(ne)dokonalý muž?!

8. srpna 2015 v 11:24 | Laprinečka ;D |  Random posty
Zdravím moje věrné blonckosaury! :)

Poslední dobou se neustále omílá ten pravý typ muže - pro někoho hipster s pivním bříškem a pro někoho dokonalý gentleman s oblekem á la Chuck Bass.


Samozřejmě Vám teď řeknu, jak to vidím já!

Mohu začít tím, jaký je můj muž, protože toho jsem si vybrala a ten je pro mě samozřejmě... dokonalý (jak jen chlapi se všema těma zlozvykama apod. mohou být). Nemám vyhraněný styl, ale pokud jde o vlasy, oči, kůži... má představa je jasná. Tmavovlasý, modrooký, tmavé fousky a kůže co se rychle opálí, takže je krásně snědý.

Můj muž je....
  1. stylově nevyhraněný - zbožňuju vše od montérek, přes kraťasy s žabkami až po oblek. Chlapi v obleku jsou táák bezvadný, ale že bych chtěla aby v obleku chodil denně? Ne. Tohle mám mít prakticky za odměnu :P Jsem úchylná na montérky - pěkný, pracující chlap, nejlépe ten, který voní po svařované oceli - ten můj (pozor, tohle ještě nikdo neví, jsem trošku divná a zbožňuju vůni "dílny"). Nechci chlapa, který se věnuje vybírání outfitu déle než já (u mě je to vážně rekordní čas a sorry, ale dva lidi s tímto "syndromem" by se ven nevypravili nikdy včas)
  2. občas fousatý - někdy má náladu se neholit, být jako hipster, popř. s vousem jako příslušník islámského hnutí, ne opravdu nepomůže, že si moc stěžuju, že takové vousy smrdí a zůstává v nich jídlo - chlap přece rád vypadá na 40 a neustále se hádá se svou žiletkou. Když se pak oholí, rázem se vrací do chlapeckých let, všecko ho štípe a škrábe a je naštvaný na celý svět. Ideální je takové třídenní strniště (než začne píchat a škrábat a tím opět začíná mé naléhání na oholení se)
  3. vždycky při chuti - pokud na někoho platí, že láska prochází žaludkem, je to můj muž. Libuje si v různých druzích masa. Největší záření v očích zažije při obrovském fláku krkovičky s zeleninovou přílohou (bez rajčat!). Potom taky hemenex (dám Vám recept - 35dkg šunky a 10 vajec - úspěch zaručen). Všechno co uvařím tak náležitě ocení a nikdy si nestěžuje (pokud to nejsou rajčata nebo sója)
  4. velmi pracovitý - zpraví vše od kapajícího kohoutku přes auta až po střechu baráku. Nikdy neodchází od rozdělané práce i kdyby tím měl strávit celou noc.
  5. charakter - umí si ze sebe udělat legraci, je upřímný a obětavý. Když chce umí být pozorný. Není určitě pořádkumilovný, ale od toho má přece svoji ženu, aby mu vše včas připomněla :D

Jaký je ideální muž podle Vás? Musí to být krasavec s luxusním oblečením? Nebo máte radši blázínky v kraťasech a sandálích? Napište mi do komentářů! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

At víme žes tady Byl/a

KLIK:) 100% (508)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama