Únor 2012

Hedvábně hebký vlas!

27. února 2012 v 18:30 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
O vlasy se pečovat musí, stejně jako o pleť nebo zbytek těla. Já miluju dlouhé vlasy a protože si je barvím, musím o ně pečovat.
Z Gliss Kur řady ultimate repair mám tři výrobky na obrázku první šampon, třetí z leva balzám ve spreji (dvoufázový) a čtvrté regenerační sérum (také dvoufázové).
Sám šampon výborně odmašťuje vlasy a krásně voní. Balzám se musí před použitím protřepat a stříká se na ručníkem vysušené nebo suché vlasy (je to bezoplachové). Tak samo sérum, dobré je, že se dá použít i na suché vlasy, častěji než si myjete havu a vlasy neumastí. Všechny výrobky skvěle voní.
A proč jsou tak dobré?
Obsahují 3x více tekutého keratinu pro velmi poškozené a suché vlasy. Používám už 3 měsícem a mohu doporučit! Nebojte se svou hlavinku svěřit Schwarkopfovi :)

Tenhle Matuschkův zázrak zná jistě každá blondýnka! Díky jeho složení vytahuje žluťásky z Vašich vlasů a zanechává jim platinový nádech. Používejte tak 1x týdně pro docílení stálé platinové barvy.
Poradím Vám tip, kterého můžete využít, když Vám hrozí odrosty (které jsou přirozeně vždycky u kořínku zežloutlé). Naneste šampon na vlasy, zabalte do igelitu a do ručníku. Nechte působit asi 30min. Výsledek je geniální a je to výborná první pomoc! Vlásky chytnou až do stříbrna (mě i do fialova) ale odrosty byly zabity!

Dále, často kladené otázky:
Jakou barvou si barvíš vlasy? Používám Palette Intensive Color Creme E20 Super blond, nejvíce se mi osvědčila a měsíc vydrží vždycky.
Jak dále upravuješ své vlasy? Mám SYOSS suchý šampon pro objem, je ve spreji a přidá den svěžesti navíc. Aplikuje se na rozčesané vlásky a pomocí ručníku (nebo ruky..) se vtírá do vlásků. Příjde asi na 100Kč.
Lak na vlasy, pokud používám mám taky SYOSS (tu značku sem si oblíbila :D) HOLD&FLEX, je černo zlatý. Skvěle drží a když si vlasy rozpustíte např z culíku nedělá tvrdé cucky a lehce se vyčesává.

CO POTŘEBUJU (chci :P):
Heater od GOT2BE, který chrání vlasy při žehlení do 200°. prosííím :(

Co na vlasy používáte Vy a s jakou značkou máte nejvíce kladných zkušeností?
A teď můj zlatý vlas ;DD

A jako Anorexie, Arogance a Antikoncepce

26. února 2012 v 12:14 | Laprinečka ;D |  TÉMATA
První písmeno bylo A a tohle jsou témata, která Vás nejvíc zajímají:

anorexie, arogance, antikoncepce

Nebudu psát odborné definice ale můj názor a některá fakta :)) Jdeme na to.

ANOREXIE
Jak víte, jedna z poruchu příjmu potravy. Člověk absolutně hladoví, nejí vůbec nic (u bulimie se dá říst, že alespoň nějaké živiny třeba zůstanou v těle, pokud jí třeba rychle vstřebavatelné tuky apod.). Začne to velice nevinně, diety o knackebrotech a jablku, pak jeden jogurt na den a k tomu 2l vody. Nejdřív chtějí jako jen trochu shodit, pak už skrz ně vidíte. Hrozné je, že tohle dělají i kluci při honbě za dokonalou postavou.
Pokud tvoje kamarádka prokazuje některé příznaky anorexie (např. anorektičkám vynechává menstruace, houstnou jim chlupy na rukou krom toho že vůbec nejí, když jim upravíte jídlo staví si z něj na talíři různé kupky a dávajího do středu talíře na hromádku aby to vypadalo, že hodně snědly) neboj se na to někoho upozornit. Ona sama to určitě nepřizná, protože anorexie je hlavně mentální porucha a jí nepříjde, že je něco špatně. Kontaktuj rodiče a např. školního výchovného poradce. Spousta lidí anorexii nepřežilo, proto se tyhle věci musí řešit včas!
Mám zkušenost pouze s holkama, které pokud nezačnou pořádně jíst na to za chvíli budou mít náběh. Pokud chcete zdravě hubnout rozhodně to NIKDY nepůjde bez jídla, na to nezapomínejte. Přestaň se cpát mekáčem a dělej si kvalitní maso a zeleninu. Nikdy nemůže být člověk tak (domněle) TLUSTÝ aby to řešil nejezením, to si radši nechte odsát tuk :(

