Srpen 2015

Hot summer polyvore set

10. srpna 2015 v 7:00 | Laprinečka ;D |  Polyvore
hotsummer

Máte chuť na něco svěžího? V tomhle horku je velice těžké se obléct tak, abychom celý den nepadaly vedrem.
Pro mě naprosto ideální - zajímavé kraťásky s vysokým pasem, krátké topy, které by měly být vzdušné a určitě otevřené topánky :)
Líčení nepřehánějte - stačí trochu nude odstínu na oči, řasenka, makeup vynechejme! :)
Skvělé oživení - velký klobouk :) Určitě si chci jeden pořídit, jsou stylové a chrání hlavu před sluncem :)
Napište mi, jak se v tomhle horku oblékáte Vy? Používáte makeup?

"nesuď" výzva a naše "jensidálsuď"

9. srpna 2015 v 7:00 | Laprinečka ;D |  Random posty
Zaznamenali jste americký trend "dontjudgechallenge"? Znamená to - nesuď mě podle toho jestli mám akné nebo srostlé obočí. A proč to vůbec vzniklo? Slavné blogerky a youtuberky se začaly ODMALOVÁVAT - ukázaly se bez makeupu a chtěly vlastně ukázat jak silný je makeup a že nás často klame. Většina z nich však bez makeupu vypadala opravdu otřesně :( a tak se jim lidi začali posmívat, nadávat, hejtovat.
Spousta oduševnělých díváků si tedy namalovala akné, "zhnusila se", spojila si obočí a vůbec se oblékla a učesala jako ...
Pak si naplácají na tvář trošku makeupu a zakryjí kameru. Voilá, po odhalení je tady mega super vystylovaná kočka, co umí prvotřídní modelkovské xichty a ponouká Vás, aby jste nesoudili podle vzhledu. To samé i kluci.

NO, já a moje kamarádka vypadáme bez makeupu skvěle - ostatně to můžete vidět na videu :D
Lidi se berou přííliš vážně a vždy Vás budou soudit za to, jak vypadáte a proto se naše video jmenuje "keeponjudge" - suď dále :)

(ne)dokonalý muž?!

8. srpna 2015 v 11:24 | Laprinečka ;D |  Random posty
Zdravím moje věrné blonckosaury! :)

Poslední dobou se neustále omílá ten pravý typ muže - pro někoho hipster s pivním bříškem a pro někoho dokonalý gentleman s oblekem á la Chuck Bass.