Srpen 2012

Laprína pipína

31. srpna 2012 v 13:12 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
whoooa a je to tady (jako každý rok!) a je to pěkně kulatý!

20 20 20 20
20 20 20 20

Laprína pipína má 20, už zítra, 1. září kdy obyčejně chodíme do školy.
Proč Vám to sakra říkám?
1) chtěla bych milion gratulantů (né darků ale roztomilých gratulantů)
2) miluju čokoládový dort :D
3) Všechny Vás moc ráda uvidím, nejsem jako DM a opravdu nemám VIP bodyguardy střeženou párty jen pro zvané se vstupem za 360 kč ;D

Není žádný dresscode, jen bohužel vstup 30kč jelikož se ten den koná i uzavřená párty :) Připravila jsem pro Vás kloboučky a spoustu šampusu, tak kdo se těšíí???

KDE?
ALEXANDRIA LOĎ - Výškovická 2614
v sektoru staré lodi (stůl ve trupu lodi)

Budeme pít do němoty, bude mi jedno kde přespím a budou nám hrát super DJové - DJ Motýl a DJ Auditor.

START JE VE 20:00 A VŠECHNY VÁS RÁDA UVIDÍM!

pokud bych Vás nepoznala nebojte se do mě šťouchnout a poprosit tak o pozornost :P

vintage&beckham

29. srpna 2012 v 11:24 | Laprinečka ;D |  Random posty
Nové přírůstky Domince - Victoria Beckham Signature kazetka s parfémem a tělovým mlékem :)
- koupací sada s tělovým pudrem od COTY s vůní růží
- jednoduché bílé triko (to se hodí vždy a když ho nemám nadávám :D) jen 29Kč, New Yorker
- zlatý šperk - výborně se hodící k poslednímu kousku ale nosím ho i k jiným věcem, zalíbil se mi
- halenka s vintage vzorem, není vůbec můj styl, ale když si ji obleču cítím se výborně. tmavě modrou blondýnkám vřele doporučuji :))

Co nového se děje?

Co by po mě mí miláčci fanoušci chtěli? já vás zanedbávat nehodlám :P
Pár dní do školy, ale já se děsně těším, hlavně na adapťák :P Co myslíte, budu mít ve třídě nějaké krasavce? :P Přijímám sázky.
Přes léto sem potkala tolik nových lidí! To bude asi nejlepší na mém létu :)
Závislá na sangrii s melounem :P

Když polibek říká více, než 1000 slov

21. srpna 2012 v 23:39 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrikaZnáme to z reklamy, kdy polibek vyjádří více než tisíc slov. V poslední době se mi stává, že za mě polibek ale řekne i to, co bych nechtěla a v podstatě je tak trochu MOC ukecaný. Líbání je přirozená věc, pro některé intimnější než sex samotný.

Druhy polibků

Polibkem můžeš odpustit, nažhavit nebo uklidnit. Nejkrásnější jsou, alespoň podle mě polibky vášnivé, které mají předcházet postýlce. Kamarádovi na tvář, taťkovi na čelo - líbat se můžeme všude. Dnes už není takovým prohřeškem se na veřejnosti políbit.

Existují soutěže jako líbací maratony, kde se páry vydrží líbat i 6 hodin vkuse. Nechci pak vidět, jak dopadají jejich pusiny.

Když mně se stane, že už někoho líbám, má to vždycky hloupý účinek. Někdy kluka líbám jen proto, že to ode mě asi očekává a chci ho trochu potěšit (ale rozhodně se nesvlíknu). Jenže můj ukecaný polibek namotává a namotává nápadníky dál a dál! Líbám tak, že vyjadřuju touhu po vztahu? Nejspíš ano, kdo mě jednou políbí, nejradši by semnou zůstal navždy. Je to něco jako hloupá schopnost.

Kdo se líbá, spaluje spoustu kalorií a k tomu vyměňuje nesčetné množství všech bacilů - jenže nám to tak chutná! Sepisovala jsem si seznam kluků, které jsem kdy políbila. Mohu prásknout, že jsem se dostala silně nad 60. To máme asi tucet chřipek nebo oparů - na které naštěstí netrpím.

Co Vám radím?
Líbejte se, bez ohledu na následky, polibek je vertikální vyjádření horizontální touhy. Kdo nezavírá oči, nekouká do srdce, kdo nepoužívá jazyk, je líný lenoch a kdo se při polibku usměje, to je dobrá partie. Já se směju v jednom kuse, šeptám do ucha a vidíte, co z toho je? Vztah mám na krku. A pokud se nechcete s ničím štvát, kupte mu jedno Raffaelo. To taky údajně všechno poví.


Nežij ve lži!

