Prosinec 2011

CHEERS. Drink to that

31. prosince 2011 v 12:42 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Happy New Year! Je to tady, konec posraného roku s nadějí na nové začátky. Jako první v silvestrovském článku: inspirace co na sebe právě dnes :
new years eve outfits

Inspiraci na blogu totiž dělá každý tak proč ne i já :D
MOJE TIPY&ZVYKLOSTI:
-každý rok ať už jsem kdekoliv vylezu si na balkon nebo před dům, dívám se na ohňostroj, piju šampaňské a přemýšlím o všem co se loni stalo. občas si i pobrečím, třeba tento rok mě vzpomínky určitě zabijou.
-vždycky si dejte šampáňo, aspoň decinku na přípitek ale musí být!
-na Nový rok někoho polibte
-zkuste vykročit do nového roku pravou nohou a jistým krokem, protože se říká: jak na Nový rok tak po celý rok
-letos piju zlatého Puschkina a Fernet Z (+ sprite - úžasná kombinace!), ale loni to bylo jen víno a sekt. předloni dokonce všechno co teklo :\
-nechte si odpočítat Nový rok s televizí a sledujte jak se vteřinovka líně překuluje přes 12ku
-pokud jsem mimo dům zavolat našim a popřát veselý nový rok :)
KDE DNES ZKONČÍM?
To nevím, ale vím že začnu na baráku ve městě H. Jak už jsem zmínila, Puschkin Time Warp a Fernet Z.
PŘEDSEVZETÍ:(skoro až do nebevzetí :D)
zhubnout aspoň 5kg (zpevnit zadeček a stehna)
zbavit se všech zlozvyků
konečně definitivně zapomenout
udělat maturitu
nemyslet si, že některé NIKDY není navždy
A teď si představte, že pozvedám sklenku šampaňského a mám možnost být na silvestra u vás doma apod. :D a pronáším přípitek: Hodně štěstí a hlavně zdraví do Nového roku 2012, ať nezemřem v prosinci, ale dožijeme se i Silvestra 2013, Vy kdož lásku hledáte, abyste našli někoho, kdo Vás bude opravdu milovat, Vy jenž si léčíte nemocné srdce, aby se našel někdo, kdo Vám ho sám rád vyléčí, kdož jste sami aby jste téže našli lásku a hlavně: UŽÍVEJTE SI TENHLE ŽIVOT LIDI!!!

Here comes the BOOO

30. prosince 2011 v 20:52 | Laprinečka ;D |  Videa
Vaše video miláčkové :))

Znej svou cenu a využívej každý cm těla :)

24. prosince 2011 v 12:11 | Laprinečka ;D |  Teď mám slovo JÁ
Holky na obrázku jsou se sebou zjevně velice spokojené. Proč? Je to tím, že mají úžasné vlasy, postavu a práci u VS? NE.
Prvním krokem k tomu vypadat tak skvěle je cítit se skvěle.

Máš pár kil navíc?
Nejdřív je třeba si uvědomit, co jsou kila navíc a co je anorexie. Každé kilečko navíc se dá šikovně zamaskovat vhodným oblečením a pokud je ho už více, je načase si z něj udělat přednost. Plné tvary vzrušují každého muže, nikdo se nechce bodnout o kost! Nemusíš být vychrtlá a posilovat jak blázen, stačí malými cviky trochu zpevnit rizikové partie jako je bříško nebo zadeček ale není nutné schazovat.

Facelift
Některá z Vás si myslí, že má ošklivou tvář? Není nic co by nespravil makeup a úsměv. Smějící se tvář je sympatická naprosto pro každého, bez rozdílu jestli máš nos jako Cyrano nebo pusu jak Angelina J. Existuje i spousta triků (umělých) kterými zakryješ každý nedostatek, stačí se to jen naučit.

Jak se cítíš, tak vypadáš
Celou noc jsi brečela a měla depresi kvůli toho, že tě nějaký šašek nechal? Jak očekáváš, že budeš vypadat, celá nateklá a zkroucená do sebe. Takhle ne. Narovnej se, usměj a vykračuj si pěkně sebevědomě. Už to tě celou rozsvítí a dělá přístupnější, kdo se chce kamarádit s holkou co je zkroucená jako paragraf a pohledem dává za vinu to co se stalo všem okolo.

