Leden 2012

im on a diet

24. ledna 2012 v 19:36 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Pořád si myslím (a taky fůra lidí dokola), že dietu nepotřebuju. Nejsem extrémně tlustá nebo nějak moc zanedbaná. Ale co čert nechtěl, zdravotní důvody mě k tomu donutily.

Nejspíš kvůli posledních 3měsíců stravování v MC a pár roků předtím se mi vyšplhal cholesterol nad normální míru. Za 5 nebo 10 let bych prý mohla pod drn, pokud bych v tom pokračovala. Seznam toho co jíst NEMÁM je delší než toho co smím, takže snad radši to, co mohu:

 • těstoviny, rýže bez omezení (ale lépe těstoviny bezvaječné)
 • nápoje neperlivé, neslazené, nealkoholické
 • zelenina bez omezení
 • ovoce (krom banánů a hroznového vína, které jen občas)
 • musli tyčinky (žádné jiné sladkosti a tyčinky bez polevy)
 • brambory
 • občas knedlíky (bramborové-houskové)
 • maso jen kuřecí (hovězí a vepřové bez viditelného tuku)
 • tmavé pečivo
Tohle je nenucený způsob jak se hlídat v jídle, protože jinak se mi ucpe céva, dostanu infarkt nebo mrtvici a umřu. ;D

Máte zkušenosti s cholesterolovou dietou? Jak to zvládáte?

Pedikúra - špetka luxusu pro každého!

21. ledna 2012 v 11:57 | Laprinečka ;D |  Sezónní Tipy
Před pár dny jsem byla na pedikúře, poprvé za život, ze začátku mi to přislo divné - to mi někdo bude sahat na nohy? :D

Naše nožky toho po rukou odedřou nejvíce, ať už sedíme nebo stojíme pořád jsou při zemi a my se o ně opíráme. Měly by si taky občas zasloužit péči.
Moje pedikérka mi nejdřív namočila asi na 15min nohy v lázni aby se kůže změkčila. Když viděla moje packy dokonce neomdlela při pohledu na zatvrdlou kůži na patě ale řekla, že viděla už horší. Odumřelou kůži odstranila něčím co vypadalo jako žiletka nebo skalpel. Moje vášeň pro podpatky se bohužel projevila jako otlaky na obou nohou, které taky odstraňovala a kladna mi na srdce abych takovou obuv nenosila opravdu často. Příjemně jsme si popovídali a dozvěděla jsem se spoustu věcí, jak o své nohy pečovat. Udělala také základní úpravu nehtů, jako zastřižení a odstranění zažloutnutí, protože "tady někdo nepoužívá podkladový lak". :D

Konečnou procedurou byla úžasná masáž nohou, kterou já prostě zbožňuji.

Fakta:
pedikúra neni důvod ke stydění, o své nohy pečovat musíte
ideálně by jste měli navštěvovat pedikérku co 6 týdnů, v létě co měsíc
i doma používejte zvláčňovací krémy na nohy

Pedikérka mi také doporučila na léto gelové nehty. Ano, na nohou! Prý to vypadá úžasně, takže to nejspíš vyzkouším.

Už jste byli na pedikúře? Pokud ne, proč? :P

thank you lord!

16. ledna 2012 v 21:52 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Někteří lidé si opravdu neváží toho co mají, co máte a co si musíte chránit?

Zdraví
Priorita číslo jedna! Máme ho jen jedno a nedá se koupit ani za peníze. Kdo z Vás si myslí, že je tlustý nebo má akné, zabývá se maličkostmi a neuvažuje nad tím, co by se mohlo stát kdyby neměl nohy? A co psychická nemoc když jste obětí své vlastní hlavy?
Rodina
Jsou lidé, kteří nemají ani mámu, ani tátu někdy ani tetu a zbyde na ně jen dětský domov a potoky slz. Nemají se o koho opřít, nemají tu první možnost útěchy, která je v rodině.
Vzdělání
Děti jinde by za vzdělání položily i život, aby alespoň uměli napsat své jméno. Vzpomeň si na to, když se učíš např. angličtinu, kdyby ji uměli ony, domluvily by se v celém světě a ne jen ve své vesnici.
Domov
Nemusíš mít luxusní vilu na předměstí, když někdo bydlí ve slumech z hlíny a sena. Miluj svůj pokojíček za každou malou maličkost, že můžeš jít do kuchyně a uvařit si večeři nebo jít prostě jen na WC a ne na latrínu.
Mobil, auto
Tak nemáš iphone a audi Q7, a co? Lidi v Bangladéši jezdí v autobuse po 120 cestujících, někteří visí i jen zvenku na oknech. Děkuj za pohodlí tvého golfíka a spolehlivost samsungu.

Kterých věcí si vážíte Vy?

time for payback!