12. srpna 2012 v 23:18 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Kluk musí mít velký p....potenciál!
Opak..čím větší RYBA tím horší manipulace, potíže s prokrvením a kam sakra vůbec patří, on si snad žije valstní život!

Ne každý kluk s úzkýma kalhotama je gay
Dobře tomu těžko věřit, těm rokerům s rozkrokem u kolen přestože mají trubky džíny! Ani kluk v klobouku nutně není gay.

Alkohol ti nepomůže vyřešit problém...ale mlíko taky ne
Kdo se zhuláká a myslí si, že všechny problémy jsou tedy vyřešeny - omyl. Když se pak ráno probudíš s hlavou jako střep a s žaludkem jako uzlíkem nervů ještě více si uvědomíš, že o něco přicházíš apod.

Ženské prsa
No tak nenalhávej si, že se ti líbí jak ti hňácá prsa do čtverečků a řekni mu aby se zabýval tím růžovým uprostřed. YAY. A ani to by neměl ukroutit, je to kousek těla a ten opravdu něco cítí.

Sex po rozchodu
Jestli něco podobného provozuješ a říkáš si jak je to boží rychle na to zapomeň. Joo ty si určitě úplně v pohodě, takže nebrečíš kvůli tomu, že přestože s tebou spí miluje jinou?

Nevím
Žádné nevím neznamená NEVÍM (pokud se ho neptáš:co si dáme na oběd?). Nevím je vždy zaobalené NE nebo potlačované ANO.

Kdyby
Haha...co k tomuhle říct, víte co byste měli v zadinkách kdyby?

Zákon optiky
Ne vždycky když ty někoho nevidíš, on nevidí tebe! Než uděláš nějakou spostačinku dobře se rozhlédni kolem.

(trošku ošemetná situace) Muž a žena mohou být přátelé
Zajímavé, že to tvrdí jen ženy..

Na všechno se jednou zapomene
Možná odpustíš, ale jméno toho kreténa nezapomeneš NIKDY! Znáte ty příběhy - uběhlo 20 let, oni se potkali a je to tu znova.

Dvě řeky
Dvakrát do žádný nevstoupíš - pamatuj! Co když ale vstoupíš dvakrát, protože v té řece jsou dobré ryby? :P

Semínko
Když polkneš semeno neotěhotníš (to byla sranda, co říkáte? :D) Pokud ti náhodou někde steče apod. neboj - spermie toho na vzduchu moc nevydrží a prakticky umírají. To neplatí o přerušované souloži - když řekne "dám si pozor", nejdřív mu dej pár facek za to, jak je arogantní a pak věz, že to fakt neuhlídá. Ahoj mami :)

Justin Bieber se nezmění!
Tak mi prosím nepište, že by se mi teď už mohl líbit :(

Člověk se nezmění
Kdo se kdy změnil? Proutníka nenapravíš, lháře ani vraha taky ne. Takže bacha na tu řeku a vůbec, zapomeňte.

Škoda, že jsem úplně zapoměla, co jsem původně chtěla napsat :(...
Já s Vašima otázkama když jsem točila videoodpověď :)

And who the hell cares?!

9. srpna 2012 v 21:52 | Laprinečka ;D |  Random posty
Bože, všimli jste si toho nebo je (více než!) půlka prázdnin za námi? Předemnou tedy ta lepší půlka! Neváhám si užít každé vteřinky, co mám před sebou.

Báječná letní osvěžení:
avokádový koktejl
ledové čaje (zelené prosím:P)
ledový salát
meloun! (zkuste vydlabat půlku melounu, nalít do zbylého korpusu vodku a dodat kousky melounu + nějaký džusík co se hodí k melounu pokuď nejste tvrďáci!)

Nudíte se? (a nedoporučuju medvídka mývala!)
-Vyražte na nějaký open festival - pivo a hudba pod širákem (kdo nemá rád komáry apod. nedoporučuju vyrážet např. na Hlučín :D)
-Projeďte si chat na Facebooku a náhodně si vyberte někoho s kým jste si nikdy nebo už dávno psali a zeptejte se jak se má. Třeba příjdete na něco nového.
-Nechce se vám utrácet za vstupy na festival nebo open? Zbal kilo kuřecího a dvě plechovky Frisca (nově v plechovkách) a vyraž ke kámošce/kamarádovi na zahradu kde buď budete grilovat nebo si rozdělejte oheň. Pokud vám bude příliš horko v noci skočte do bazénu bez plavek :P
-Kdo nechce dávat stovku za koupaliště nechť vyrazí na břeh Odry či Opavice. Opaluje to stejně, koupáníčko je taky v pohodě (pozor na nějaké breberky...) ale pití nebudete mít chlazené. Zabalte s sebou i pořádnou svačinu, protože u vody vyhládne!