AROGANCE
Když má někdo přehnané sebevědomí, chová se k druhým velice domýšlivě a nadutě a zásadně upřednostňuje své ego. Lepší je zdravé sebevědomí a to asertivita. Arogantní lidi nemáme rádi, vždycky jsou nad námi, chladní a vždy musí být středem vesmíru. Možná se dá říct, že je to porucha, kdo je arogantní trvale, nikdy nemůže mít pravé přátele.
Za to, že jsem arogantní už jsem párkrát byla nařčena, jen proto že chci pro druhé to nejlepší a ráda prosadím svůj názor :P Ovšem neříkám nic, takový arogantní Chuck Bass... <3 mmm.

ANTIKONCEPCE
Díky bohu je 21. století a dívka má dnem MNOHO možností jak se chránit, tak je využívejte! Antikoncepce je od toho, aby zajišťovala, že dívka neotěhotní. Každá antikoncepce sama o sobě nemůže být 100%, takže je dobré je kombinovat.
Hormonální antikoncepce - pilulky nebo náplasti, které dávkují hormony do těla, nitroděložní tělísko, spermicidní krémy a dámské kondomy. Jednou z nejúčinějších kombinací při pohlavním styku je kombinace s kondomem. Ten jako jediný chrání i před pohlavně přenosnýma chorobama. Balíček tří koupíte za 30Kč a můžete si tim ochránit i život. Nestyďtě se říct si o antikoncepci nebo přesvědčit svého kluka, že bez antikoncepce to nejde. Nebo chcete být náctileté maminky? :P


Pleť :*

24. února 2012 v 17:12 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Můžu říct, že péče o pleť je pro mě nesmírně důležitá. Každý večer se odličuju, přes den si dávám masky když jsem doma apod. není den, kdybych si nečistila pleť. A proč to taky zanedbávat? Je to důležité, tvář je místo kde se Vám podívá 100% lidí! ;D Netrpím pak vyrážkami. Mám pleť typu T, což je tkzv. problémová T zóna (brada, nos, čelo), která se občas mastí nebo zanáší černýma tečkama.
Tohle používám:
1) Odličovací mléko + toner - odlíčí a je s výtažkem z kozího mléka (ale tak moc nesmrdí)
2) Pleťová voda s aloe a arnikou, je z Oriflame, používám i Dermacol pro citlivou pleť, jak kdy.
3) Planet spa od Avonu s bílým čajem - tohle vás přesvědčí o tom, že čištění pleti je i zábavné, je to slupovací maska.
4) Zelený balzám a ten je, jak říkají u nás v rodině, i na přejetí autobusem. Vyrážky, říznutí, oděrky vše to vyléčí! Vyrábí ho dr. Wojnar a kelímek koupíte asi za 100Kč.
5) Dove krém - hydratující, protože pleťová voda vysušuje :)

Co používáte na pleť a osvědčilo se Vám? :))

A to má být hra, pane Komenský?

23. února 2012 v 15:00 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Článek jsem pojmenovala podle jednoho citátu:

"A to má být hra, pane Komenský?"

Kratší seznam by byl toho, co ze školy umím.
Co jsem se zatím nenaučila:
 1. pochopit matematiku a věci s ní spojené, např. na co je mi nějaká steni-něco metrie, co zní spíš jako oddělení v nemocnici
 2. k čemu je sakra to účtování způsobem B, co je tak lehké ale údajně to NIKDY nepoužiju?
 3. dějepis - ze základky jsem zapoměla a na střední mě neučili takmer nič.
 4. nenaučila jsem se tomu všemi opěvovanému samostudiu (což prý spočívá v tom, že žák doma studuje SÁM :O)
 5. absolutně netuším co je to bazický index
 6. ...a hlavně nevím jak jsem prošla 4 roky? ;DD
Co ale umím je dostat se od zastávky do školy za rekordních 5min., sníst párek v rolíku za 3min., vyčůrat se za 2min. a a zjistit z čeho se tuhle hodinu píše za 1min.

