Květen 2012

Párty outfity

21. května 2012 v 22:11 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
party outfits

Připravila jsem si malou inspiraci k outfitům, teď na léto. Co bych vypíchla:
šatičky č. 1 - úžasná trenodvá záležitost. Trochu elegantní ale přitom pohodlné, přepásejte pásečkem
psaníčka - kabelky v čtvercovém nebo obdélníkovém tvaru do ruky, výborné, moje oblíbené
krátké trička - volné krátké trička, co odhalí pupík
živůtek - nádhera. kde se to u nás dá sehnat?
květinky na kalhotech - jsou volné, látkové a u kotníků většinou užší. doplňují se páskem
KTERÝ BY JSIS VYBRALA?

Nejlepší kamarádka /BFF/

19. května 2012 v 14:19 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
U mě osobně je moje nejlepší kamarádka všechno - sparing k dělání krávovin, zpovědnice i prostě přítel, co mě podrží. Co si ale BF (best friends) musí vytrpět aby byly ty best, je někdy zajímavé :D

Znáš určitě ten vtip "dobrý kámoš ti do vězení donese buchtu s paklíčem, nejlepší kámoš sedí vedle tebe a říká: ty vole, tak to jsme posrali" a přesně tak si nejlepší kamarádku představuju. Když dělat kraviny tak společně, navíc se všechno dělá ve dvou líp (např. ukazování zadku ve výloze klubu).

Nejlepší kámoška ti vždycky řekne, jak vypadáš
Jí se můžeš zeptat, jestli tě sukně nedělá tlustou, jestli nemáš flek na zadku, když máš jahodové dny a jestli náhodou tvůj nový makeup není moc oranžový. Je tady ale úskalí, třeba mě a mojí Sárči, že někdy ta druhá vypadá tak trapně, že je třeba ji v tom vymáchat. A taky se jí trochu zasmát, no ne ;D Dyť to nemyslíme zle.
Co je v domě, není pro mě
Ta opravdu nejlepší, ti nakonec ani nezbalí kluka. Horší je jestli máte stejný vkus, ale pokud si polezete do zelí, nejlepší kámoška to být nemůže. Moje BF má teda hodně odlišný vkus takže díky bohu? :D
Řekni cokoliv, nikdo tě soudit nebude
Máš jistotu, že i kdyby tvuj bývalý byl sebevětší charakter, teď ti zlomil srdce a je to "navýsost kretén k poblití". Můžeš se bavit o nemocech, bolestech, pocitech z holení nohou nebo jiných blbostí a nikdy tě neodsoudí. Já s mojou, chodíme i na WC spolu ;D
Co je moje, to je tvoje
Potřebuješ půjčit triko na párty nebo jen cigaretu? Je tady vždycky pro tebe a když pak nemá ona, máš na půjčení ty. Zaplatí za tebe oběd a ty za ni třeba svačinu v bufetu.
Hlubší než...
Výhoda nebo nevýhoda, posuďte sami, že přátelství holek je tak hluboké. Nejsme jako kluci, řekneme si první poslední a potom jsou naše hádky velmi ostré a bolestivé. Navíc když se holka urazí, co ví, může pak použít proti tobě a holčičí války nejsou vůbec pěkné.
Přezdívkovaná
Třeba si nějak speciálně říkáte, máte svou řeč nebo i písmo? Já s mojí BF si konstantně říkáme MORČE (od moris;more).

Další BF věci:
vlastní sešit, kde jsou sepsané vaše zážitky
tuna fotek na FB (a i jinde)
učebnice, popsané z hodin, kdy spolu sedíte
společné hlášky (lehni!)

Q: Máš nejlepší kamarádku? Jaká je? :)

Už jsme skoro jako dvojčata! ;D

PMS - nejen protivná, megera a svině

16. května 2012 v 21:09 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Otvírám Vám dveře do nečekaných zákoutí - ano Vám milí muži!
PMS neboli premenstruační syndrom - určitá doma před periodou kdy...
...vrčíme, brečíme, koušeme, slintáme, přežíráme se, nadáváme, milujeme, urážíme se, jsme protivné, jsme zábavné....