Dnes jsem vám natočila videoodpověď! Než se zpracuje čeká vás i pár BS fotek aby jste se mi nenudili :P
Aby nevznikl mylný dojem o mém tanečníkovi - je to jen známý, kterému se zrovna narodil chlapeček a byl opravdu rozjetý. Ale fotit se nechtěl :D Divoké kočky.

V sexu podvedená

5. srpna 2012 v 23:08 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Až na některé vyjímky je pro muže náš orgasmus nebo alespoň nějaké uspokojení něčím matným tam daleko v pozadí. Znamená to, že si nemůžeme taky užít? Tak to rozhodně ne. (Tento článek závisí z velké části na tom, že čtu knihu o tom, jak by si moderní žena měla užívat sex - ano, sex opravdu není sprosté slovo).

Hra...aneb hraju nebo ne?
Výkřiky do tmy a zatnuté nehty v zádech, klepání a nesrozumitelné mumlání - pánové ne vždycky tohle je orgasmus! Co když se nám to jenom líbí? K čemu máte pusinky - stačí se jen zeptat. Pak totiž dojde k nedorozumění - vy si přijdete jako supersamci a my podvedené.
Tohle nejsou výkřiky nikdy neuspokojené feministky. Tohle je poněkud krutá realita.
Když už Vám vystřihneme orgasmus jako ze stříbrného plátna - jste podvedeni Vy. To je v pořádku. Někdy na to nálada prostě není.
+ kdovíproč máte orgasmus vždy, takže o co jde?
To něco rychlého před sexem...
Proč to tak je? Že žena při předehře ani nemrkne, protože to nestihne? Moje názory se různí. Pokud se dva lidi TAK moc vzájemně přitahují ať na to hupnou bez předehry. Ale někdy se chci nechat umazlit k smrti a na nic nemyslet. True, true..
Neznám zatím NIKOHO kdo by byl babrák i v předehře, ale prý se to stává!
Smutný konec/nehappyend
Co je pro Vás největší ponížení nám až tak nevadí...pokud mám ale zrovna náladu krvežíznivé nymfy za selhání toho pána dole bych zabíjela. HOLT, težký den v práci? únava?
Potom je jasná jedna věc - my se krutě zapotíme abychom Vaše drahé miláčky zvedly opět k činnosti. Né vždycky je tohleto zábavné ale co, jste muži a ne roboti. Je to tak NORMÁLNÍ.

Který necita Vás kdy v posteli podvedl? (ani nemluvím o situaci rozkroku vycpaného okurkou a následujícím zklamání...)

Milujeme léto!

3. srpna 2012 v 11:04 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Pro většinu z nás je léto nejradostnějším obdobím..pro mě nevyjímaje. Bůhví jestli je to tím počasím nebo uvolněnými mravy díky tomu, že není škola.

Na létě miluji:

letní rána - není nic krásnějšího, než když na vás dýchne první ranní čerstvý vzduch - ještě není prosycený horkem odpoledne a všechno se probouzí. nádhera. chápu, že před 10 nevstáváte, ale zkuste si vstát v 8 ráno a jít na balkon nebo před dům.. pokud neprší!

letní noci - no ne, je půlnoc a vy si vykračujete v letních šatičkách. co se tomu pocitu vyrovná? snad jen mít v ruce láhev martini rosé sektu.

letní lásky - sladké poprvé a třeba i naposledy. láska u moře nebo někde na wellnesu. žádný závazek a jen sladké snění, jestli se ještě někdy uvidíte.

letní drinky - zdá se mi to, nebo jsou osvěžující více než jindy? nemluvě o chlazeném pivečku po dlouhém dni nebo ledovém vinném střiku z růžového vína. s limetkou.

letní slevy - šílené výprodeje, balerínky za 200, úžasné pončo z rybí sítě jen za 300...krása

letní jídla - saláty a ledové polévky. doporučuju salátky z kuřecím masem a lehkým dresingem s toustíky. lepší mňamka než svíčková, alespoň na léto :)

Jednoduše - léto miluju! Budete se divit, ale do školy se těším, protože nastupuju tam, kde to byl můj sen - skvělý obor a budu moct dělat to, co doopravdy chci.

Šance pro Vás: chcete letní videoodpověď? Chybí Vám jak mluvím na kameru? Stačí mi položit otázky! Otázky pište zde pod článek a nebo na můj formspring a otázku označte slovem VIDEO. Pokud nashromáždíme dost zajímavých a peprných dotazů, videoodpověď Vás nemine!
Jedna BS fotka z fotovíkendu :))