Červenec 2012

Citlivé hranice

26. července 2012 v 22:58 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Znáte to každý, ty pomyslné hranice mezi různými vztahy...jak vlastně něco říct a neurazit? Jak vhodně žertovat?
1. level
Věčné téma - někomu smrdí nohy nebo se nemyje a to se pak člověk zapotí, než ze sebe dostane slušný náznak. Mycí gel s nápisem UMYJ SE, TY PRASE nedoporučuju. Většinou to ale dopadá tak, že daná osoba si ráda nechá poradit a když je to mezi 4 očima, dá se tento trapas smést.
2. level
Než z venku přepneme na mód domácnost občas upustíme něco jen pro ouška naší party. Je nepříjemné zařvat Ty k...! když se do něčeho praštíme, nebo dohadovat se s mámou o nádobí jako s harantem někde na ulici.
3. level
Ten postelový, kdy je na místě upozornit, že mě opravdu orál nebaví, jenže jak to říct, pokud jste tak miloučké dámy jako já a nerady někoho zklamete. První pravidlo - MLUV. Co zůstane nevyřčené v tom se většinou pokračuje a nemusí se to řešit. Když ti něco vadí, řekni to. Tady nemáš, kde šlápnout vedle, protože věci, které ti nejsou příjemné prostě dělat nebueš a NEMUSÍŠ.
4. level
Odmítnutí...pokud ti jsou city druhého tak trochu v paži, neváhej to servírovat pěkně za tepla. Důležitá věc - nelži, nebo se do toho úplně zamotáš a nakonec stejně ublížíš. Představ si, co bys nechtěla slyšet ty a pak to stejně podej.
5. level
Ten nejvyšší a to jsou věci, kdy by člověk opravdu měl mít nějaké mantinely. Nebudeme souložit se zvířaty ani zabíjet lidi, to je hranice daná státem, morálně uznávaná (u většiny populace) a porušení hranice tu trestá zákon.

Překročení citlivé hranice nebo trefa do bolestivého je většinou opravdu nepříjemná. Snažíme se z druhými vycházet a proto nepřestřelovat.

Q:Kdy jste naposled překročili citlivou hranici např. kamarádství, lži nebo jiné?
Nevěř krásným očím, neboť v krásných očích faleš se skrývá.

Randomový post? :D

25. července 2012 v 19:47 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika

Vidím jak Vás poslední článek rozvášnil, tak trochu zjemníme ;D Aktualizovala jsem si wishlist, a koukejte, po čem moje srdce touží :)
Pro ty nýtky po kabelce bych zabíjela :D Pak bych si je dala i na boty apod. tahle je trochu podobná jako od Philippa Pleina, k dostání asi za 30 USD.
Ty kamínky a to držení jako boxer je úžasné. Když tu kabelku držíš máš jakoby 4 úžasné prstýnky. WOW.
Wedge botečky s květinkama a vysokooktanovou modrou. Nádhera a k létu nutnost. Nejsou nepohodlné jako high heels a vypadají úžasně :))

NĚCO MALÉHO K ZAKOUSNUTÍ:

- o víkendu mám jedno focení, kde ze mě udělají nádhernou ženu na promo fotky..pak je dám na blog :P
- do DM sem nehodlala nějak rýt nebo ji urážet, sama to asi nečetla, ale to nevadí, nebyl to článek pro ni, ale pro ostatní, aby si uvědomili rozdíl :)
- přišla jsem na to, že nejde ani hlát ani mluvit pravdu - ani v jednom se lidem nezavděčíte
- letní drink: MODRÁ ŽELVA ;D plus doporučuju vinný střik z růžového vína + limetka
- plus, kdo mi vysvětlí, co jsou to random posty?? :D

Tohle jsem dnes dostala :P


Já NEJSEM Dominika Myslivcová, já jsem LAPRI

20. července 2012 v 11:09 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Každý o mě ví, jak jsem mírumilovný člověk...ale můj pohár trpělivosti přetekl právě včera. Tyhle hlouposti se jen stupňovaly a teď je to tady, Lapri bude házet granáty!

Uvedu to na pravou míru - ještě jednou mi někdo na kanál napíše: další trapka jako Dominika Myslivcová, tak budou padat hlavy. Navíc se mi včera stal stresující zážitek, kdy jsem šla po Fifejdách a slyším (od dvou malých holčiček): Hele!! Dominika Myslivcová!

takže, já nejsem Dominika Myslivcová!