PROČ SE TO DĚJE?
Panebože, říkáte si, už tak ste 7 dní protivné jako prdel, proč ještě týden navíc?! Pokud tohle Bůh nevymyslel jako trest za Vaše občasné nevhodné chování tak už nevím. Tím, že se tělo připravuje na možné těhotenství, jsou hormony nastartované na maximum.

ŠÍLENÝ HLAD
Tělo se chce zaobalit aby se připravilo na dítě. V tomhle období, sežeru od bůčku až po sardinky cokoliv. Místo 2 rohlíků na večeři, jich spořádám 5 + ovesná kaše, čokoláda a trochu špaget s lečem. Přitom mě spaluje chuť na cokoliv sladkého nebo slaného (např. čínská polívka, zelí a bramborové knedlíky a navrch třeba kompot). Mým štěstím je, že ty týdenní jatka se na mě nepodepíšou ani gramem.
EMOČNÍ KOLOTOČ
Nebudu lhát, v tyhle dny by mě rozbrečel i bilboard s pelargóniemi ve slevě. Každé štěně mě rozněžní k slzám a když mi někdo nadává můžu se z toho sesypat. Je mi líto všech lidí a v tyhle dny přispívám bezdomovcům i charitám.
ČASOVANÁ BOMBA
Když teda zrovna nebrečím nad štěňaty (asi tak dvě hodiny po) jsem trochu časovaná bomba. Nasere mě každá maličkost a do běla vytočí jen jediná připomínka. Co po mě sakra furt kdo chce? Proč mě nenecháte být, když pak budu 7 dní trpět?! Na co se sakra čumíš? A proč vůbec něco říkáš? Po tomhle následuje další brek ;D

Nezoufejte! Tohle se neděje všem holkám, toho jste naštěstí ušetřeni :)

Soutěž o úžasnou labutěnku

15. května 2012 v 22:18 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
V mém videu, co je v kosmetické taštičce, jste mohli vidět labutěnku. Ptali jste se, kde jsem ji sehnala a proto jsem se rozhodla dvě koupit a umožnit Vám ji získat zcela zdarma! Přísahám, že je úžasně hebká a vůbec je celá super. Chceš ji?
Stačí ti udělat jen maličkost!

Na mojí stránce zde > http://www.facebook.com/lapriblonde kliknout na LIKE a SDÍLET.

A odpovědět do komentářů co nejoriginálněji na otázku:

"Jak by jste strávili poslední den svého života?"

Do komentáře připojte svůj FB abych Vás mohla najít :)
Dva nejlepší vyhrávají zaslání této epes rádes labutěnky přímo do domu! :)

Dobré ráno /a co je na něm dobrého?/

13. května 2012 v 15:24 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Na celém dni vůbec nejvíc nesnáším ráno. Konkrétně nedělní.
Nevadí mi ani tak to, že musím vstávat, ale ten tíživý pocit, že končí víkend a začínají povinnosti.Ano i když nechodím do školy ;D
Jaké jiné nepříjemné věci přicházejí ráno:
KOCOVINA - buď se dobře vyspíš a nebo ne, hlava je jako střep a žaludek jako na centrifuze.
LOUČENÍ - odjíždíš ze skvělé akce, loučís se s klidem např. nějaké chaty
KONEC LÁSKY NA JEDNU NOC - přesně proto jste na jednu noc, protože se ráno rozloučíte
ÚKLID - kolem pěkný chlívek, takže buď uteč nebo zkysneš u mytí tisíců a tisíců skleniček a talířů

Přesto, jak se snažím být optimistická, nedělní ráno a rána vůbec mě naplňují zvláštním pocitem nervozity, smutku...
Ale aspoň se těším na oběd! :D

Kterou část dne nemáte rádi a který den? :))
Kamarádka si včera hrála a byl z toho takový culík. Není dokonalý, ale komentujte - líbí se Vám? Udělali by jste ho líp?

