Srpen 2013

Podle Myslivcové jsme všichni stejní!

27. srpna 2013 v 16:10 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Dominika Myslivcová - věčně růžová a odhodlaná mě šokovat za každou cenu (plus znechutit další stovky lidí). Její klip Jako já (který z určitých důvodů nenasdílím :D) si sice vybral pár pěkných tisíců shlédnutí, ale taky tisíce dislike. Zkusme na to přijít, proč asi?!

Zpěv
Chvíli sem váhala, jestli to tk vážně nazvat. Jak se vyjádřil můj známý youtuber, zní to spíše jako znásilňovaný tuleň a má sakra pravdu! Ani mixáky a podobné věci z jejího hlasu neudělaly nic top a to víme už od doby "já sem ti věžila-a-a-a"

Text
Říká se, že jen velmi malé procento vašeho projevu je tvořeno slovy, čili celým kontextem toho, co říkáte. Ale vzhledem k tomu, že hudba stála za pendrek a zpěv taky, dalo se na slova pěkně soustředit. Napadá mě: co tím chtěla sakra říct?? Jsme zvyklí na tuny sraček v podobě teenagerského anglického hekání, ale tohle? Vybrala jsem si některé pasáže, které bych ráda rozebrala:
 • jako já, jako já - všichni jsme stejní - a co dop... má být tohle? Možná teda jsme stejní, ale jistě ne, jako ty. V ten moment, když si tohle vyndala z pusy si mě hluboce urazila.
 • mám jen jednu vadu a to že mám radši gucci než dior a pradu - joo a taky máš jen 160cm což je na modelku k pláči
 • zayna z one direction chci za manžela - odpal, zayn je můj 8-)
 • já vím, že jsem tím po čem tajně všichni touží - toužím vydat svou vlastní knihu a dostat se na vrchol ne pomocí své matky blbosti, pochybuju že by i někdo jiný toužil po tom být ...uf, tebou :/
 • pojďme všichni hned, uděláme spolu trochu růžovější svět - to zvládáš sama, posrala by se z toho i víla zvonilka
 • každý z nás má dokonalou tvář - jediná věc s kterou souhlasím a tak mě napadá...
KOLIK SAKRA ZAPLATILA, ŽE JI TOHLE NĚKO NATOČIL?

Klip
Pedobear by se vyřádil - polonahé holčičky v růžové, co se už teď oblékají jako 20ti leté pipiny a nosí, jak by řekl Johnny Valda, havajské hrnce!!! Zběsilé týraní psů, škoda těch malých smradů v audi, není na tom nic sladkého, základní dětskou milost totiž úspěšně potlačila. Taneční kreace na které už jsm všichni zvyklí a růžový korzetek a lá skrývám 4 měsíc těhotenství.

Ptáte se, proč nenatočím parodii? Jak ráda bych, ale lidí ubývá a ne každý chce točit, kravinu o kravině. Proto zůstává zásadou, že mou mocí je psané slovo a teď do toho! Lynčujte mě a já stejn jako Dominika budu děkovat za každý váš hate!

"Tvůrčí krize"

16. srpna 2013 v 11:29 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Zdravíčko :*) Laprínkovci!

Včera mě napadla jedna zásadní věc (ne není tak zásadní jako pitná voda v zemích 3. světa nebo politika). Víte, že moje velké přání je být spisovatelkou (hned potom být bohatá, nesmrtelná a navždy milovaná). Píšu od 12ti let tkzv. do šuplíku, slohovky mi šly vždycky a pokud to jen trochu jde, všecko radši napíšu, než řeknu (moje psané slovo je má zbraň! :D).

Ambice na to být spisovatelkou už mám, ale chybí trošku navíc. Nejen to umět dobře napsat, ale hlavně CO napsat. Promiňte, ale odkud jsou všechny fenomény? Odkud je Harry Potter, Bella Swanová nebo Katniss Everdeenová?
Je snad země, ze které pocházíme podmínkou toho, jestli se naše kniha proslaví?