Jako každý rok!

23. prosince 2011 v 10:57 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Hohoho!
Už zítra! (beze mě by jste to určitě nevěděli:P)
"Nésém Vám nóvíný, poslouchejtééé..."
Pro mě jsou Vánoce opravdu svátky míru a pokoje. Žádná stodolní 24. večer, žádná půlnoční mše se třemi promile. Pěkně tradičně, bez hádek a bez jídla.
Tradiční stránka Vánoc:
nevěšte prádlo!
neperte ani nepoklízejte!
dodržte půst!
mějte rybu a salát!
koukejte na pohádky!
opásejte stůj řetězy!
nevstávejte od stolu!

Mě některé tradice fakt baví, ale ne řetěz kolem noh stolu, sice to symbolizuje, že se nerozjdete s rodinou, ale je to nepraktické. Lijete vosk nebo házíte bačkorou? Já miluju házení bačkorou, ale po těch letech jsem furt doma :D Tak co s tím. Vím, že na každém blogu nesmí chybět tento Vánoční článek takže pak už můžu pokračovat hezky v tématických článcích ;D
Moje přání:
Moji milí zlatí,
nebuďte na Vánoce sťatí,
přeji Vám šťastný Nový rok,
a k splnění Vašich přání jistý krok,
vězte, že zdraví je velmi podstatný,
v tomhle se neohlížejte na ostatní,
ať Vám chutná kapr saláti,
Lapri se zase po Novém roce vrátí!


Není tvůj kluk BLBEC?

21. prosince 2011 v 21:37 | Laprinečka ;D |  Teď mám slovo JÁ
Život je krátký a přesto, že jich potkáš ještě spousty tak si ověř, jestli i s tímhle borečkem neztrácíš svůj čas.

ŠKOLA
Byl v ní naposledy před měsícem, sice je borec, pořád doma a má čas na všechno, ale když tam příjde u třídnice se zapotí s omluvným listem. Někdo kdo má absenci 75% se přece nemohl nic naučit, takže asi moc inteligence nepobral.
CHLAST
Stáhne na ex půllitra a pak litr vodky. Nevadí že doma grcá jak amina a o bolehlav by se mohl opřít, v hospodě a na akci je asi super týpek!
RODINA
Doma je pořád sám, což je super, když se můžete muchlovat u něj v pelíšku, ale jeho rodiče jsou v rozvodovém řízení, máti brečí a otec utekl za jinou. Nebo jiná situace - otec chlastá první ligu a má šest milenek. Když má tohle doma, jak se asi může chovat v budoucím životě?
EX PARTNERKY
Fajn, tohle tě možná nezajímá, ale když vyjebal s šesti holkama za měsíc před tebou, nemyslíš, že máš taky letenku první třídou do hajzlu? Podle toho určitě poznáš jak se bude nadále chovat, lidé se v zásadě nemění.
NEGRAMOTNÝ
Neví jaké "i/y" napsat ve slově striptýz? Nebo hůř, místo zamilovaného vzkazu odbržíš: Aď už zme zase spolu lasko. Myluju tě. Že jediné co tenhle kluk kdy přečte je příloha SPORT v MF dnes? Pryč od něj, nevyjádří se jak slovem tak ani písmem. Kdo nečte je ochuzen o bohatou slovní zásobu.

Má jeden z těchto příznaků tvůj vysněný? Nebo ses plácla do čela při pomyšlení na bývalého? A s jakýma blbečkama máte zkušenosti Vy :)

Sněží. Havel.

