Leden 2013

Zklamání ti otevře oči, ale zavře srdce.

23. ledna 2013 v 9:36 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Zdravím vážení a milí sněhuláci!
Nedivte se, že trošku flákám, užívám si jako správný vysokoškolák volný leden a trávím ho výhradně spánkem nebo jídlem (zdraví míša kulička!)
Já nesnáším zimu, nevím jak vy, nesnáším ani zimní módu - možná se i v zimě dá dělat paráda ale jistě ne s nudlí u nosa a zmrzlými prsty. Kdyby to šlo, bydlela bych někde na Floridě, kde v zimě teplota klesne na (považte!) 15 stupňů. jejky.
Jelikož i má inspirace je na bodu mrazu, dám Vám sem alespoň pár fotek s komentářem :) Přece jen jste si přišli sem něco přečíst :P
Ne někdy!!! cítím se tak pořád. Napíšu Vám 5 důvodů, proč jsem líná:
1.

....
:D
To jsem já na párty v Labyrintu :) Triko se zebrou a galaxy patternem, plus cvočkované psaníčko LONDON - Primark.
Starbucks s Vánočním motivem na zastávce Undergroundu - Embankment, with Denísa :P
A tohle už je s mým nejdražším miláčem :)) Zase na jiné párty (loď), protože my jsme dsní pařmeni :))
Everyday Im partying!!!

Až chytnu nějakou spisovatelskou "slinu" přednastavím pár článků, aby Vám nebylo smutno.
Q:Téma týdne je změna, kdo z Vás nějakou prošel?

Video!! Pečujeme o vlasy

4. ledna 2013 v 12:52 | Laprinečka ;D |  Videa
Video o vlasové kosmetice, kterou používám, jen a jen pro Vás :) Užijte si, po X letech zase mluvím na kameru :)

Vánoční střípek

3. ledna 2013 v 22:09 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Chtěly jste vyfotit moje dárečky, akorát já jich vzala jen pár - většinou kosmetiku, to Vás stejně nejvíc zajímá :P a něco Vám k tomu řeknu, popř. podám zkušenosti atd.
Z vrchu, z leva:
Gliss Kur - šampon a balzám Ultimate Repair, třetí fázi mám ještě doma a předčasem jsem už referovala :)
Fa - ano Ježíšek nezklamal a tenhle úžasně voníí
Lak na vlasy - 5ka, megastrong, protože sem mamce pořád kradla její
Odličovací ubrousky - kdo vymyslel makeup byl génius, ale co teprve ten co vymyslel odličovací ubrousky??
Všechny barvy očních stínů - ano, teď se můžu namalovat k jakémukoliv oblečení :)
Make Up - Astor Skin Match - těch několik stovek se fakt vyplatilo, bezvadně kryje a dlouho vydrží. Akorát nevoní :(
White Pearl - na bělení zubů, bělící pero, má se užívat 2x denně po dobu dvou týdnů.. Pak si zoubky vyfotím :)
Sada štětců Oriflame - velký štětec na pudr, menší na tvářenku a třetí.. nevím na co, ale jak sem bez sady štětců mohla přežít až dosud? :O Jsou zdobené kamínky.
Bellinda - stahovací punčošky asi za 300 korun, ale údajně mají stáhnout i slona na velikost S, tak uvidíme, bude sezóna plesů :)
Leopardí silonkové ponožky
Dárkový poukaz na gelové nehty u mamčiné nehtařky v hodnotě 400 (ale údajně udělá všechno!)
Růžové psaníčko - bylo v říjnové (?) ELLE, ale mamka ho zabavila a zabalila

Dále jsem dostala: Sáčko, další kabelku, další psaníčko, rolák Bershka s nýtky (ooo), kabátek z takového zajímavého materiálu, kdyžtak vyfotím a už nevím, promiňte skleróza nebolí (ale člověk se u ní nachodí..)

3. 1. 2013

3. ledna 2013 v 12:11 | Laprinečka ;D |  Random posty
Ahoj, ahoj, ahoooj :))
Takže komu bylo smutno? Jsem tady a jsem celá Vaše a mám zase upovídané prsty.

Můj Silvestr

Jelikož jsem slušná dívka, měli jsme s miláčkem domácí pohodu, místo ožírání se k nekřesťanské zimě a blinkání kdesi u příkopu. Tuny jednohubek, chlebíčků, sýrů, zeleniny a pomazánek a dobrého vína (doporučuji OLD PORTER bílé) v teplém pokoji s nejbližšími :)) Nemyslete si ale, že jsme TAAAK nudní, měli jsme spolu flašku Metaxy, již zmiňované vínko a šampus (Miluju Silvestr..kdy jindy můžete vypít tolik šampaňského?)...Samozřejmě jsme pouštěli nějaké ty rachejtle a z jejich pole šlo vidět téměř na všechny části Ostravy takže ohňostroj byl parádní. A jako řádní podpantofláci jsme zalehli kolem půl 3 ráno :D

Můj Nový rok

Zakládám si na tradici- jak na Nový rok tak po celý rok a proto se snažím vše dělat pěkně a slušně. Na oběd byla čočka (penízky) a uzené (jelikož bylo nutno obědvat něco, co nemá peří) a aby to nebylo málo, stala se mi krásná věc...

Vydali jsme se do Brna pro štěně pro jedny naše známé. Cesta byla úmorná, já značně vyhládlá a tudíž i pěkně protivná :D Co se ale nestalo, a já věřím, že to musel být nějaký "zásah zhůry" a dostali štěňátka dvě, dvě samičky. Jedna byla jejich a druhou jsme měli za úkol dovézt do Ostravy do azylu pro mazlíky. Ta psí druhá psí holčička musela mě na klín, protože byla v krabici a jinde by se už nevlezla. A přísahám... bože ta byla rozkošná! Já osobně jsem strašně měkká pokud jde o takové tvorečky a hned si je zamiluju, ale tohle byla prostě princezna, co mi učarovala. Mazlila se, kníkala když jsem jí nehladila a čumáčkem se naučila "mi dát pusu". Nemohla jsem se s ní rozloučit a navíc bylo půl11 večer a tak jsme se s mužem rozhodli, že si ji necháme na noc. I když mě varoval, že se mi pak ráno bude stýskat a vůbec, chtěla jsem to. Jelikož má 7 týdnů a ještě nebyla řádně odčervená, bolelo jí bříško a nemohla spinkat. Nemohla spinkat ani s námi v posteli (příští majitel nám jistě poděkuje, že jsme ji naučili spát v lůžku :D) a na dvě hodiny usla až v půl 6 ráno :(
A přesně jak jste čekali... je mi po ní smutno. I když si ji vzala k sobě paní, která vlastní útuleček MAZLÍCI V NOUZI, kde můžete kdykoliv donést granulky, nebo dečky či nějaké hračky. Najdete jejich stránku na FB a můžete případně změnit život i nějakému pejskovi.
Naši malou jsme pojmenovali NUGETKA a byla záchráněná před utopením a teď snad najde majitele, který jí bude milovat aspoň trošinku tak jako já a bude na ní hodný. Já ani můj přítel si ji nemůžeme nechat, jinak už by byla naše :)
A to je ona :)) Na Nový rok jsem tedy udělala dobrý skutek, obědvala s rodinou a strávila jej s láskou.. myslím, že mě čekají dobré vyhlídky :)