Neznám asi žádný český "fenomén" který by se prodral až na druhý konec světa a byl přeložen do X jazyků. Říkáte si, co si vymyslet, když to by se v ČR NIKDY nestalo? Ale je snad někde v Británii svět kouzel? Nebo někde v Kanadě v lesích pobíhají děti, bojující o svůj život? NE.

Znám spoustu lidí, kteří dobře píšou, vždyť to můžete vidět i na blocích, lidé si vymýšlí spoustu "ptákovin". Jenže co už tady bylo? To máme:
 • upíry a vlky
 • čaroděje
 • víly a anděly
 • tajné agenty
 • princezny
 • submisivní hrátky
Takže co teď? Je to ve Vás? Je ve Vaší hlavě nějaký nápad, který zoufale žebrá o to, dostat se na papír? Jděte do toho! Máte šanci uspět, lidi moc rádi utečou od reálného světa až za hlubiny fantazie a ta není limitována zemí, odkud pocházíme. Jakýkoliv nápad moc ráda uveřejním, pokud chcete, aby Vaši povídku už konečně někdo ocenil a z povídky směle můžete skočit do románu :))! Držím palce a doufám, že i já brzy dokončím, na čem pracuji a třeba se jednou stanu... eh slavnou? :D

Random post 0.7

7. srpna 2013 v 11:38 | Laprinečka ;D |  Random posty
Něco nového :)) Hodně teď čtu, zvlášť když malá usne a uskutečňuju super nákupy, nejlepší jsou ty nárazové, kdy se na věc netěším měsíc, ale prostě vidím - koupím.

 1. Šampon pro oslnivý lesk a sprcháč - jeden z dárečků, co jsem dostala k svátku, obojí krásně voní :)
 2. Můžete vidět, co čtu - v knihovně jsem pečená vařená. Základní výcvik štěněte - to je samozřejmé :D, Byla jsem otrokyní v satanské sektě - doporučuju jen silným žaludkům a Dean Koontz - od něj mám další tři knihy a jeho psycho thrillery sem si moc oblíbila
 3. Gladiátor aka Russel :D - tyhle sandálky jsou z Lindexu, tuším, že přišly na 400. Na nožce vypadají parádně, akorát mi trošku drtí malíček, ale to je o zvyku :D
 4. Grrr šaty - tygr jako živý! Tohle jsou šaty z Terranovy, které stály 599 (ale za to si je nikdo nekoupil), a pak je slevnily na 199 a jsou moje. Like a boss. Jsou maximálně pohodlné, nemusíte pod nima ani mít spodní prádlo :D

P. S.: Dochází u mě ke zvláštní transformaci... asi ze mě bude pejskařka :D trička mám samé chlupy, ruce podrápané a nohy pokousané a smrdím po granulích :D

Lapri is BACK

6. srpna 2013 v 10:14 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Než se na mě sesypete a úúplně se naštvete, že jsem Vás tu zanedbala, dejte mi minutku....

MÁME ŠTĚŇÁTKO!!!
Vy, co mě znáte, víte jak moc to pro mě znamená a že celý život toužím po psovi. Je to fenka rotvajlera, jmenuje se Angie a je maximálně sladká. Zároveň k ní cítím i velkou zodpovědnost, to jak ji vychováme, tím se nám pak odvděčí.
Narodila se 16. 6. 2013
Je to strašný lumpík, pořád kouše do prstíků a do hracího uzlíku a tak, však to znáte, kdo měl štěně :D A teď už k dalším věcem (ano, kecám furt jen přitepleným hlasem o štěněti :D)...

Mám za sebou měsíc cvičení a hlídání se, plus nějaký ten "podpůrný prostředek" a jsou tu výsledky....
Boky: z 95 na 93
Pas: z 72 na 69
Zadek (nejširší část): z 106 na 102
Jupííííí!!! Za odměnu si dám Gejšu :D

Chystám další spolupráci s kosmetickou značkou a bude videorecenze, těšíte se?? Napovím, že jedna velmi luxusní značka udělala i českou verzi eshopu! Mnohé z Vás to jistě ocení :)