Září 2013

Reklamu na vložky musí vymýšlet CHLAP!

27. září 2013 v 10:28 | Laprinečka ;D |  Teď mám slovo JÁ
Reklama na vložky nebo tampóny?
Vždy růžová, svěží a plná nebeské nálady, div že kolem poníci nekadí duhu.
Tyhle reklamy musí vymýšlet chlap! Kdo jiný by vykreslil menzes jako DAR, MÉ DNY KDY SE CÍTÍM ÚŽASNĚ nebo ve vložce někoho narval do tak průhledné bílé sukně, že by pod ní vykukovaly i tanga?
Nemusím ani jmenovat a vybaví se Vám reklama, kdy se 6 holek natlačí do taxíku...
Kdy nemusí přestat s pařením protože má "tampax pearl"... kdyby jste na diskotéce roztoubily, že máte menses, kolik dalších kluků by s Vámi tančilo? Nula, nula, nic :D

Chudinka pravda
Pravda začíná být chudinka nereálným pojmem. Naučili jsme se říkat polopravdu, milosrdnou lež a proč asi? Jelikož jen co pravda opustí náš jazyk, popř. klávesnici, je z toho skandál! Kdo jsi, že se opovažuješ říct, co si doopravdy myslíš?

Zase ten ideál
Na FB najdete spoustu ideálů krásy. Jsou polonahé, štíhlé nebo spíš vychrtlé a rádoby teda stylové, alias styl filipínská d... :D Ale nezoufejte, krásná žena (předpokládám že jako Ty a Já :D), se nemusí stydět za to, že vypadají jako ženy a ne jako chudé příbuzné do 20ti let. My máme super zadek, sexy pas a vytříbený šatník, kde je už nám milejší si chránit ledviny, než ukazovat "vánočku".

Adios Embryo

8. září 2013 v 19:14 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Velmi žhavé téma - interrupce, ANO x NE? Dovolit matce rozhodovat o svém životě i životě dítěte? Nebo i nechtěné nebo nemocné dítě donosit a "skazit" si život?
Protože je toto velmi citlivé a může se strhnout žhavá debata, napíšu PRO i PROTI.

Proč ANO?
 • zdravotní potíže - slyšela jsem názor, že si rodičé rádi nechají i úplně nezdravé dítě, které do hodiny po porodu zemře na vážné zdravotní komplikace a jsou vděční i jen za TU hodinu, kterou s dítětem strávili. A potrat je traumatický? A tohle NE?
 • dítě nechtěné - ať už jde o znásilnění nebo o dítě, o němž víte, že jej nemůžete ani živit, ani vychovat a než ho hodit někam do popelnice, radši to ukončit. Ano, můžete být i náhradní matka, nebo dítě uložit do babyboxu ale obojí je pro Vás i dítě dost stresující. Plus - kdo by se chtěl narodit jako nechtěné dítě a celý život slýchat: tebe jsme neplánovali, tys ani neměl bejt!
 • prostě proto - proto, že žena má právo rozhodnout o tom, co chce dělat se svým tělem.
Já jsem PRO, nejde podle mě o masové zabíjení nenarozených, kteří UŽ dýchají a mají prstíky a vy zabíjíte a ukončujete život. Ve většině případů, si snad, dámy, umíme pohlídat svou vlastní dělohu, to znamená, že nechat si v alkoholovém oparu z hecu udělat dítě a pak jít na potrat - je kravina! Podvědomí mladých lidí by mělo být silnější, co se týče sexu a pohlavně přenosných chorob, pak to děláte jak alíci a rodíte jak aminy a mě Vás vůůbec není líto. tfuj.

Proč NE?
 • rozhodnutí - rozhodujete za drobečka, který nemá sílu se k tomu vyjádřit, můžete udělat impulzivní krok a pak litovat
 • další dítě - co když už nikdy více nebudeš těhotná? V dobu, kdy už na to budeš připravená.
 • následné trauma - to, že z Vás vyndali dítě, můžete ho dále cítit a pak se cítit opravdu pod psa
Ale o co vlastně jde? Jde o to, že ve vyspělých zemích by žena měla mít právo na to, říct si, jestli dítě chce nebo ne. Nikdo nám nevidí dovnitř hlavy, co se nám děje v srdci a pokud někdo věci cítí tak a druhý onak, neměl by se oklešťovat ěnjakými předpisy a zákony. Použijte svoji vlastní hlavu - pokud budete čekat miminko až budete připravená a celá natěšená, bude to úžasný pocit. Pokud je Vám 17, nemáte kde bydlet, protože v závisloti na Vašem těhotenství Vás rodiče zavrhli, přítel je pryč a Vy si nemáte jak vydělat na jídlo- jděte od toho. Ten malinký si zaslouží přijít na svět zdravý, chtěný a obklopený láskou.

30 Faktů o Lapri

8. září 2013 v 18:16 | Laprinečka ;D |  Random posty
Na ask jsem dostala otázku: Uděláš 50 faktů o sobě? Myslím, že to většina točí, ale já zůstanu u starého dobrého psaní :D Tak šup, uvidíme, kolik jich zvládnu..
 1. Jsem blondýna
 2. Mám modré oči
 3. Nejím houby
 4. Je mi 21 let
 5. Studuji Ahol VOŠ
 6. Nemám ráda žlutou
 7. Věřím, že i jeden člověk může změnit svět
 8. Udělám si srandu z čehokoliv
 9. Někdy mluvím sprostě
 10. Mám málo bot
 11. Nesnáším kozy (zvířata)
 12. Mám štěně rotvajlera
 13. Mám přítele už přes rok
 14. Jmenuji se Dominika
 15. Mám na sobě růžové triko
 16. Barvím si vlasy
 17. Nechávám si dělat umělé nehty
 18. Ráda fotím jídlo na Instagram
 19. Miluju kafe ze Starbucks
 20. Ráda zhřeším v mekáči
 21. Čtu knihy Deana Koontze
 22. Líbí se mi horory
 23. Z One Direction se mi nejvíc líbí Zayn
 24. Mám svátek 4.srpna
 25. Někdy když spím, tak u toho mluvím
 26. Když mám PMS jsem na zabití
 27. Neumím zpívat
 28. Nesložím rubikovou kostku
 29. Mám 176cm
 30. Miluju počítat peníze :D
Myslím, že 30 stačí, už ten, co přečte prvních 10 je pro mě frája :D Děkuji Vám za krásné komentáře k článku o Myslivce, beru každý jako radost - i ty negativní a žíly mi to nerozpáře, tak kdo má ještě chuť si pustit pusu na špacír - sem s tím!

Jaké jsou Vaše fakta? Haloo, taky o Vás chci něco vedět :P