14. ledna 2012 v 12:11 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Kdo se nikdy nechtěl pomstít ten....LŽE.
Každému z nás bylo někdy ublíženo a POMSTA, sladká na jazyku ale v činu pak zhořkne, je jediné řešení jak utišit své ublížené srdíčko.
Dá se pomstít každému, rodičům, sestře, bývalému nebo školní huse. Většinou sáhnem k tak radikálnímu řešení jako je pomsta když nám bylo velmi ublíženo. Přebrala ti kluka, on ti skočil na jinou? Jsou rozličné způsoby jak se někomu pomstít, některé legrační:
 • strčit tchoře nebo nějaké jiné zvíře do skříňky nebo skříně
 • svázat tkaničky na všech botách v botníků na pevné uzly
 • dát do řasenky minirálku, ani nevíte jak to pění
 • stiskneš print screen a uděláš screen obrazovky. pak ho nastavíš jako plochu a budeš se bavit tím, jak dotyčný nemůže přijít na to, že mu nejde nic rozkliknout
 • nastavit menu telefonu na čínštinu
Tohle jsou takové legrační pomsty, kterým se spíš zasmějeme než se urazíme, nebo by měly pravý účinek. Říká se, že nejlepší pomsta je spokojený život. Pomsta mě napadá jedině ve spojitosti s bývalýma, např. jim objet auto klíčem, nechat je zmlátit, jejich holku zesměšnit v práci, strčit jim sirku do zvonku..
Jsou i horší věci, ublížit jeho nové holce, rozbít mu auto (bejsbólkama :D), vyspat se s jeho nejlepším kamarádem apod.

V závěru, co nám pomsta vlastně dává? Je jako sex na jednu noc, zběsilá a sakra dobrá, ale ráno po ní zůstane jen hořká pachuť a pár hloupých vzpomínek. Nikdy není vítěz ten, který se pomstil.

Stůj nohama na zemi ale občas si povyskoč

14. ledna 2012 v 11:22 | Laprinečka ;D |  Teď mám slovo JÁ
Každá máme nějaké sny a přání, ale nemůžeme být snílek, co zapoměl co je dnes za den a že si oblékl všechny věci naruby.
Máš sen?
Najdi si svůj cíl, sen nebo jen maličkost, které chceš dosáhnout. Ve snech není nic nemožné, chceš být popová hvězda nebo novinářka? Směle do toho, kdo se o nic nesnaží, ten totiž ničeho nedosáhne.
Střednědobý výhled
Sestav si v hlavě nebo na papíře kroky, které vedou k splnění tvého snu. Pokud chceš být známá raperka, nestačí jen beatovat do šamponu ve sprše. První kroky by měly být nejlehčí např. jestli máš známého, který ti pomůže nebo změníš účes. Všechno na sebe navazuje a budeš stavět sen po kouscích.
Pomoc
Když chceš být talentem nebo zpěvačkou stačí se i jen přihlásit do televize. Chceš být profláklá celebrita? Jdi do reality show, tohle jsou levní pomocníci.
Rodina
Rodina ti pomůže vždy a ve všem ať už jde o finanční prostředky nebo klidné zázemí, kde se budeš moct připravovat. Seznam svoji rodinu se svým snem a jak za ním hodláš jít, aby byli vstřícní.
Škola
Jinak neužitečná věc (:D) ti pomůže. Pokud chceš být novinářka přispívej do školních novin, chceš být moderátorka? Zkus moderovat školní ples apod. Chceš-li být prostě jen dobrým studentem, škola ti také pomůže.
Realita?
Je krásné chtít mír pro celý svět, ale toho nikdy jako jednotlivec nedosáhneš. Chtěla bys být manželka Brada Pitta? Taky nesplnitelné. Říká se sice, že když si za něčím jdeš, tak toho dosáhneš, ale potřebovala by jsi spoustu prostředků apod. Je důležité si uvědomit, jestli se nehoníš jen za nějakým přízrakem.

Jaký je váš sen? :))

Skoro jako pařba ve Vegas

4. ledna 2012 v 21:41 | Laprinečka ;D
"Ive got hangover, oooh Ive been drinking too much for shooow"


Proč já nemám ráda Gabushku.

1. ledna 2012 v 21:27 | Laprinečka ;D

Gabushka - věčně náladová!
Jen do mě! S Gabush jsem se vždycky tak nějak bavila nebavila, ale přišlo mi, že ta slečna je spíš kam vítr tam plášť, ale nedá se říct, že bych ji někdy nějak nenáviděla nebo tak. Občas si pustila pusu na špacír, ale kdo z nás to nedělá?
Bylo to nedávno, co měla status, že už NIKDY nebude kalit. Hodila jsem smějícího se smajla, protože tyhle statusy prostě znám, tady chce být někdo pozér a mít co nejvíc lajků, že je "slušná holčička". Tipuju si, že ten den měla Gabku špatnou náladu, protože když sem ji se smíchem označila jako pozérku děsně vyletěla. Podnícená tím, že se baví s mojím bývalým, který pro nadávku na mě taky nechodí moc daleko, mi napsala jestli mám jako nějaký problém? Byla tak mimo, že si nedala nic vysvětlit, to že je mi k smíchu neznamená, že s ní mám problém, bylo mi to šumák. Jenže ona mi řekla, že jsem mrcha co chodí s nejlepším kámošem svého bývalého, což je situace do která ona absolutně nevidí, chovala se jako by to tu vše osvobodila a nenechala si nic vysvětlit. To se dotkla citlivého tématu, protože o tom ví hovno a mojeho miláčka si do huby brát nebude, ještě když se plete. Proto JI nemám ráda. A proč si smazala blog? Buď chce být šíleně zajímavá, nebo už nemá žádné hadry na prodej. Nebo že by jí někdo urazil? Do tohohle nevidím.
(foto gabushky nemám)

TOHLE JE JEN MŮJ ÚHEL POHLEDU, POKUD SE TO NĚKOMU NELÍBÍ NEBO CHCE VĚDĚT VÍC, AŤ SE DOPTÁ SLEČENY OSOBNĚ. NEBERTE TO, PROSÍM HOLKY, JAKO POMLUVU, I KDYŽ...WHATEVER, VY SI TO VYLOŽÍTE PO SVÉM.