Nejradši ve škole mám bufet (mu gusta) <3
Jedna starší fotka a ukázka toho, jak se my bavíme ve škole ;DD

Nenormálně normální

22. února 2012 v 23:06 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
V téhle době je těžké vůbec říct, co je a co není normální. Dá se však považovat za normální to, co uznává většina společnosti. Chceš být vyšinutý snílek nebo slušné děvče? Tak koukej :P
Slušná dívka nikdy:
 • nenosí spodní prádlo více než 1 den
 • neříká na veřejnosti pi, nebo ku a podobné :P
 • neukazuje kalhotky (jen svému příteli)
 • neopíjí se tak, že nezvládá chodit
 • nečurá na veřejném prostranství
 • nechodí oblečená jako poslední vandrák
 • umí se chovat
 • má průměrně dobré známky.
Teď bych to rozvedla, to že se myjeme a převlékáme snad je "normální" ;DD Nemusíš se každý den do školy vytasit s novým modelem, ale jedno triko 3dny po sobě je stejné jako zkažená ryba a host - když je necháno dlouho - smrdí :D

Holka která mluví jako dlaždič ještě nikoho neuchvátila, pokud si s kámoškou občas ráda zanadáváš na kluky je to ok, ale např. do tramvaje se nehodí "pí...ten ču... na mě mě čumí jak ko..." Na toho nikoho nesbalíš (proč asi..)

Holky s roztaženýma nohama a výstřihem (nebo už to je sukně?) do pupku jsou laciné, dělány jen na jedno. Zaujmeš lidi na pár sekund, nebo tě jen opovržlivě sjedou pohledem.

To už tu bylo stokrát, ožralky kterým táhne líh z pusy nemá rád nikdo!

Když si čapneš před radnici a vykonáš svou urgentní potřebu - mám novinku - nejsi vtipná ani roztomilá, nezapomeň se u toho vyfotit :D

Když méně je více tak i to se musí zvážit. Mini sukně a vršek od plavek teda není oděv do společnosti. I když nakupuješ u vietnamců nebo na tržnici (což NEodsuzuju) vždy buď čistá a upravená. Nenos seprané vybledlé staré věci, roztrhané džíny a okopané boty. Dokonce jsem slyšela o zajímavé studii, když stojí na přechodě žebrák a přejde na červenou, nikdo se za ním nerozejde a radši počká na zelenou, když ovšem to samé udělá podnikatel v obleku Armani s kufříkem a naleštěnou patkou, až 50% lidí přejde na červenou též, protože působí TAK věrohodně.

Chovat se - je nepřeberné množství tipů jak se chovat ve společnosti snad jen: nelži, neboj se výše postaveným lézt do zadku, nekraď kluky jiným holkám a pěkně se uč. Jo kéžby to tak dělaly všechny :P

Vzdělání je jedna z nejdostupnějších věcí u nás, jen musíš chtít. Učit se a vzdělávat může každý kdo o to má zájem. Já sama za sebe odsuzuju nevzdělané a hloupé lidi bez všebecného přehledu, co dělají od nevidim do nevidim. Proč by mělo být fajn, že nemají ani selský rozum ale jsou "dobrého srdce"? Nemusím Vám povídat, co dneska dostanete za dobré srdce ;)....

this gettin me higher!!


Když se holky chybami učí

20. února 2012 v 20:46 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Nikdo není neomylný a tak každá z nás občas šlápne vedle. Tady jsou největší chyby v outfitech, které děláme.

Trpaslice
Nevodný střih kalhot do nízkých bot. Například široké kalhoty se sníženým sedem do válenek. Gratuluju, tvoje nohy jsou o 30cm kratší, čau trpaslíku. Pokud máš široké kalhoty nesnaž se je narvat do úzkých kozaček a radši je dej ven, i když to není úplně TRENDY :P Pokud máš válenky určitě se vyvaruj optickému snížení a buď si vem jiné botky nebo kalhoty.
Když je méně více
Máe spoustu nových kousíčků a chceme je všechny ukázat najednou! Proto šála pásek, svetr, vesta, šortky, punočšky a kvanta doplňků. Nene, méně je opravdu více, neplácejte jedno před druhé v jednoduchosti je síla.
Mix
Květinky plus pruhy? Módní policie by tě vzala hned! Nejde spojovat nebe a dudy, pokud máš oblíbené vzory drž se vždy jednoho (např. jen leopard) nebo proužek, vždy jen stejně vedený, kostky nebo káro podobného stylu a barvy aby nebyl takříkajíc každý pes jiná ves.
Slazení :P
Samozřejmě jde o sladění, co a jak barevně k čemu. Nejhorším prohřeškem jsou podle mě nehodící se boty ke kabelce. Když máte černou kabeku dá se říct, že černá se zkombinuje se vším, ale hnědá pouze s odstíny hnědé, béžová s fialovou nebo krémovou apod :P
Já osobně zbožňuju styl Leighton Meester, je proslulá tím, že miluje kloboučky a různé čelenky, prostě si ráda zdobí hlavinku a je děsně roztomilá. Plus má vždy úžasné boty :)) jo mít její šatník, pískám si ;P

Kdyby byly ryby v řiti...

