Leden 2014

Péče o vlasy /leden/

26. ledna 2014 v 11:21 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Kdybych měla spoustu peněz na zbyt rozhodně vím, kde bych je vyhazovala (nejen na boty apod :D).
Mám ráda kosmetiku na vlasy, balzámy, olejíčky, vodičky, šampóny... Tyhle krasavce teď používám, podívejme se na ně zblízka.

1. Nivea Long Repair - kúra pro dlouhé poničené vlasy, které jsou i suché. Zvyšuje odolnost vlasu od kořínku ke konečkům, obsahuje tekutý keratin a babasový olej. Nádherně voní a vlasy jsou po něm jako hedvábí. Lépe se pak rozčesávají. Používá se na mokré i suché vlasy.

2. Nivea Diamond Gloss balzám - v reklamě Vám řeknou, že jsou po nich vlasy jako diamanty a už nepotřebujete žádné doplňky. Jasně, reklama je trošku nadnesená, ale tento balzám je opravdu top. Bezvadně voní a udělá vám vlasy jemné a lesklejší. Také s tekutým keratinem. Na mokré vlasy naneste a opláchněte.

3. Gliss Kur Ultimate Volume - šampón pro regeneraci a objem. Vhondé pro zplihlé a poškozené vlasy s mořským kolagenem. Bez silikonů, aby vlasy nezatěžoval. A bezvadná vůně.

4. a 5. řada Elseve Color Vive - šampón a balzám s ochrannou péčí, pro barvené a melírované vlasy. Zachovává jejich barvu, chrání vlasy a prodlužuje zářivost.

Moje nejoblíbenější šampóny jsou zaručeně Gliss Kur, pokud to musí být tak i nějaká ta Schauma, ale vyzkoušela jsem nejvíc od Gliss Kuru a vyhovovali nejvíce.
Chtěla bych vyzkoušet: přípravky TONI&GUY a LeeStafford. Až je koupím, určitě Vám dám echo jak jsou účinné :)

Jaký šampón používáte a obejte se bez balzámu na vlasy?

Think positive aneb nic není zas tak pos...

23. ledna 2014 v 12:47 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Hej hou!
Taky jste tak naštvaní, tím...no tím bílým, co padá z nebe? Pro mě je to děsný překvapení, skoro jsem si říkala, že jsem jako v Kalifornii. Toto je hrozný počasí a tak Vám chci trochu zvednout náladu, protože sama se snažím bojovat a být optimistická a myslet pozitivně.

Několik faktů, které Vám můžou zvednout náladu (funny):
Zdá se ti, že máš husté a neupravené obočí? Podívej se na Caru Delevigne a hned ti bude lépe.
Je tady omluva pro NEdržení diety - ochladilo se a to je automatický zabiják chudnutí, protože se tělo obaluje na přezimování.
Neklesejte na duchu, že je tady všecko na houby apod., teroristi chtějí zaútočit na Soči a to je teprve PROBLÉM.
Právě teď, v tomto počasí, je alibi na horký alkohol (punč, svařák).
V narvané péřovce vypadají i ty nejhubenější holky trošku tlustší - skvělá zpráva.

A tohle znáte?
Syn: Tatínku, vysvětlíš mi ženskou logiku?
Otec: Máš zaracha!
Syn: Proč?
Otec: Chleba se sýrem

Hádka se ženou je jako paralympiáda. Můžeš vyhrát, ale pořád budeš krypl.winter inspi

A co v zimě nosíte Vy? Teplé kabáty, huňaté šály, čepice a kozačky i do největšího mrazu? Nebo patříte k těm bundičkám do pasu a věčně holým zádům i nekryté hlavě? :P

REAL BEAUTY?

