Únor 2014

Pravdivý článek, za který se nestydím

20. února 2014 v 15:41 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Stále častěji mám takový zvláštní pocit a to, že buď nejsem vůbec normální a nebo jsem v obležení prapodivných lidí.
Chci se tady zamyslet a přijít na to, jaktože lidi kolem mě, dělají takové věci, které nedávají smysl, netvoří hodnoty, mají nízké priority.

Postava
Jsme hnány k tomu být dokonalé, hubené a co nejvíc pseudo-sexy. Odhalené a vystrčené a přitom umírat hlady! Kolem mě a hlavně na instagramu nebo FB mám spoustu holek, co ano, mají skvělou postavu, vypadají lépe než já a já to přiznám, ale proč se povyšují? Proč mají "workout a focení v šatně" jako životní styl? Ony se nechlubí tím, co dokázali v posilovně, ale sebou jako MASEM někde na trhu, chtějí co nejvíc "like", co nejmíň kilo a hlavně vždy upravené vlasy a obočí. Já mám 65kg, zlynčujte mě, mám velký zadek a mám boky a zbytek těla jak špejli, takže sem hruška, ale co? Nejsem obézní aby mi to omezovalo zdraví a sice se nevejdu do džín číslo 32 (i když občas moc chci), ale jsem spokojená jak jsem. Jistě, řeknete, že jsou dva druhy žen - ty co makají a ty, co se svým tělem prostě spokojí. Ale já chci být taková, nechci být diskriminována velikostmi nebo fotkami na instagramu, kdo zas ubral jaké DEKO. Plus si nezapomeň vystavit fotku v kalhotkách, máš 40kg i s postelí a přidej popisek: ach, sem tak tlustá. Já jsem já a mám pořád skvělou postavu a je mi skvěle. A ano přiznávám, jsem děsně líná něco dělat a nemám vůli.

Prachy
O tom, že jsou prachy až na prvním místě asi netřeba vůbec něco říkat. Peníze jsou super, to už víme, dá se za ně koupit téměř vše aby byl člověk spokojený, pomáhají Vám si uskutečnit veškeré sny. Otevřeně - nesnáším ty spratky zbohatlých rodičů! Bez rozdílu... nemáte ani haléř vydělaný vlastním úsilím, myslíte si, že 2000 na den je regulérní kapesné, otevíráte si huby na své rodiče a VŠECHNO je vám málo. Máte možná obrovský barák, hadry od PRADY nebo jste každý víkend v Praze a zběsile se opíjíte do němoty s pocitem, že VÁM peníze nikdy nedojdou. Pro život úplně nepoužitelní, měla bych strach vám svěřit peníze. A to si tahle skupina nejčastěji stěžuje na to, že je lidi pomlouvají, závidí jim, mají falešné přátele a čemu se divíte? Jedinou hodnotu, co vytváříte jsou možná tak fotky na FB a dopravní nehody v drahých sporťácích.

Názory
Lidi poslední dobou jednají jako omezenci a chovají se stejně tak. Na každého útočí, tady si člověk nemůže ani hezky zadrbat aniž by vám nezáviděl celý dokonalý život :D Na školu serou, práce je pro ně nudná a nejlepší je se ožrat a vyblít z podoby. A pořád více modernější je: mám vás v pi*i, neřeším Vás tak se Vy nestarejte do mě. Omyl, řešíte a řešíte každý den. Mooooc vás zajímá, co kdo říká, proto se denně vystavujete jak maso na instagramech apod. Nechci slyšet už ani jednu větu: žiju si svůj život, tak mě nechte na pokoji. Tohle může říct jen nevycválaný parchantík a nebo nějaky raper. Člověk toto nikdy neřekne, teda ten, co už něco zažil. Potřebujete se každý den pochlubit, co všechno jste koupili a co vše máte a ještě jednou někdo řekne, že má v p... názor ostatních, hodím po něm cihlu.

Všechno ve mě vře, když si na vás, splňující všechny 3 kategorie dohromady, vzpomenu. A přesto, že jsem nepsala jména, doufám, že se v tom někdo pozná. A kritika mi nevadí, tak do toho :))