14. února 2012 v 21:56 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Já si pořád říkám co by, kdyby. Uvedu pár vážných věcí ale i legračních extrémů ať nejsme tak škrobení :P
Co by se stalo kdyby...
...neexistoval státní dluh a rozpočet by byl každý rok přebytkový?
To by se i prasata v žitě měli jak chudáci! Český důchodce by byl vzorem přepychu, školy i jízdné zadarmo a žádní nespokojení občané.
...neexistovaly nemoci?
Země by za chvíli byla plná lidí, možná by se počet vyšplhal až na 30mld obyvatel a my tu stejně umřeli hlady.
...se nemuselo chodit do školy?
Lidi by...asi ani nebyli lidi, vrátili bychom se zpět do jeskyní a ženské lovili špalkem po hlavě.
Teď něco více komického (pokud Vás nenadchla jeskyní žena skolená kyjem)
Co by se stalo kdyby...
...lidi mohli létat?
Nemuseli bychom chodit, no né :D ale zkrachovaly by aerolinky.
...láska byla navždy?
A kterého ex bys nesnášela? Kdo by zocelil tvůj charakter rozchodem a podvodem?
...kdyby jsme nemuseli čůrat ani to druhý?
A pak že vrcholem vztahu je když se před partnerem vy... ;D ale ulechčilo by to spouuustu věcí ;D A jídlo by vycházelo kudma?
...se přání stala skutečností?
Tak upřímně kolik klůků si přebrala? Teď bys měla akné i na prstech, nulové prsa a mega zadek :D Škola by hořela a bývalý byl bez penisu ;D

Co kdybych byla tygr? ;DD

Článek plný lásky! <3

13. února 2012 v 22:13 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
A je tu svátek všech zamilovaných! Nebuďte zahořklí, pokud jste zrovna singl, dám vám tipy jak si užít valentýna sama a nebo s miláčkem :)
Sv. Valentýn byl kněz co natajno oddával milence, za to zemřel. Proto si dodnes zamilovaní užívají tento den a jejich láska překonává různé nástrahy jako v dávných dobách.

Single lidičky
Je divné křičet a kopat kolem sebe jak nenávidíte Valentýna a že ti co ho slaví jsou p... Zbytečné ukazovat že Vás něco bolí.
 • Kup sama sobě balík čokolád a pugét růží, to ti zvedne náladu
 • Do své schránky si tajně hoď přáníčko a pak si hraj na překvapenou
 • Najdi někoho kdo je na V. taky sám a sejděte se
 • Maluj všude srdíčka a před zrcadlem si řekni pár komplimentů
 • Napiš bývalému, není náhodou na V. taky sám? :P
Pro párečky
Gratuluju, milujete se a jste plní nadšení, tak si to užijte i když někdo říká, že nepotřebuje jen jeden den na to, aby ukazoval svou lásku. To je kec, nebo došly peníze :D
 • Stravte spolu celý den v pelíšku
 • Dejte si srdíčkové dárky
 • Pošlete si zamilované smsky (pokud to neděláte běžně)
 • Uvařte si jídlo ve tvaru srdíček
 • Napište si a vyrobte vlastní přáníčka
 • Užijte si víkend v lázních nebo na chatě
Jak oslavíte Valentýn? :))

Abeceda a soutěž!

12. února 2012 v 22:09 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Tak mám zase nový "boží" nápad! Nakopla mě hlavně ta krásná návštěvka :)
Jako první, přichází rubrika ABECEDA. Abecedně se dozvíte o všech tématech, která Vás zajímají. Dnes je na řadě (překvapivě) písmeno

A!!!
Do komentářů napište, jaké téma na A by Vás nejvíc zajímalo, já na něj zpracuju článek. Téma z nejvíce hlasy dostane článek :)) Tak jedem.
Klik na CČ.

