Prosinec 2012

Johoho .. Vánoce!

24. prosince 2012 v 12:26 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Letos jste to možná nečekali (vše kolem konce světa apod.), ale opět jsou tady! Beze sněhu, provoněné cukrovíčkem a problikané Vánočními světýlky.
Už na Vánoce si rekapituluju celý rok... protože na Silvestra si né vždy zachovám čistou hlavu. Přemýšlím nad úspěchy, ztrátami nebo zbabranými milostnými vztahy. No co, je to za námi. Všechno špatné jsme přežili (i ten zpropadený konec světa!), všem radostem jsme se oddali a semestr zvládli :P (popř. pololetní vysvědčení).

Obyčejně nelijeme olovo, nebo neházíme bačkorou, ale letos - to napravím. Jelikož mi rozkvetla barborka, hodím si i pantoflem, jestli jakože FAKT půjdu z domu. Dvojí tradice - to už snad musí být pravdivá věc. Místo oříšků pouštíme svíčkové lodičky a místo kapra máme tresku (lososa, žraloka, pangase? jak kdy). Pokud jde o bramborový salát, jím ho jen jednou v roce - přesto prostě vlak nejede a první svátek Vánoční je peklo (ano, je ZASE salát). Těším se na něj asi 10hodin a pak se narvu k prasknutí - tím můj zájem o salát opadá.

Dárečky - zajímalo Vás co si přeju, nebo co dostanu apod. Přála jsem si jen jednu věc a to lak proti okusování nehtů a kabelku. Zbytek je pro mě překvapení, ano je mi 20, ale překvapení stále miluju :D Můj drahouš mi dal dva dárečky (ale jakože o tom jednom nevím :D), ale rozbalím je až pod stromečkem. Nikdy si nepřeju nic konkrétního, ale Ježíšek to vždycky zvládne (přece jen má už 20let praxi).

Vždycky Vám přeju něco originálního a u toho i zůstanu (mimochodem tohle jsou snad 4 nebo 5 Vánoce na blogu. WOW).
Moji milí čtenáři (i Vy, co jste tu zabloudili poprvé a hledali jen chvilkové rozptýlení), každé písmenko, obrázek či vložený smajlík nebo video je od srdce daná práce, aby jste se celý rok měli dobře, nejen na Vánoce.
Přeji Vám, aby Vaše Vánoce a později i Nový rok byl stejně barevný, okouzlující a inspirující jako tento blog, aby všichni Vaši přátelé nebyli zmetci a neotočili se k Vám zády, aby jste měli pohodu v rodině a hlavně, což moc lidí nepřeje spoustu PENĚZ. Kdo říká, že nejsou důležité, ten lže. Chraňte si své zdraví, opatrujte se, učte se (protože to je důležité, věřte mi) a milujte! Milujte celým srdcem i hlavou, i kdyby jste do toho měli zapadnout až po uši, nebo být zklamaní, za to to přece stojí. Dělejte lásku, pak je nám všem hned líp.
Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok přeje

LAPRI :*


Mega (anglií inspirovaný) článek

22. prosince 2012 v 12:10 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Jak víte, vrátila jsem se z Londýna, absolutně nabitá inspirací a vím možným...ha.
Pohodlně se usaďte a vemte si popcorn nebo něco k snědku, protože tento článek bude opravdu obsáhlý!