3. ledna 2014 v 11:52 | Laprinečka ;D |  Teď mám slovo JÁ

Co všechno víte o přirozené kráse? Zamysleli jste se někdy nad tím, jak těžká musí být krása? Prostě nestačí se jen narodit.
Co všechno patří k tomu být krásná...
Nestačí krásné modré oči, dlouhé vlasy (nenastřelené), být milá a usměvavá, taky trochu chytrá, nebýt přežraná ani vychrtlá. Podle mě, jediné co patří k tomu být krásná v 21. století jsou PENÍZE
Když nebudu mít malovátka - nikdy si neudělám hezké obočí, nebudu mít hustší řasy ani krásnou barvu rtů (a nebudou se lesknout)
Když nebudu mít kvalitní šampóny nebo doplňky stravy - nikdy si nevypěstuju krásné vlasy, pokud je nebudu mýt a ošetřovat, nehledě na to, že pokud si 20 let neostříhám vlasy budu vypadat jako bosorka
Když nebudu mít hezké oblečení - nehledě na to, že si mě nikdo nevšimne, nebudu TRENDY, proto hlavně nebudu moct být TOP krásná, dost dobře se nezačlením a pokud to beru ještě více hlouběji, pokud budu mít oblečení např. z armády spásy, jistě mě nikdo neoznačí jako krásnou, protože "šaty dělaj člověka"
Když nebudu mít upravené nehty - ano i na manikúru jsou třeba peníze, nemluvím jen o gelovkách v různých barvách, ale péče o krásné nehty není zadarmo
Když nebudu dost hubená - nebudu ideální a co dělat abych byla hubená? Ano, cvičit. Spousta z Vás říká: sportovat se dá zadarmo - jdi si zaběhat. ALE, když nebudu běhat ve vhodné obuvi, za chvíli si zničím nohy. Fitko je drahé jako prase a když už cvičím, další složka je zdravě jíst, na což nemám, pokud nemám dost peněz.
Když nebudu moct pařit a nakupovat - když se nebudu moct začlenit mezi párty jedince nebo chodit na nákupy a kupovat si pěkné věci, kdo se o mě bude zajímat? V zásadě budu pořád sedět doma, protože na zábavu nemám peníze (ani oblečení, viz předchozí bod)

PODTRŽENO SEČTENO...
Být krásná není zadarmo. Musíte mít hadry, nehty, obočí, nejlépe napíchané rty, mít pas 59cm, super jehlové podpatky a být prostě boží! (hlavně s iPhonem na instagramu. KDE TO JSME? Proč masa lidí uznává jen tuhle krásu? Proč nejvíce TOP jsou jen holky, co mají udělané vše od řas po pedikúru? Znamená to tedy, že krásná jsem jedině tehdy, když jsem bohatá? Kašlu Vám na Vaše fitko, iPhony, umělé nehty a úsměvy!

TOP je úplně někde jinde :)) Ženy, která se dál řadí mezi pravé, krásné ženy a ne mezi napíchané nádhery s LV kabelkou?

(nový) Nový rok

2. ledna 2014 v 11:24 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika

Juchů, je tady rok 2014, pro koho to znamená jen nový občanský zákoník a přeškrtávání datumu z 2013 na 2014? Jen pro mě? :\
V zásadě nikdy nevnímám nic magického, ano snažím se rekapitulovat můj rok, ale proč mi každý přeje aby byl 2014 lepší? Co vy víte o mém starém roce :D? Když už, popřejme si aby byl tím NEJlepším.
Na Vaše konto Život bylo připsáno zbrusu nových 365 dní - tak je nepromarněte.
Dali jste si předsevzetí? Já jo, dvě. Zhubneš svůj mega zadek a přestaneš si kousat nehty! A pravidelně cvič, moc nepij, buď hodná na lidi, nezapomínej na staré známé atd atd.

Na silvestra jsme měli boží ohňostroj - kdyby nebyl ten debilní smog a tak to bylo pokoukáníčko jen v okruhu 1 metru :D
A co můžete vidět na fotce?
  1. Já před štědrovečerní večeří - divoká hlady!
  2. Drink jménem deprese, kde jsou mi známé jen tři složky a zbytek je jistá smrt! (finlandia vodka & gin, monin)
  3. Lahodná foccacia s hermelínem, rukolou a pršutem z Paneria
  4. Naše malá Angie :)) 30kg a na délku něco přes metr (s nataženýma nohama :D)
Dávám si další předsevzetí a to psát na BLOG! (nesmějte se mi)