Tchýňka a Tchánek :D

11. února 2012 v 20:00 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Když už máš vážnou známost, jisto jistě tě tvůj kluk bude chtít ukázat doma. Na tohle máš většinou jen jeden pokus, takže se podíváme, jak na to. (abys příště nemusela čekat na chodbě ;D)
1) Mysli dopředu
Ať už to budou staří usedlíci nebo médní ikonky, nezapomeň se obléct přiměřeně slušně, žádný velký výstřih nebo díra na ponožce. Ovšem nikdo po tobě nechce kalhotový kostýmek! ;)
Promysli si, co bys o sobě řekla, když se zeptají? Tady je povoleno lhát. Pokud např. kouříš a víš, že jeho rodiče jsou nekuřáci, k tomuhle se nepřiznávej.
Dones něco malého, buď sušenky nebo malý dárek, to potěší každého hostitele.
2) Jsi v tom
Tak už si rodiče viděla, oni tě na první pohled hned odhalili a jsou protivové. V tomto případě prostě zůstaň milá. Nikdo kdo není protivný, na toho se ten druhý nedokáže dlouho zlobit. Jsou srdeční a otevření? Vyhrála jsi.
Pochval sedačku, barvu malby nebo chutné jídlo, to maminku jistě potěší.
Jestli nejsi fanda domácích prací, do ničeho se radši nehrň, ale ze slušnosti nabídni třeba, že sklidíš ze stolu nebo utřeš nádobí. Pochopí to jako slušnost a možná tě o to ani nepoprosí.
Nemusíš se bát říct si o pití nebo, že je v místnosti moc zima, přece jen tady nejsi na výslechu (i když to tak někdy působí). Nezašívejte se s miláčkem hned do pokoje, bude jasné o co Vám jde a ani jeden se na návštěvě nebude cítit příjemně.

Ještě malé postřehy:
Vždy se zouvej přede dveřmi, ne každá domácnost přijímá mokré šlápoty na chodbě.
Neopij se, i kdyby ti dobří moraváci nabízeli sebevíc dobrou slivovici.
Pokud nejsi žádná chytračka a učíš se místo studování, nehraj si na studentku práv. Měli by tě brát takovou, jaká jsi.
Vyvaruj se slovům jako vole nebo prdel. Stejně tak frází: váš syn si mě vybral tak máte smůlu ;D

Jaké zkušenosti máte se seznamováním s rodiči? Stal se Vám nějaký zážitek při prolomování ledů?

Beware of the Tiger!

11. února 2012 v 11:51 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Haha, dneska si dovolím dát jen fotečku ;D + návod jak ze sebe udělat tygříka :)
Takže jako první, základní makeup+pudr záleží co používáte, ale doporučuju dát nějaký podklad aby líp chytly stíny a tužka. Na oči jsem nanesla hnědo-béžovo-oranžové stíny, hodně vysoko až k obočí, nebojte se pořádně rozmazat. Na orámování očí, na proužky na tváři a čumáček jsem použila kajalovou maxitužku od Oriflame (je hrubá v takovém kuželu a vysunuje se jako rtěnka). Oči jsem obkreslila pouze ze spodu a protáhla oba koutky, aby vznikly kočičí oči. Stejně tak řasy namalujte jako by ven, ke straně tváře, do boku. Proužky na tváři trochu rozmažte, můžete ještě přidat oranžové stíny. Stejně tak s čumákem, já si i načernila obočí a lehce rozmazala.

Na hlavě mám leopardí ušanku a dále leopardí podprsenku (dejte si triko, svetr, šátek nebo co máte :)

Líbí se Vám? Mě vaděj ty rovnátka ;DD

Velké holky bloggerky

6. února 2012 v 19:14 | Laprinečka ;D |  Fashion
Každá znáte fashion blogy - v mnoha ohledech jsou lepší než blog.cz, holky tam mají všechno!
Vybrala jsem si dvě, podle mě velké hoky bloggerky, první Isabelle Strömberg, její sránky: http://werun.nyheter24.se/isabelles/
Musít ji znát, je blonďatá a skoro každý zná její fake, miliony holek na světě se za ní snaží vydávat. Pro je tak dobrá? Její články jsou řekněme o ničem, překládala sem si je a ke každému článku přísluší asi 3 řádky textu ale její síla je v těch fotkách. Fotí si jídlo, oblečení, akce a má prostě lepší foťák než my! :D Navíc na každé fotce musí vypadat dokonale, to je k vzteku :P

Druhá je Gabrielle Miau, její blogspot http://ilikeitfast.blogspot.com/ to není blog pro každého, já osobně bych ji přirovnala k Cherry Stelle, má kontroverzní (občas nahé) fotky a skvělý smysl pro styl. Její síla opět vyplývá z fotek, k článkům je vždy jen pár slov. Před vstupem na její blog se vás dokonce google ptá, jestli jste dost dospělí na obsah toho blogu :P