Miluj svoje křivky!

11. května 2012 v 19:00 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Nemusíš makat tři hodiny denně na ideální postavě nebo se omezovat v tom, co máš ráda. Dneska o tom, jak svoje tělo milovat takové, jaké je.
S nějakým tělem jsme se prostě narodily. Ať už je bledé a nepřílíš pevné nebo s rychlým metabolismem a rychlo se opalující. Nemusíš dokonce přírodu ani potlačovat.
Proč jsou jiné holky tak hubené?
Hubená neznamená být krásná. Já osobně upřednostňuju kus chlapa, ne vychrtlinu, která mi kostma nadělá modřiny a tak je to i u kluků. Každý chce "mít co chytit" a nerad počítá žebra. Pokud nejsi chudá jak ostatní holky nezoufej. Pořád je spousta oblečení, které zakryjou bříško nebo širší boky. Navíc se širší pánví se ti porodí jedna báseň zatímco dámy anorektičky se budou neskutečně trápit.
Ona má větší prsa než já!
Třeba není spokojená s prsama č. 5 a bolí jí záda. Navíc jak se říká, prsa se vždycky dají udělat. Nemusíš se bát, že by tvé dvojky někoho urazily. Chlapům to jako objekt touhy stačí ať už malé nebo velké. Navíc - nejsme pornohvězdy!
Mám genetickou nadváhu
Říká se, že ve skutečnosti jde oblafnout i geny. Ale dnes se nebavíme o tom, jak proti tomu bojovat ale jak se s tím spokojit. Ber to něco jako dar, že si taková jaká jsi.

Cvičení ke spokojenosti
Postav se před zrcadlo jen se spodním prádle. Pohlaď se po každém kousku těla a pochval ho. Např. panejo to je ale pěkný zadeček, ten by chtělo spousta kluků. Ujišťuj se v tom, že jsi krásná, protože doopravdy jsi. Ideál krásy v podobě 50ti kilo opravdu mizí. Už odedávna jsou plné křivny chápany jako symbol plodnosti a zdraví. Což nepochopí např. 16ti letí zmetci, ale muž pro život ano.
Hýčkej se balzámy nebo různými kůrami pro hebkou pokožku (tělové mléko AVON, švestka Vanilka, 69 Kč). Dopřej si také zvláčňující koupele nebo masáže.
Nebudeme nikdy všechny krásné a hubené podle jednoho měřítka, protože každý byl stvořený jinak a každý sám o sobě je originál. Mysli na to.

Otázky pro Vás: Kolik vážíš a jsi s touto váhou spokojená?
Kdy si přijdeš nejvíce sexy?

Video na přání :)

11. května 2012 v 15:07 | Laprinečka ;D |  Videa

Tajná symbolika

11. května 2012 v 14:27 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Muži respektive kluci toho narovinu moc nenamluví, a proto se musíš naučit orientovat se i v drobnostech (upozorňuji, že po tomhle článku se leckterá z Vás může stát krajně paranoidní :D)

MLUVA
"Jsi nejlepší jakou jsem kdy měl" - Jsi totiž poslední, co mu udělala orgasmus.
"Ne miláčku, bývalku už jsem neviděl přes rok" - Sešli se za tvými zády.
"Dneska se musím učit" - tohle je velká lež hlavně když víš, že tvůj milý se neučí nikdy. Je to jen milosrdná lež před - Dneska od tebe chci pokoj.
Obecně u chlapů, ne i nevím, opravdu znamená ne a nevím, což je výhoda. Ne jako u nás ženských :D
SYMBOLIKA
"Pojď semnou vybrat postel" - chce s tebou souložit a ještě na posteli, která se bude líbit i tobě
"Jaké by se ti líbily talíře do kuchyně?" - chce stebou snídat a možná i obědvat! To je vážné
"Potřebuju si vybrat koberec. Půjdeš semnou?" - hotovka. Tenhle kluk s tebou chce bydlet, gratuluju
Není to sranda dámy :D?

