Červen 2014

Jídlo!

5. června 2014 v 21:10 | Laprinečka ;D |  Blonďatá rubrika
Hey milovníci!
Taky máte jako já rádi dobré jídlo (a taky je to na vás vidět? :D)? V Ostravě už stoprocentně vím, kde se jít dobře najíst pokud nejde o nouzovku jakou je Mekáč :D Mám několik tipů kam zajít a kde vám bude nejen chutnat, ale užijete si celý večer :)

Comedor Steakhouse
Prvotřídní kus masa pro masožrouty ale i něco pro vegetariány. Ke každému jídlu máte v ceně předkrm v podobě nachos, čeká vás příjemná obsluha na profesionální úrovni. Ceny jsou podle mě příznivé, asi 300Kč za hlavní jídlo. Můj tip: talíř pro dva s výběrem masíček i příloh. Hovězí a vepřová panenka, kuřecí křídla, kuřecí prsa + steakové hranolky, grilovaná zelenina a brambory s jarní cibulkou. 699Kč a nají se i tři :D

La Futura
Chuť Itálie, nádherné prostředí s výhledem. Já chodím na zeleninové rizoto a báječné carpaccio (foto nahoře). Naposled jsme sice neměli nejlepší obsluhu, ale věřím, že slečna jen neměla svůj den. Cenově výhodnější než Comedor, ceny do 300Kč.

Viktoria
Naše nejlepší porubská restaurace. Italská kuchyně za bezvadné ceny (minestrone polévka 49Kč, grilované tofu se zeleninou kolem 120Kč). Doporučit mohu krevetové rizoto s hráškem, kuřecí kousky v sezamu nebo s baby karotkou a balkánem, již zmiňované tofu nebo losos na špenátovém lůžku. Obsluha je profesionální a velmi příjemná.Božské jídlo nám dělá lepší život a nemusí být ani smažené nebo prorostlé (i když panenka v Comedoru je hřích!)
Kam chodíte na jídlo Vy a co Vám nejvíce chutnalo? Popř. jaká je nejlepší restaurace u Vás ve městě?