Únor 2013

Facebook štětky!!!

23. února 2013 v 9:57 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Je to tady, zjevně jsme moc krásné a bohaté aby to byla pravda, příliš úspěšné a inteligentní.
A některé možná fakt dávají za prachy :\\


Na Facebooku se rozmohly skupiny typu "Prostitutky z...(dpolň své město)". Ještě, že jsem taak aktivní a hned je nahlašujeme aby si takzvaně ani neškrtli, že :P Jenže takové stránky se rojí dál a dál, s mými známými, moje holky, některé, které mám opravdu ráda a ještě s přiblblým komentářem jako např. "Ahoj já jsem Nikol a mám divné obočí"


To by by nebylo nejhorší, přece jen cizí neštěstí až tak nebolí, hm. Jenže (a teď někteří z Vás budou skandovat JOOO JOOO JOOOOOO!) jsem se mezi nimi objevila i JÁ. S komentářem: Ahoj jsem Dominika a jsem teda pořádná KU*VA.
WHAT THE FUCK?! Kdo tyhlety komentáře vymýšlí (něco jako: co mě urážíš, jsem THE BITCH a né BITCH)? Poctila by mě kritika na pár řádků álias soulož za peníze, prodávání se na ulici nebo orální sex za kompot!
Některé holky, tam snad opravdu patří i když si říkám, že dneska se slovo.. to na K, co je špatný říkat, jinak se hodná holka jako já dostane do pekla, vykládá několika způsoby.

KU - holka která: přebrala mi kluka, má lepší hadry než já, vypije víc než já, má lepší známky než já, spala s mým ex, spala s klukem s kterým chci spát já, podívala se na mého přítele, podívala se na mého ex, podívala se na cizího kluka na kterého sem se chtěla podívat já, vyfoukla mi poslední pár bot ve výprodeji, má delší vlasy, více peněz, lepší fotky...!!!
Moderní přežitek milé dámy :D

Pravá prostitutka neboli KU dává své tělo za peníze (popř. jiné hmotné dárky jako auta, boty... hele ta musí mít super život :D).

Jak se proti tomu ubránit? Jen nechte toho vykyslého NERDa (nerd=divnej šprt) aby dál stahoval naše fotky a tím porušoval autorská práva a psal o nás nesmyslné shity. Nebo tu bezmozkovou kozu, co se chce zviditelnit a bůví kdo to je, není to GOSSIP GIRL, aby nám vrtalo hlavou, kdo že nás to sleduje. Jak už jsem řekla, na internetu nikdo neví že jsi PES a proto ani na tohohle ptáčka prostě nepříjdem. Kdyby jo, v jeho vlastním zájmu se někam přestěhuju, nejlépe do země, která ho nevydá, protože spoustu lidí OPRAVDU namíchl (nebo se tak alespoň tvářili) a jak se říká, POMSTA je nejlepší za studena, takže si počkáme a třeba se dočkáme :))

Nazdárek, bitches ;D :*

bbcreamshop.sk

16. února 2013 v 13:06 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Dostala jsem nabídku otestovat výrobky BBcreamshop.sk, který nabízí luxusní BBkrémy - nejen nějaké makeupy ale navíc zdraví v péči o pleť. BBkrém je dobrý tím, že vlastně pro sebe "děláte něco dobrého" i když kryje jako makeup.
Vyzkoušela jsem skoro všechny značky, ale ani jeden mi neseděl tolik jako BBkrém Missha od BBcreamshop.sk!
Přikládám videorecenzi, plus pár mých slov :)
Splňuje do puntíku co slíbil. Odstín 23# je pro mou pleť akorát, matuje a zjemňuje, navíc rozzáří.
Výdrž až 8hodin? Žádný problém, doplňte pudrem a směle na párty!
Pokud si chcete i Vy vybrat kvalitní BBkrém navštivte www.bbcreamshop.sk a objednejte už dnes :) Dodací lhůta je velmi krátká a tak už se za chvíli budete moct těšit z bleskově bezchybné pleťulky :))

Zítra je... čtvrtek!!

13. února 2013 v 20:34 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Ruku na horu, která žena miluje dostávat květiny?
A teď ruku nahoru všichni, co milují dostávat květiny, ale nedostávají je? :D

Miluju srdíčka, červenou barvu i čokoládky. Taky zamilované plyšáky, růžové šampaňské a rudé růže. Proč tenhle svátek někdo nesnáší? Snad proto, že je sám? Nebo proto, že praví zamilovaní nepotřebují jen jeden den v roce, kdy si dokazovat lásku? Ba naopak, kolikrát za rok, či měsíc, jste si na sebe udělali čas a dali si něco pěkného?

