Listopad 2011

Místo pro otázky

20. listopadu 2011 v 20:50 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Chceš video?
Chceš mi položit otázku?
Chceš mě potrápit nebo se jen něco dozvědět?
Právě tady je místo pro tebe, do komentářů mi pište dotazy do otázkového videa, čím bláznivější tím lepší, zodpovím vše! (...)
Video bude točeno ve středu, takže žhavte mozkové závity a pokládejte ty nejzáludnější otázky ať se pobavíte!

Tomuhle se ve vztahu vyhni!

19. listopadu 2011 v 11:50 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Co je absolutně ale ABSOLUTNĚ ve vztahu špatné? Sleduj a něco s tím udělej!

Násilí - ne nadarmo se říká, že ženu ani květinou neuhodíš a něco na tom teda je! chlap který uhodí ženu pro mě prostě ztrácí koule, a je to sráč a ne chlap. Pokud se ti tohle někdy stane, okamžitě to někomu musíš říct, silnějšímu kamarádovi nebo rodičům (táta vždycky pomůže) nebo rovnou na policii pokud tě zbil opravdu hodně. je prý težké se z toho vymanit, ale setrvávat v tom je nesmysl!

Vášnivý stalk - vzal ti heslo na facebook aby tě mohl kontrolovat? čte ti smsky? nakazuje ti KOLIK sms denně mu máš poslat? sleduje tě když jdeš do školy? Tohle je snad ještě horší než týpek 1. protože tenhle ničí tvoji psychiku, což stebou dříve nebo později šlehne, od tohohle utíkej dokud je čas!

Rodinný typ - už teď se snaží o miminko, koupil Vám byt a představil tě celé široké rodině. hrne se do chomoutu a nutí tě mít na FB zasnoubená s... protože tě přece tolik miluje! tihle muži jsou schopni tě donutit vysadit prášky, pokud je bereš a oni jsou opravdu IN LOVE a udělat ti násilím miminko abys od nich nemohla odejít.

Jiný kraj - ano, už to tady bylo stokrát, vzala si Araba a pak se už mohla dostat zpět do republiky apod. jedině přes hory a na tajno a málem ji zastřelili v bangladéši. ale! - tohle je pravda pravdoucí, pokud si vybereš snědého jinocha z Indie (určitě je to doktor že?) nemusí tě čekat až tak světlá budoucnost. Holky, češi jsou češi! Mohu doporučit ještě angličany či američany ale stejně tak pozor na Číňany, jejichž mentalitu jsem už tady zmiňovala...

Děsnej posera - vypadá to, že tenhle by tě neubránil ani před muškou a ještě by tebe přinutil, ať se bráníš. dobře, kluk nemusí být místní rváč vyhlášený svým pravým hákem, ale měl by se o tebe umět postarat. pokud tě v noci ani nedoprovodí domů, protože má sám srach, že by ho přepadli, rychle uteč ;D

Postelový náruživec - sex je dobrý, ale někdy je ho moc, všecho moc škodí! stará pravda. Nutí tě do milovaní nejméně 4x denně a ještě mu jde jen o to, aby se sám uspokojil? řekni mu ne, ale připrav se, že by si mohl vzít co chce i přes tvůj odpor, tady doporučuji rychle utéct, nechceš mít přece trauma ze sexu do konce života

Don Juan - před tebou měl 45 holek a při tobě jich rozjíždí jistě dalších 6, přiznávám, je sexy každým coulem, ale aby ses pomalu bála co dřív chytneš jestli nemoc nebo facku od některé bývalky, kterou taky potopil. pokud je to flirtovník obecný a nedá pokoj žádné sukni i když zarytě tvrdí že ,,tebe by nikdy nepodvedl" jdi od toho pryč

Máte zkušenosti s nějakým typem? Jak jste od něj unikly?