21. prosince 2011 v 21:08 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Dobrý večer,
zjistila jsem, že nechci být stroj na plivaní článků takže omluvte, když prostě nemám čas něco napsat nebo nemám náladu :))
CO SE STALO:
Umřel nám bývalý pan prezident, což byl aspoň pohnutka k tomu, abychom ve škole dostali ředitelské volno. Až teď jsem četla některé z mnoha jeho citací a musím říct, že mají nepředstavitelnou hloubku. Byl to hold moudrý člověk a myslím, že pokud by umřel (nedejbože) náš současný pan prezident, národ by vůbec tolik netruchlil. Proč asi.
Začalo konečně sněžit! Já zimu nemám ráda, zalézá i pod tu nejdražší a nejteplejší bundu a do bot. Ale přece, je něco nehorázně krásného když Vám vločky sedí na řasách a máte zachumelenou šálu i čepici. A pak to válení ve sněhu a házení koulí na omítku baráku!
Mám teď velkou inspiraci, takže články přes Vánoce budou :))

Tohle je ta beranice prosíím :D

Thousand miles

12. prosince 2011 v 21:43 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Znáš to, od tvého miláčka se ti nikdy nechce ani odejít, natož aby jste každý byli z jiného města nedejbože země!
Dneska o lásce na dálku.

Zaboduj v ušance

11. prosince 2011 v 14:24 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
ushanky

1) vzorečkovaná - nahoře pletená a uvnitř s kožíškem? Jasná volba
2) dobrý materiál - tahle rozhodně nepromokne a ještě tě zahřeje
3) maskování - za vojáka i v závěji? proč ne
4) russian style - pro odvážné slečny, pravá ruská ushanka
5) chlupatinka - čím větší kožíšek tím lépe!
6) králíček - proč nevypadat jako roztomilé zvířátko i za -10°?

Ušanky (beranice...) už nejsou jen zimním doplňkem ruských holek, nebo holek co jim šplouchá na maják, dnes je z toho pomalu a jistě HORKÝ TREND! V téhle čepičce zaboduješ, navíc, veděla jsi, že hlava spotřebovává 40% tělesného tepla? Proto je více než dobré mít hlavu v teple.Som nazdobil!

11. prosince 2011 v 14:21 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
SLAVNOSTNĚ OZNAMUJI, ŽE ÚČET NA YT JE ZNOVA DOSTUPNÝ! juchů

omlouvám svoji neaktivitu :( teď něco přednastavím.

SO, WHATS UP?
-pořád jsem s miláčem, včera jsem si v Bati koupila úžasné kozačky a na výročí dostala nádherný náhrdelník Swarovski
.potřebuju amoletu! potřebuju samsung galaxy s II super amoled, nebo se zblázním jako jediná s tlustou tatrankou :D
-už se jen týden učíme, pak nějaký ten týden flákačky a jsou tu VÁNOCE. zase, kruci jsou každej rok.
-jestli nebude sníh, vůbec mi to nevadí, jen aby zase nepadalo v Březnu :\\

Tohle je bezva obrázek na typické líčení očí od různých návrhářů. Zalíbil se mi a něco jistě vyzkouším. Našla jsem na weheartit.com

VW,norské vzory a fresh juice

1. prosince 2011 v 16:00 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Je to tady, to období kdy tak nutně sháním svetr a hle - letí nám norské vyšisované obludy po kolena! Proč se mi tahle sranda za 600+ vůbec ale vůbec nelíbí? To má možní hluboký počátek v něčem, co by tu nebylo dobré rozebírat...
Líbil se mi jeden v WILD CAT, ale stál 1300 a odpusťte, ale za ten NORWEGIAN CRAZY PATTERN tolik fakt nedám.

VW - Volks Wagen, ano. Máme s miláčem takovou hru, když vidíš VW Brouka, Passata nebo Mini Coopera, můžeš toho druhého praštit a on ti to nesmí vrátit. Nemusím připomínat, že snad na každém rohu má teď každej PASSATa. Jsem dotlučená a i trochu dotčená, že třeba pohřebáka na 1km nepoznám :D Může se vám zdát, že se snad nudíme, nebo že jsme děti, ale je u toho šílená sranda a procvičíte si bystrost.

Fresh UGO Juice - malina, mango, pomeranč - ať žije alergický záchvat! Sice si už zítra nemusím dát ani jabko po téhle bombě, ale pokud mi naskáčou fleky až nazadku, tak se neznám :D

Omlouvám se, jsem líná svině co se ráda učí, tak video nestíhám :D