Násilně originální

7. května 2012 v 22:36 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Poslední dobou, chtějí být všichni tak mermomocí originální, že jsou vlastně úplně stejní. Tím jak se každý snaží být 100% sám sebou a originální vlastně všechno zabíjí.
Originální není vždycky nutně to, co je TAK jiné. Když si vyholíš polovinu hlavy, asi se nenajde holka, co bude vypadat stejně ale budeš za pěkného šaška.

Takže jak mít svůj swag?

swag = z angličtiny, volně přeloženo když si věříš, vystupuješ sebevědomě a nosíš i určitý styl oblečení (u kluků úzké džíny, košile, trika s nápisy, kšiltovky, značkové boty; u holek věci, v kterých vypadají jako prostitutky - mini sukně, velké napěchované výstřihy), jsi tak trochu GANGSTA, ale hlavně cool. Především to ale znamená můt svůj vlastní styl.

Slovo SWAG originalitu skoro vystihuje. Pokud taková chceš být, musíš si hlavně věřit a to je určitě i smysl originality, že to co jsi teď právě vymyslela, je prostě nejlepší. Nemusíš mít dokonce ani ty nejdražší hadry.

Originální nemusíš být jen v oblečení, ale co tak chování, učení, jídlo?
CHOVÁNÍ
V tomhle světě je každý arogantní ignorant, co nehledí na city. Zkus být hodná a milá i k nepřátelům. V tom budeš originální.
UČENÍ
Učit se hlavou dolů na prolézačce? No co, aspoň se ti lépe prokrvuje mozek.
JÍDLO
Originální jsou jistě Číňané, ti sní všecko co má 4 nohy kromě stolu.

A potom, až se vyblbneš, zjistíš, že svůj vlastní swag už dávnou máš. To bude tehdy, až budeš mít všechny ostatní názory na tvoji originalitu v p...:D
Swaaag ;DD

Májovka

1. května 2012 v 20:57 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Je 1. Máje, nádherný svátek plný růží, růžové, třešniček a rozkvetlých jablíček. Na každém rohu muchlující se dvojička se srdíčky v očích, všude deky a chlazený Moët a hlavně, ta láska!

Kdysi, ještě pro naše rodiče to byl svátek práce, červený komunistický oddech od makačky. Dnes zapracovala komerce a podobně jako Valentýn je to pozérský svátek. Korunní Májovka a v televizi spousta reportáží o tom, jak bychom se všichni měli muckat. ALE…

Májový klasik


Máj uznává, najde si na Tebe minutku, aby tě políbil, dokonce může i donést větvičku třešně abyste nemuseli až na druhý konec města. Rozhodně mu nevadí, pokud by to nevyšlo, líbat se můžete kdykoliv.

Májový agresor


Máj dočista nenávidí! Kdo tak debilní svátek vymyslel? Většinou je ten člověk sám a závidí těm, co políbení budou. To potom vidíš, ty statusy jak na celý máj zvysoka se…

Májový šílenec


1. Máj je pro něj něco jako menší Vánoce. To bude krása pomazlit se na dece pod třešní, zamilovaně koukat a vyfotit se u toho.

Já osobně moc tento svátek neřeším, když jsem ještě kdysi měla přítele tak toho jsem k polibku pod třešní donutila, ale stejně nejlepší polibek proti uschnutí ti dá tvůj taťka. Jemu aspoň nejde o nic více.

Máme v parku jen jednu třešeň, takže předpokládám, že tam dnes bude narváno. Každopádně ať už patříš do jakékoliv skupiny, neměla bys zapomínat na tu krásnou vesnickou podstatu, kdy se doopravdy věřilo, že dívka by bez polibku zůstala na ocet, čili uschla. Doteď mě kvete barborka, takže já se vdám, bačkor mi vždycky ukazuje ven, takže brzy asi uletím a v jablku je vždycky hvězdička.
Venku je ale stejně krásně, tak utíkejte ven a zkuste ten svátek trošku přeměnit: Kdo olíbá nejvíc kluků pod čímkoliv rozkvetlým?