Moje Topství

19. listopadu 2011 v 11:31 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
TOP PEOPLE (of the universe :P)
S - moje nejlepší kamrádka, můžu se na ni kdykoliv spolehnout, máme stejnou závislost, je to svělá řidička a hlavně, nemáme před sebou žádné tajemství
D - můj nejlepší kamarád (muž), jakého si jen holka dokáže představit. ví toho možná více než S, ale nejsem s ním tak často, ovšem když jsem, stojí to za to. poradí mi v každé situaci, hodně jsme toho už prožili.
B - ANO, je to tady - můj přítel. není co bych mu mohla vytknout, hodný, pozorný a hlavně prostě miláček :*
N - jedna z výborných kámošek, známe se jen chvíli, ale už o sobě víme opravdu mnoho. věřím ji a děláme spolu super brigádu ;D

TOP DRINKS (stodolní?!)
Jack a Cola
Cuba Libre
Kříídla
Zetko a Sprite (doporučuju!)

TOP PLACES (ostrava <3)
masarykovo náměstí hezky za tmy :))
Jiráskovo (kuří rynek) je tam naše čajovna :P
moje postel

TOP WISHES
udělat maturitu!!
najít na každém kroku 10.000 Kč ;D

Jaké je Vaše Topství? Mimochodem tohle vymyslel ektor, a nvm jestli to opravdu znamená to, co pro mě :D
Nějaké nové poznatky:
noste kabátky! bundám odzvonilo
když boty tak na klínku!
play boy play it rock - děsně smrdí, nechápu jak ji ten zpěvák (vidím tady vedle commercial) mohl vytáhnout nahoru a neomdlít. ale zase chápu že jí lidi uhejbali ;D

Jen pro něj

9. listopadu 2011 v 19:46 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Konec trápení se s tím, co mu sakra koupit na Vánoce?! Zkusím sem dát spoustu vychytávek a originálů i pro páry co už za sebou mají spoustu dárečků.

Alko-ruleta
Bezvadná party hra kdy pije absolutně každý, jeho to jistě potěší a zabaví se s kámošema nebo s tebou :))
Hodinky
Čas chce znát každý a ještě je dostat od své milované? Ideální, buď Lacoste látkové nebo Hugo Boss celé z kovu, tohle je na tobě. Když je dáš i v krabičce bude dárek vypadat velmi luxusně.
Sprcháčky
Dá se říct, že železná jistota pokud jde o dárky. Mýt se asi bude furt (snad se tvůj kluk myje?:D) a tohle nezradí a je to nejlepší kámoš do horké vany.
Polštářek
Ve tvaru srdíčka nebo s ovečkou NICI, jakkýkoliv, tvého miláčka bude těšit že usíná s myšlenkami na tebe.
Foto
Vytiskni fotku a nech ji zarámovat. Buď svůj rozumný akt (to je originální no ne?) nebo Vaši společnou.
Parfém
Nejlepší ceny najdeš na internetu (www.extra-parfemy.cz;mají pobočku v Ostravě, pro osobní odběr), musíš ale vědět, co tvému čumáčkovi jde nejlíp pod čumáček a podle toho snadno vybereš. Je to praktický dáreček.
Kravata
Pokud ji nosí (už k tomu gratuluju, je jako Chuck Bass?) vyber mu nějakou ze srdce, střízlivou např modrou nebo rudou žádné potrefené soby nebo mikuláše.
Plyšoun
Ten nezklame asi nikdy, ale pokud jich má doma už deset, asi budeš celkem vedle :D
Vouchers
Objednej mu na slevomatu masáž pro dva, večeři pro dva nebo jen pro něj projížďku ferarri. www.slevydnes.cz
Sběratel
Sbírá známky, makety mobilů nebo hrníčky? Rozšiř jeho sbírku svým příspěvkem :)

Pokud ani tohle nestačí je tu pár tipů jak ušetřit (ne vždycky je CASH:)
-dej si mašli přes prsa a lehni si mu pod stromeček. lepší dáreček nenajde :P
-vyrob mu pletený náramek (nebo svetr? :D), či namaluj hrneček nebo z keramiky vyrob stojánek na tužky
-pod okno mu do sněhu (až bude) vymaluj MILUJI TĚ