A co na tom teda je?
 • jsou odjinud než z česka
 • mají lepší oblečení (a asi i víc peněz)
 • jejich tvář je vždy dokonalá (i na fotce z akce, s 3promile v krvi!)
 • dokonce i kluci kolem jsou lepší! ;D
Kterou blogspoterku nebo bloggerku máte nejradši? Čtete i zahraniční blogy?
A tady je Vaše česká Lapri :D

italian chocolate and fake nails

5. února 2012 v 21:54 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Dneska jsme strávily s blogerkou Niki Fiziovou beauty den.
Bylo skvělé na chvíli vypnout, utratit peníze a ještě si dopřát hýčkání. Jako první jsme si v paparazzi Fashion café dali drinky a kávu. V tomto café baru jistě paparazzi pořídili pár našich slušných fotek :D:P
Pak jsme šly na nehty, to asi zní nudně ale byl to fakt zážitek :D aspoň pro nás dvě. Jelikož jsem velmi zamilovaná nechala jsem si na nehty namalovat srdíčka :P
Vykoupily jsme terranovu a šly na večeři do Mekáče. Zrovna jsme mluvili o Dominice Myslivcové a co nevidíme, mašíruje si to kolem s tím jejím týpkem co má bílé Lamborghini. Měla strach jít dovnitř, ani se nedivím ;D
Co je nového?
Při slově maturita mi naskočí husí kůže a jsem donucena (ano prosím) se učit jak o život.
Jak jste si všimli, porušila jsem cholesterolovou dietu (poprvé :P)
Zítra přednastavím aspoň 6 článků, aby tady něco bylo, protože mám přes týden málo času.
Jen co se oteplí, mám pro Vás připravenou monster skvělou soutěž, tentokrát o věcné ceny, takže sledujte blog :)

Holky ožralky

3. února 2012 v 11:15 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Někdy si holky opravdu myslí, že když si ožerou pusinky jsou bohyně svádění apod. Dám ti tipy jak se pohlídat, za každé situace vypadat dobře a ráno se pěkně vyspat :)

1) Předcházej
Účinkům alkoholu se dá předcházet, než se opiješ, dej si něco mastného nebo smaženého, nebude ti pak špatně. Doporučuji třeba McDonald nebo prostě doma udělané hranolky. Za každou štamrpli bys měla vypít několik doušků vody, alkohol odvodňuje, proto nás ráno tak bolí hlava. Lepší je proto pít míchačky, např. capitán s colou nebo vodka s džusem. Dobré je zakusovat brambůrky nebo slané tyčinky, také předejdeš negativním dopadům alkoholu.
2) Vydrž
Člověk by neměl pít do stavu, kdy už si nespočítá vlastní prsty a zapomíná, kde bydlí. Pij jenom tolik, co ti dovolí krevní oběh, menší a hubené holky snesou mnohem méně než holky vyšší a silnější. Vyjímka je pokud by ses ožrala kvůli maturitě nebo jinému úspěchu, to jdi do mrtva :D! Tohle jsou rady jak se ve společnosti udržet fit :) Pij s přestávkami, ne rychle nárazově, pokud to jde vždycky jdi přebytek alkoholu trochu vytančit.
3) Zůstaň dáma
Nikoho nezajímá holka co se valí ve špíně v kaluži svého potu. Už proto bys měla zachovávat nějaké dekorum. Alkohol ničí zábrany a pak holkám nevadí jestli v minus 10 lítají v kalhotkách venku nebo olizují ženatého chlapa. Snaž se držet nohy u sebe, pokud se ti motá hlava nevstávej a pokud se ti chce zvracet odejdi na WC. Nepříjimej ani igelitku ani rady aby jsi šla na vzduch. Nepij z láhve jak nějaký buran a dopřej si skleničku.
4) Dobré ráno
Pokud se ti stále motá hlava dej si vlažnou sprchu a omyj si obličej. Dále pij dost vody a zkus se i najíst pokud ti není nevolno. Pokud si ještě trochu nametená zaručeně se ti bude motat hlava když si lehneš, lehni si na bok a nezavírej oči. Nebo se pokus usnout :P

Pokud jsi vše dodržela špatně ti ráno určitě nebude a vyspíš se jak princezna do růžova :P
Kdy jste naposled byly tak opilé, že jste nevěděly o světě? :D