na horory. Koupou se pouze v bublinkové koupeli. Zapínají hudbu naplno, běhají po bytě jen v tričku a kalhotkách a zpívají do kartáče na vlasy, když je nikdo nevidí. Občas nezvedají telefony a pak se vymlouvají na to, že spali nebo neslyšeli. Ony nepřežijí bez fénu a žehličky na vlasy. Ony vědí, že my - chlapy - bez nich nemůžeme žít.

Pipinky vůůbec nestíhám, o víkendu Vám něco přednastavím ať se tady nenudíte :) :*

Buď pozitivní!

16. října 2011 v 14:34 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Dobrá nálada a smích prodlužuje člověku život a je to vědecky dokázané!, musíš ovšem vedět jak na to a umět si dělat radost i z nejmenších věcí :)

Když tě lidi kolem se*ou...
Je vědecky dokázáno, že při naštvání spaluješ důležitý vitamin C a někdo kdo tě péruje si tohle určitě nezaslouží. Pokud na tebe někdo křičí, jen poslouchej a mysli si svoje, pokud není chyba na tvé straně nemusíš vůbec být rozmrzelá. Navíc slušný člověk se vždy domluví takže se snaž najít východisko z problému.
Úsměv!
Smích a dobrá nálada prodlužují život, ne vždy je to jednoduché, ale veselo nám může být i z těch nejbanálnějších věcí. Usměj se nad roztomilým miminkem co se zubí v kočárku nebo nad paní s růžovým drdolem a teplákama. Nedoporučuju hlasitý smích s prohnutými zády, kdy by tě mohli podezřívat z užívání návykových látek. Milý smích je brána ke spoustě možnostem a navíc, je příjemně nakažlivý!
Start dne
Když ráno vstaneš s myšlenkami na to, jak se zase celý den pose... tak sotva budeš mít hezký den. Když vstaneš, koukni z okna, pokud je zima a hnusné počasí raduj se, že si teď v pelíšku zatímco někdo spí na ulici, pokud je krásně usměj se a vzdej hold slunci. Ihned si vzpomeň na něco pěkného co tě dneska čeká.
Stanovit body
Pokud nechceš být mrzutá, ale čeká tě jen škola a učení, na každý den si stanov něco milého na co se těšíš. Např. jak uvidíš kámošku, která ti řekne nejnovější drby, jak si ráno zakouříš, jak si dáš na oběd oblíbenou svíčkovou nebo na pátek, až si oddechneš. Tohle pomáhá udržovat dobrou náladu.
Mňam!
Je známo, že čokoláda vyplavuje endorfiny, čímž tě vlastně správně naladí, pokud si nehlídáš linii klidně si užij čokoládu každý den! Obalí ti nervy a budeš moct být pozitivní celý den.

Důležité je, že vždycky když se ti něco nedaří nebo je ti smutno, si musíš uvědomit, že vždycky může být líp. Opustil tě kluk? Přijde jiný a třeba bude krásnější nebo bohatší! Pomluvila tě kámoška? Určitě k tomu měla nějaký důvod a bude jí to brzy líto. Nemáš už dost peněz? Najdi si fajn brigádu, která tě bude bavit a pak si užiješ skvělý pocit z utrácení peněz. Každá špatná situace může mít lehké východisko. Stačí jej najít :)

Nefér hra bez pravidel

9. října 2011 v 23:25 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Říká se, že nejhorší v životě je srážka s blbcem, hůř ještě, když je ten blbec tvým přítelem.
Článek jak rozpoznat šmejda, zbavit se ho a zapomenout!

Finské střípky

2. října 2011 v 17:00 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Jak jste slyšeli, byla jsem teď týden ve Finsku. Úžasná zkušenost (amazing!) pět dní intenzivního kurzu angličtiny, angličtina tvoří ve Finsku 90% z jazyků. Mají dna úřední jazyky a to Finštinu a Švédštinu, takže je všechno vždycky psáno dvakrát.
Bez ohledu na to, že jsem si brala zimní bundu a strašili nás, že by mohlo i sněžit bylo příjemných 16 stupňů, občas pršelo ale jen v noci. Byli jsme ale blízko moře, takže tam celkem ostře foukalo.

Jídlo ve Finsku je zvláštní, když se zeptáte, něco přímo typické pro Finsko Vám nikdo neřekne, občas říkali ryba, někdy prostě jen maso a bramborová kaše. Já ochutnala (obrázek vpravo dole) něco jako Musakku s těstovinami. Ke každému jídlu mají vždy salát, dává si ho tam každý a často pijí mléko i k neuvěřitelným hlavním jídlům.
A pozor! - přišli jsme na pizzu jménem RUDOLPH, ano správně, bylo na ní sobí maso. Sněz soba a oslabíš sáně!

