Říjen 2012

Půllitra zábavy

23. října 2012 v 20:14 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Moje denní rutina se kapičku mění, zatímco donedávna jsem se mohla neřízeně flákat, teď si odpykávám trest za odhalené nožky na nočních tazích.
  • denně vypiju alespoň tři půllitry čaje
  • cpu se vitamíny, prášky, stříkám spreji a mažu si hruď
  • posmrkám tolik kapesníčků, že z toho Green Peace pláče
Dneska jsme s A měly na oběd dvojité hranolky, ale jak se říká: koho zajímá, že sem tlustá? :D

2. prosince Vaše Laprinka cestuje do Londýna, fííha už se to blíží!

Včera jsem od miláčka dostala první spodní prádlo! Joho, další velký mezník, za kolik to má bodů? :P

Výsledky voleb jsou pro nás velmi příznivé..holt jsme děsné kočky :P
Tupovací hra: KOLIKRÁT SEM (ZA DOBU NAPSÁNÍ ČLÁNKU) BYLA SMRKAT? :D

Mám smíšené pocity.

16. října 2012 v 20:42 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Jsem jak aprílové počasí, zas je tady PMS!

Co mě těší:
- že jsem pěkně chytla ze solárka
- že budu mít nového operátora (což ale těm, co chtějí psát z netu fakt super nepřijde, only 60 znaků)
- výborně jsem si popovídala s tatínkem
- v pátek bude akce mého života (2l Finské vodky?)
- konečně za dlouhou dobu mám dostatek peněz

Co mě ale děsně štve:
- že jsem nezhubla ani o MILIMETR!; teda tak přesný ten metr asi není
- že odporně prší a chce se mi maximálně zalézt pod duchnu :\
- celý blbý FB! a neptejte se proč.

Našla jsem bezva citát, co se možná stane Vaší mantrou:

Jediný kluk, za kterým kdy budu běhat, bude můj syn, když si budeme hrát na babu ...


wishlist OCT.

15. října 2012 v 10:25 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Pořád něco chci, ale pár věcí i prostě potřebuji. V tomto výčtu ale není jediná věc, bez které bych nepřežila ;D
Jako první je blazer zdobený cvočky - jak víte je to nutnost mít letos cvočky. Stejně tak druhý černý top se zdbenými rameny, všimněte si prosím - nevím jak vy ale miluju tu "nadzvedlou sukýnku". Nevím jak se tomu říká...

Tyto vybrané kousíčky, zvláště to nýtované psaníčko. Lepší by sice bylo od Phillippa Pleina, ale to zde neseženu :( Ty první šaty berte s rezervou - hodily se jedné kamarádce ze třídy :D
Všechno k dostání na www.tamsinlondon.cz

Kdo tu sakra šéfuje?!

15. října 2012 v 8:33 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Tak milí haters (ale i Vy jedinci co mě rádi máte) stalo se po Všem :) Video gangnam style bylo oficiálně smazáno a to proč?

Samozřejmě ne kvůli Vašim hnusným poznámkám, ale z technických důvodů. To ale neznamená, že se nechystá lepší video. A doporučuji Vám se z toho posrat, závistivci! :D Jak bylo řečeno: typicky česká nátura - někdo má něco lepšího než já, tak mu to zkritizujem a budeme si myslet, že alespoň tím jsme víc užiteční. Takže OMYL.

Je tu nový týden a vy se možná budete divit, ale pořád mám stejného přítele, juchů. Nic zajímavého se teď jaksik neděje, jsem ve škole, v práci nebo s miláčkem a s ním chodím na akce, kde on bohužel pracuje.

Asi se blížím pařmenskému vyhoření...nepamatuji si, kdy jsem se naposled opila a dělala bordel. Omezuju se na dvojku červeného a mírné podupávání podpatkm do rytmu. Ale komu je mě líto - zvu tento pátek do Lodě Alexandria. Kde sice bude maďarská (bývalá) Playmate alias DJ SILLICON, která bude polonahá a všechno jí poleze ven, takže si jiná baba absolutně neškrtne (kromě těch co mají věrné přítele, a mě oblívá studený pot, když si vezmu, že můj přítel jí bude muset fotit z bezprostřední blízkosti fuj). V pátek si dejme dresscode podprsenku a síťované punčochy. Plus podpatky aspoň 15cm.

Aktuállně brigáduju jako hosteska při propagaci Leopolda Sulovského. Juchů, díky nám prošel prvním kolem. Jsme nádherné hostesky, o tom žádná plus ovládáme nenásilnou agitaci. Dost o politice, ani můj přítel se o tom včera nechtěl bavit a divně jsem ho uvedla do rozpaků. Kdo si se mnou o tom popovídá? :D


miluju a blbnu! tak mi můžeš...

7. října 2012 v 12:26 | Laprinečka ;D |  Random posty
Všichni víte, jaká doopravdy jsem...já Vám akorát můžu říct co opravdu NEJSEM!
Hehe, co by někteří staříci dali za to, aby jim opět bylo 20, krásných, kulatých 20 jako mám já. Mám postavu dvacítky :D!

Údajně dospělá bych měla být už DVA ROKY (tak si to vymyslela ČR) čili od 18ti a já co.... NEJSEM!