Hned Vám povím, co nás odděluje:
- jsem starší
- nenechávám se vydržovat staršíma chlapama
- když ona sbírala Didl myši a tahala za sebou kačera my s holkama rozjely autorský blog
- nejsem povrchní ani přeplácaná makeupem
- mám v hlavě selský rozum. neříkám že není inteligentní, ale takový ten přirozený rozum jí asi chybí.
- nemám udělané prsa
- nefotím se před fitkem, po fitku, na hajzlu, při kávě, jak přijdu od doktora apod.
- nevyužívám postižené lidi abych se zviditelnila

NEŘÍKEJTE MI, ŽE ZÁVIDÍM - co bych měla závidět? Teplákovku Louis Vuitton? Mraky fanoušků, co obdivují nulu v růžovém? Někoho, kdo jednou ráno vstal, matka ho vyfotila a on byl slavný? Prosím Vás...
NEŘÍKEJTE MI, ŽE JI NEZNÁM - třebaže nejsem její nejlepší kamarádka, to fakt ne dostkrát sem měla možnost vidět ji jak se chová a jak reaguje a to, co dělá je naprostá falešná zástěnka toho jak si na někom nebo něčem vydělat prachy. Chcípnu z toho eshopu doopravdy.

Co máme společné, a co Vás asi často mate:
- ano obě se jmenujeme stejně, ale já jsem DS ne DM
- jsme blondýny
- já mám Felicii a její rodina taky
... to je vše.
Nejsem bárbína z růžového blogísku ani druhá DM! Já jsem Lapri, založila jsem si svůj svět na tom, že umím psát a nejsem blbá rychlokvaška co zpovídá gaye.
Hlásím se k straně HATE, protože tohle co se děje není možné. FUJ!
Shame on you, DM. Nemám za potřebí jí tu vyrábět FAME, myslete si, co chcete jen mě s ní nezaměňujte!

Když chtějí 15ti leté pipinky obdivovat někoho, kdo toho dokázal houby prosím. Můžete se od ní naučit "profi" chůzi po molu, jak zpívat v nejhorší skladbě roku (vežte jí!) a jak zkombinovat nejrůznější blbiny z nejrůžovějšího obchůdku na internetu. Jestli má být tohle FAME, tak o tu NESTOJÍM.
Hádejte kým jsem se na této fotce inspirovala? BLONDE POWEEER

Žena za volantem

17. července 2012 v 11:12 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Znáte to - je na nás milion vtipů, každý chlap nám nadává a radši se nám na parkovišti vyhne. Ale my umíme být i dobré řidičky. Samozřejmě sama řídím a tak vím, jaké chybičky děláme, ale stejně nás milujete, right? :-*

Co dělají ženy za volantem špatně
Parking - ano, parkovat nám dělá menší problém, kéžby jste za nás, vy muži, parkovali sami. Je to hlavně tím, že máme horší odhad vzdálenosti a s tím se parkuje fakt blbě. Navíc nám to jde pomaleji, což vás vždy spolehlivě vytočí!

Sezení - všimla jsem si (i u sebe ;D), že ženy tkzv. hryžou volant. Musíme sedět hodně vepředu abychom pohodlně sešláply spojku nebo brzdu až na doraz a vůbec nám nevadí, že z takového sezení můžeme mít křeče v ruce, nebo pak být ztuhlé, jelikož nemáme ruce pohodlně natažené.

Semafory - než profičet na oranžovo-červenou, radši si počkáme. Za námi sice každý troubí: ty krávo proč si to nestihla, ale to nám nevadí. Taky se často zapomeneme, že už je zelená.

Šminky, telefony - no, tak se musíme namalovat ve zpětném zrcátku, než dorazíme do práce. To je trochu prohřešek, rozumím.

Co děláme líp, než muži
Za volantem neriskujeme - narozdíl od mužů si my ženy nic nedokazujeme, a proto nemusíme porušovat rychlostní předpisy apod. Taky je pro nás auto jen něco, co nás dopraví z bodu A do bodu B, my si jízdu užívat nemusíme.

Policisté - snadno mi policisté odpustí překročení rychlosti o pár KM, než cholerickému chlapovi v Audi, co spěchá na jednání. Jsme křehké a tak k pomilování, ach :)

Senzitivní - v řízení jsme vysoce senzitivní (nebo-li citlivé). Proto je naše jízda lepší, dbáme na chodce nebo kaluže, co by mohly ostatní pošplíchat a dokážeme mnohem líp předvídat chyby druhých, proto jezdíme tak zdrženlivě.

Q: Máte řidičák? Jsou lepšími řidiči muži, nebo ženy?

Nelži! a nebo radši mlč

15. července 2012 v 21:34 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Lež...brr, fuj. Má krátké nohy a co nejdříve s ní pojdeš. Navíc si vždy musíš pamatovat, co jsi řekla, protože pak vznikají smyčky rychle se stahující kolem tvého krku.