Valentýn je nádherný, chcete několik tipů, jak si ho užít? (a teda klidně i sama jako feministka :P)
 • dejte si vanu se svíčkama a růžovým šampusem
 • natrhejte plátky růží na postel
 • oblečte vyzávavé prádelko
 • uvařte si společně večeři
 • dejte si wellness víkend ze slevomatu
 • nakreslete si milé valentýnky
 • kupte metrového medvěda
 • nakreslete křídou před dům MILUJI TĚ (popř. barvou nastříkejte do sněhu)
 • podívejte se na romantický film
Pro jednotlivce, popř. s kamarádem/kou
 • uspořádejte soutěž kdo sní víc čokoládových srdíček
 • zahrajte si hru laskání (apod. sexuální hry)
 • svažte se plyšovými pouty
 • zkuste vypít co nejvíc růžového vína za jediný večer
 • na chatroulette najděte náhodné krasavce
A hlavně, nebuďte zahořklí. Přejte zamilovaným krásný čas, to není póza.

Valentýnské quotes:
Valentýn? Pro mě čtvrtek.
Ten pocit, když víš, že na Valentýna si sám.
Klídek a buď mou Valentýnkou :*
Valentines day - forever alone day.
Valentýn... měla bych koupit čokoládu sobě nebo mě?


We heart it inspirace

7. února 2013 v 10:46 | Laprinečka ;D |  Random posty
Tak krásný chlap, měla jsem nedávno jistou teorii, že moje vztahy se rozpadly, protože žádný z bývalých neměl vánočku. Co tomu říkate?
"Jednou potkáš někoho, kdo ti ukáže, proč to s ostatními nefungovalo." Jak romantické - dočetla jsem druhý díl Carriiných deníků (jak přišla do New Yorku čili maldý sex ve městě) a je to úžasně romantické. Doporučuju. Plus kniha vypadá jako kabelka. Zbožňuju to.
To nejsem jediná, co si tohle přeje? :D
Potřebuje tohle komentář? V tomhle bych řídila klidně denně i když moc řídit neumím a co že je to Porsche a nejspíš bych se s ním ani nerozjela :D

F*ck that Facebook!

5. února 2013 v 21:28 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Miliony lidí online.
Statisíce přátel, vztahů, lajků a blokací.

Proč nesnáším FB?

Jsou tam stovky mizerných statusů, od lidí, kteří se mi dostali do přátel náhodou. Tahle má dneska hůůsty dopolednííško, tady 12ti letá holka chcípá z IDOLA a neubráním se ani tím, že si je smažu. Najde se dobrá duše, která dá lajk a tu mám v přátelích a...!

Je to výstava nahých koz, zadků, jazýčků a nevkusného facebook porna. Kdo si doposud myslel, že glamour, kdy mají ikonkou zakryté bradavky je opravdu na úrovni, tak není. FB tu úroveň podstatně snižuje. Největší dělovka byla totálně nahá holka, s roztáhnutýma nohama na foťák. Prsa jí zakrývaly vlasy a přirození si chytla do dlaní. WOW.

Fake vztahy, vztahy na 3 týdny, zasnoubení potažmo svadba. Kdo se v 17ti zasnoubí, tak do roka a do dne, musí bejt svatba, jinak to nosí smůlu hele! Navíc díky vtíravé tabulce vpravo nahoře mi Vaše intimní extempore FB milerád sdělí a aktualizuje klidně co hodinu.

Facebook ničí vztahy, jaktože to nikdo ještě vědecky neověřil? Kdyby nebyl FB neuvidíme tajné fotky z akcí, neuvidíme kdo co a jak lajkuje, neuvidíme že ta peroxidová flundra komentuje srdíčkama fotky našeho přítele. Jak by se nám krásně žilo bez šťouchání? Kdo by pak žárlil? Pak by stačil už jen samopal na nenechavé holky někde venku ;)

Proč se FB někdy hodí?

1900 lidí které někdy mohu potřebovat na jednom místě, skoro vždycky online.
Masivní sdílení videí, článků nebo co si usmyslím.
Denně tuny vtipů a legračních obrázků.

A hlavně... na internetu nikdo neví, že jsi pes. NIKDO... ;DD