Finština je extrémně nezvyklý jazyk, není v ní NIC co by Vám vůbec něco mohlo připomínat, zní jako hatlamatilka s výrazným "L", aspoň mě to tak přijde, když pak mluví anglicky, mají ten přízvuk. Jejich název ulice je dlouhý jako naše nejdelší slovo, tak fakt paráda.

Ceny ve Finsku jsou takové jako u každé země kde je Euro. Pivo dostanete za 4eu ale také seženete super šaty za 10eu, ceny se pohupují podle prestižnosti obchodu apod. to znáte :) McDonalds je ale drahší! Navíc nemají naše fajnovky za pár kaček :(( Starbucks kafíčko "s sebou" vpravo nahoře koupíte za 3eu a vychutnáte klidně na hotelovém pokoji.

Finsko je plné cizinců! Jeli sme do partnerské školy Helsinki Bussines College, kde studuje přes 3,000 studentů! Kam se hrabe naše obchodka, najdete zde lidi z Indonésie, Číny, Nepálu, Ameriky a Turecka. Lidé ve Finsku jsou přátelští a vždy ochotni pomoct, studenti zapojení do projektu za kterým jsme tam jeli, byli obětaví a milí. Omluvili malé gramatické chyby v naší angličtině a popovídali si s námi o všem. Poradili nám jak si dát oběd nebo kde si zajít na nejlepší jídlo v centru.

A teď hlavní důvod cesty - Fiktivní Firmy (praxe naší školy, kde se vytváří firma, kde se učíme prakticky používat znalosti z ekonomických a jiných předmětů a děláme vše jako v opravdové firmě, jenže tak trochu "jako"). Něco jako menší veletrh, my holky prezentovaly firmu Caballo Marino a slečny moje vyhrály za elektronickou prezentaci a za nejlepší reprezentantku - ženu. Cílem celé cesty nebylo ani sesbírat trofeje, ani se opít ve finské "pivnici" ale spolupráce a komunikace. Bez komentáře, že tohohle jsme dosáhli výborně :)

Zlatokopka nebo slečna "akorát"?

2. října 2011 v 10:59 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Rytmusovy ZLATOKOPKY zaútočily na posluchače jako rána elektrickým proudem, každý je chtěl poslouchat, každá z nás se vlní do rytmu "si vyjebaná zlatokopká..." ale jak je to doopravdy? Je každá blondýnka s ošklivým milencem zlatokopka? A co šprtka s diamantovým prstenem?

Mluví ze mě možná tak trochu zkušenost, možná spíš osobní pohled. Znám velkou spoustu slečen, které se zlatokopectví aktivně věnujou, ale i ty, co si radši zaplatí večeři o šesti chodech v Imperiálu samy.

Zlatokopka (GoldDigga)
Nutně to nemusí být sexy blondýnka vedle pupkatého strejdy. Zlatokopky se můžou skrývat klidně pod maskou ustrašené malé dívky s brýlemi, která si, ovšem, velice libuje v expensivních podnicích apod.
Jsi tak trochu ZK pokud....
...necháváš si platit za oblečení, kosmetiku, botičky, šperky
...tvůj muž tě absolutně v ničem nepřitahuje, takže s ním spíš jen kvůli hmotné odměny
...si tohle nikdy nepřiznáš ;D

Pokud nás kluk zve na večeři, na rande nám koupí kytičku nebo plyšáka a na Vánoce třeba hodinky, nejsme ještě nutně ZK. Pokud nám občas koupí něco hezkého, srdíčko z pouti, plyšáčka kterému v obchodě Didl neodoláme taky se nemusíme cítit zahanbeně.

Já osobně jako holka jsme zvyklá, že mě muž pozve na pití nebo do kina, není to nic za co bych já měla platit.
Už jste přemýšleli nad tím, že sexy blondýna vedle stokilového ošklivce se možná jen ten večer nechala pozvat na drink a teď mu povinně dělá společnost? (třeba mě jste tak viděli? :D)

Holka (chudák-jak-k-tomu-přišla)
Někdy se neubráníme materiální lásce mužů, koupit nám něco hezkého, nebo nás někde pozvat a ukázat se s námi je prostě pro ně tak trochu přirozené. Tvůj kluk ti nikdy nekoupil ani růžičku ani nic podobného? Nepozval tě ještě nikdy do kina nebo na zmrzlinu? Gratuluju, nechceš z něj nic dolovat, ale tohle není fér! Každá se můžeme cítit hýčkána a není jediný důvod proč hýčkána nebýt.
Není tvůj kluk zrovna krasavec roku a přesto tě krmí penězi i když ty nechceš? Bohužel, co se o tobě bude povídat nezměníš, ale můžeš se uklidňovat tím, že pravdu znáš, což je u pomluv opravdu to nejlepší, takže doporučuji :)