Milosrdné lži
Známe to všichni - musíme být jen kamarádi, víš, já pro tebe nejsem dost dobrá. Věty typu: ano sluší ti to, zakrývající pravdu jen proto, abychom druhé osobě neublížili jsou taky lži - ale budiž Vám v nebi odpuštěny.
Sezónní lži
Do nich zařadím nějaké polopravdy a mýty, které většinou servírujeme našim rodičům - slouží přece nakonec k dobrému účelu. Když zamlčíš, že jses přecpala Mekáčem, protože máš vysoký cholesterol, je to omluvné. Spím u kamarádky - taky v pohodě (dokud tě nedovleče domů Policie ČR s nablitým ve výstřihu).
Lži maskovací, nevěrné
Tak to si říkáte, jaké snad můžou být horší. Hodiny strachu, jestli nás neuvidí ta či ona osoba a lhaní stylem: ano spinkám miláčku:* nebo: mého bývalého už jsem neviděla roky.. Ty Vám v nebi snad taky odpustí - chráníte svého milovaného.
Chronický lhář ulhaný
Lže ve věcech, kdy to ani není třeba. Nevěř mu ani dobrý den, tento lhář si totiž spřádá historky buď aby byl zajímavý a nebo proto, že už lži dočista podlehl. Kdo z nás nikdy neslyšel ty historky kdy to bylo NEJVĚTŠÍ, bylo tam ŠEST SET LIDÍ apod. Jednoho takového znám, ale budiž mu opět odpuštěno...což je velice na dlouho ;D

Jakou největší lež jste kdy slyšeli?

5 vztahů, které ti nesvědčí!

11. července 2012 v 17:53 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Někdy je opravdu těžké prokouknout a poznat, že tenhle vztah nám vůbec nesvědčí a co hůř - ničí nás.

Tloustneš
Ne vždycky to je znamení toho, že tě miláček dobře živí. Co když si na nervy a proto se přejídáš? Nikdy nedovol klukovi aby ti mluvil do tvých tvarů (max. když ti udělá miminko). Je možné, že chce abys nebyla atraktivní pro druhé. Pozor - mohl by tě pak nechat.
Hubnutí
Radikální hubnutí z jeho keců nebo ze stresů o něj není skvělé i když ti to tak připadá. Chceš se ztratit dočista? Místo čekání na něj dlouho do noci a pak se celý den strachovat si dej zmrzlinu.
Psycho teror
Nikdo tě nesmí šikanovat a to ani tvůj drahouš! Pokud tě zamyká doma, křičí na tebe a cpe ti do hlavy věci proti tvé mysli - rychle uteč! Jsou situace končící domácím násilím a dokonce znám i případ kdy to končí léky na uklidnění. Tvůj tyran je ale vychytralý - i když ho šíleně miluješ, ničí tě to.
Ex šílení
Znáte to - je pořád tak sexy! Chce se mnou spát i když má holku, to musí nco znamenat! Mám novinku - neznamená to nic. Jen nějakou formu duševní prostituce, kdy se mu zaprodáváš a on z tebe má rohožku na svoje zablácené boty. Samozřejmě protože jeho nová zrovna nemůže nebo nechce.
Trošku blb
Co si budeme povídat - každá chceme chytrého muže vedle sebe, aby se s ním dalo popovídat a pořešit věci. Pokud je to blb, co sedí u televize s pivem (nějakej Homer) ty už výše jistě nepůjdeš. Vedle něj zblbneš taky.

A tady uvidíte ideální vztah :DD Fotka mě a miláčka - pro Vás, kteří nemáte můj FB :)
Nevím jestli umíte číst ve tváři (v mojí, ne jeho on je bručoun :D), ale já mám výraz maximálního štěstí :))

Jak porodit a nezbláznit se

10. července 2012 v 10:08 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Včera jsme byli s miláčem na téhle super komedii (What to expect when you're expecting, USA, 2012). Moje dojmy se různí!
Film je o pěti párech, kteří jsou v radostném očekávání. Nabízí 5 pohledů na těhotenství, nejvtipnější je podle mě to Brooklyn Deckerové a Dennise Quaida - mladá blonďatá macecha a starý rallye veterán. Její těhotenství je bez oteklých nohou, zvracení a častého čůrání. Její porod potom proběhne tak, že si kýchne a jedno z dvojčat porodí.
To, co by Vás vážně vyděsit mohlo je těhotenství Elizabeth Banksové - další blondýnky ve filmu, kdy její tělo otéká, miminko uvnitř má "prdíky", zvrací a prožívá neskutečné bolesti až nakonec zkončí spokojená na morfiu a porodí svého Thea Mini-Coopera.
Jennifer Lopezové (partnera ve filmu jí hraje Rodrigo Santoro) nebylo umožněno si ve filmu zahrát těhulku, ale dítě jen adoptuje z Ethiopie protože je neplodná.
Cameron Diaz - slavná cvičitelka v pořadu Hubneme v slzách má podle mě nejlepšího partnera, který výborně zahrál tatínka u porodu (Matthew Morrison).
Posledním neméně zajímavým párem je herečka známá jako kamarádka Belly z Twilight Anna Kendrick která dostala do páru úžasného Chace Crawforda <3 Bohužel jim osud nepřeje a i když otěhotní nechtěne ještě před prvním randem a vzápětí potrácí :(

Z tohohle filmu mám dva pocity - panebože, chci miminko! Jistěže ne teď, ale už se tak těším!
Za druhé - určitě mě čeká ten nejtěžší porod a já se z toho zblázním ;D

Kdo viděl tento film? Máte strach z porodu :P?