Jestli jsi i nadále zoufalá donuť ho napsat dopis Ježíškovi, aby ti ten sobec taky trochu pomohl ;D

Made in China

7. listopadu 2011 v 18:58 | Laprinečka ;D
Zdravím!
Trochu mi zůstává stát rozum nad Čínou... mohli jste na FFB vidět video, kdy malou holčičku sprostě přejelo auto a ona tam ležela několik HODIN, než někdo zavolal pomoc. Samozřejmě umřela.
Teď vidím video, kdy asiatka rozsedne králíčka jen tak pro zábavu ostatních. Jakože veděla jsem, jak tam na tom jsou s mentalitou, ale tohle je trošku síla!
Teď něco pěknějšího:
-blíží se nám stužkovák tak jsem si vybrala krásné šatičky, později dám foto, jsou modro fialové takové neobyčejně barevné na jedno rameno. bude se mi k nim hodit stužka :))
-opět jsem podlehla řadě syoss, mám šampon pro blond vlasy a lak na vlasy, oba černo-zlatý design což taky miluju. plánuju si od nich koupit také suchý šampon, někdy hold není čas viďte :)
-přesto jak se snažím si hlídat co jím byla jsem s B v MC a tam jsme měli každý bigmac, velké hranolky a 10 nuggets. přijdu si jako prvotřídní prase a píšu Vám to, ať se necítíte špatně když už něco smlsnete :P

Chcete video? Neviděla jsem pořádný OHLAS, tak pojďte :P Točím pro Vás!!

Škodlivé, ale přesto tak...!

3. listopadu 2011 v 21:20 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Je spousta věcí, co nás pomalu ničí ale my - my je milujeme!

SOLÁRKO
Způsobuje rakovinu kůže, ale kdo by nechtěl být čokoládově hnědý i v zimě? Navíc to moc nestojí a hned vypadáme líp.
CIGARETY
Tentokrát můžeš získat rakovinu plic, rychleji stárne kůže, snižuje plodnost a milion dalších věcí, ale když ti to tak chutná?!
ALKOHOL
Ničí játra i mozkové buňky, ale každý se občas rád uvolní no ne? (a špatně pálený alkohol? potom oslepneš :D)
MEKÁČ
Po něm ti dupka roste přímo sama, snad to i vidíš, ale je to tak zatraceně dobrý!!
PROKALENÁ NOC
Říká se, že jednu noc kdy nespíš, tělo vstřebává ještě tři týdny!

Které hříchy si dopřáváte? Která láska Vás tak těší ale přitom může zabít?

Suavemente

2. listopadu 2011 v 20:41 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
YES, je tady nový článek :D
Vím, čekali jste na něj pěkně dlouho, vždycky mám tolik nápadů, ale sednu nad knihu z práva nebo tak a nápady jsou pryč. MATURITA - velký strašák celého ročníku (a i na jiných školách), pomalu si říkám, že snad nestihnu dočíst všecky knihy apod. Byla jsem zkoušená z VES, jakože maturitně, a učitelka se mi celou dobu smála (ona na mě vždycky tam mrká a směje se), že sem nemohla podat slušný výkon prostě :D Řekla mi, že mi doporučuje práci tiskového mluvčího, neboť okecám absolutně cokoliv. Nu co, zkusím ji poslechnout.
JE NĚCO NOVÉHO?
Ve třídě se akorát ustavičně hádáme o stužkováku nebo table, což nám zabírá snad více času než učení, nemluvím ani o posledním zvonění :D
Někteří lidé, mě pořád musí upevňovat v tom, že jim nemám věřit a že mám věřit jen sama sobě, což mě mrzí.
Taky je ze mě asi celebrita, protože ta špína co se o mě všude povídá, to by dalo zabrat i Hanychové :D
Ptám se: chcete video s otázkami nebo speciální článek? pište do kmnts.