Zbožňuju se bláznivě zamilovat, zkoušet nové věci, bláznit jako 15ka, protože vím, že ve skutečnosti to všechno zvládnu protože mám hlavu i srdce tam, kde mám mít. Jsem možná ukecaná, namyšlená (nevím co dál Vás napadá) ale dospělá ještě nejsem. Studuju, byla to moje volba taky jsem mohla jít do práce nebo být na úřadu práce, pak bych se možná cítila dospělejší.
MIMOCHODEM, neberte prosím vše co napíšu tak vážně. A nebo tak špatně nečtěte mezi řádky... Já vždycky chci psát s vtipem, to neznamená že lžu, ale jen to podávám vtipně. Tak už nechci slyšet, že jsem nedospělá, že chvíli miluju toho a pak toho..
Jediné kam vidíte, je tady tento blog, do srdce mi nevidíte, takže vůbec, ale vůbec netušíte, koho doopravdy miluju. I když se to teď nabízí.
Možná vím, kdo TO psal, to co tady zmiňuju...uražená mužská ješitnost je opravdu HROZNÁ.

Co je nového?
- v Lidlu nakoupíte nejkvalitnější Francouzská vína za rozumné ceny. Jelikož je teď brzy tma a bude zima tak doporučuju na večer nějakou tu lahvinku
- i když jsem se na Bečvě přežrala bramborových placek, mám na ně znova chuť. Ještěže mamka myslí na mou dietu a připravila mi jen rybu .. :D
- už za chvíli je zase pátek a tento víkend se rozběhneme do PRAHY :))
- sním o Chuckovi Bassovi...ale která ne. Bože, existuje někdo podobný? Ne třeba vzhledem ale chováním a majetkem? :P Je čas se podívat na Upper East Side...

Ach...where the fu*k is summer? :((

Povislý zadeček...grr

5. října 2012 v 13:25 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Kdekdo mi může závidět 61kg na 176cm ale já spokojená nejsem...Příroda se na mě vyřádila stylem: do pasu budeš vychrtlá ale prdelku dostaneš řádnou abys vypadala "plodně".

Když řeknu, že chci trochu shodit každý si ťuká na čelo, že jako co bych chtěla shazovat, když jsem tady nahoře kost a kůže. JENŽE, nejde ani tak o váhu nebo míry, ale o to, jak je jaká část pevná. A povislý zadek je FUJ.

Co proto chci (konečně) udělat:
necpu se sladkým, ale přesto se neomezuju v jídle obědy jím normální
nejím smažené
vyměnila jsem schody za výtah
na chození po doma nosím pískové závaží (dohromady 4kg) na nohy abych formovala i takzvaně při ničem
drtím se cviky na zpevnění (nejen zadečku ale i vazů kolem kloubů s čímž mám problém)

Je to tak jednoduché a když tohle vše dodržíte bude to vlastně minimum pro maximum účinku. Není absolutně třeba se týrat hladem nebo nekonečnými účty za fitko.
GOAL: shodit centimetry a zpevnit do Února (plesová sezóna - a já chci vypadat dobře ve své večerní róbě)

Co je nového:
-tři dny jsem byla na sporotvně relaxačním kurzu se školou. výšlap mě absolutně zrušil a ještě teď mě bolí stehna :D
-zjistila jsem, že někteří lidé jsou úplně jiní, než jací se zdáli na první pohled. bitches.
-náš gangnam style má TOLIK ohlasů...převážně mě zaráží komentáře, které urážejí našeho Bramboráčka v klipu.. (aktuálně kolem 14ti tisíc shlédnutí. waw)

Frajeřinka nebo užitek?

1. října 2012 v 7:00 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Ať už auto máte, nebo ne, vsadím se, že toužíte po (nej)lepším. Omrkla jsem pár autobazarů (aaa-auto, adler apod.) abych zjistila, co že to vlastně je dá se říct v kurzu za autíčka.
Je pravda, že mě zaujala jen ulička "luxusní vozy" a pak trochu "auta do 100 tisíc" ale obojí je pro mě zatím nedosažitelné, takže si tím hlavinku nelámu.
Máme určité kategorie vozů...
DRAHÉ, FRAJERSKÉ ALE ŽEROUCÍ
Např. porschce cayenne nebo bmw x6 tak trošku nonsense pro studenty a NEpodnikatele. Žerou jak teenager v depce i když vystoupit z něj na nějakém večírku či před školou je tak říkajíc k "nezaplacení". Dobře - i tohle se dá vyvážit penězi a nová X6ka v plné palbě Vás příjde na milion a nějaké drobné ;P
CENOVĚ DOSTUPNÉ, DOCELA TRENDY A ÚSPORNÉ
Něco co vypadá k světu, je cenově dostupné a ještě má malou spotřebu je luxus. Kdo takové auto najde a bude 100%, toť spokojený člověk. Aneb co je lepšího než si užít vysoký výkon za poměrnou cenu a navíc vypadat v autě dobře a užít si jízdu? Jako příklad bych uvedla Pašíka, klasický VW Passat. Na úvěr ho pořídíte i za 260 000 Kč a jízda v něm je požitek :)
LEVNÉ, ÚSPORNÉ ALE NEVZHLEDNÉ
To je případ některých užitkových aut, které sice mají silný výkon i rozumnou spotřebu, ale na párty bys v tom nejela. Nehledě na to, že by to chtělo jinou skupinu řidičáku než zrovna vlastníš. Za všechny nehezké jmenuju Opel Movano a za neužitkové vozy (někdy dokonce ani né tak výkonné ale prostě levné a dobré na údržbu) staré Fordy nebo Citroenky.

Jaké auto máte Vy (nebo Vaši rodiče)? Zpestřila jsem Vaše auto-podvědomí? :))
A některé věci jsou jasné hned od začátku, např. tahle Audi A6 Allroad Quattro <3